تنش بین روسیه و عربستان سعودی تاخیر نفت ایران


دبی/مسکو: کشورهای عضو اوپک و روسیه به تعویق افتاد جلسه با توجه به برگزار می شود روز دوشنبه برای بحث در مورد تولید نفت کاهش اوپک منابع می گویند که اختلاف بین روسیه و عربستان سعودی بیش از کسی مقصر است به صورت غوطه وری قیمت نفت تشدید کرده است.

تاخیر تا روز شنبه آمد در میان فشار از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای سازمان کشورهای صادر کننده نفت به رهبری عربستان سعودی و متحدان آن یک گروه جمعی شناخته شده به عنوان اوپک+ فورا به ایجاد ثبات در بازارهای جهانی نفت.

Oik prices have collapsed amid the dispute between Russia and Saudi Arabia.

Oik قیمت سقوط در میان اختلاف بین روسیه و عربستان سعودی است.اعتبار:AP

قیمت نفت ضربه 18 سال اخیر در مارس 30 با توجه به رکود تقاضا ناشی مستندات برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و شکست اوپک و دیگر تولید کنندگان led روسیه به گسترش یک معامله بر روی خروجی محدودیت هایی که تمام شده در مارس 31.

اوپک+ در حال کار بر روی یک توافق برای کاهش تولید نفت معادل حدود 10 درصد از جهان عرضه یا 10 میلیون بشکه در روز در چه کشورهای عضو انتظار می رود به طور بی سابقه ای تلاش جهانی از جمله ایالات متحده است.

تبلیغات

واشنگتن با این حال هنوز به تعهد خود برای پیوستن به تلاش و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در روز جمعه قرار داده و مقصر در سقوط قیمت ها در عربستان سعودی – باعث یک شرکت پاسخ از ریاض در روز شنبه.

“روسیه وزیر انرژی برای اولین بار اعلام کرد که همه کشورهای شرکت کننده یکى از تعهدات خود را با شروع از اول آوریل که منجر به تصمیم گیری است که این کشورها گرفته شده برای افزایش تولید آنها” عربستان وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان در بیانیه ای گفت: گزارش دولت خبرگزاری آبگرم.

پوتین در سخنرانی خود در روز جمعه در یک کنفرانس ویدئویی با مقامات دولتی و سران عمده نفت روسیه تولید کنندگان گفت: اولین دلیل برای این کاهش قیمت تاثیر coronavirus در تقاضا.

“دومین دلیل سقوط قیمت است که خروج از همکاران ما از عربستان سعودی از اوپک+ ایران تولید خود را افزایش دهد و اطلاعات که در همان زمان مورد آمادگی همکاران ما حتی ارائه تخفیف برای نفت” پوتین گفت.

وزیر امور خارجۀ عربستان سعودی شاهزاده فیصل بن فرحان آل سعود اختلاف پوتین ادعا می کند گفت: روسيه خارج و اظهارات در مورد پادشاهی خروج از اوپک+ معامله شد و عاری از حقیقت امور خارجه آژانس آبگرم گزارش روز شنبه.

اوپک منابع که نمی خواست فاش شود گفت: اورژانس مجازی جلسه برنامه ریزی شده برای روز شنبه به احتمال زیاد در حال حاضر به تعویق افتاد تا پنج شنبه به اجازه می دهد زمان بیشتری برای مذاکرات است.

ایالات متحده است و نه بخشی از اوپک+ و ایده واشنگتن مهار تولید شده است دیده می شود به عنوان غیر ممکن است نه به خاطر ما قوانین ضد تراست.

هنوز هم قیمت نفت سقوط کرده است موجب تنظیم کننده در تگزاس قلب ما تولید نفت را در نظر بگیرید تنظیم خروجی برای اولین بار در نزدیک به 50 سال است.

روز شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متمرکز به جای آن در تعرفه ها به عنوان یک پاسخ به قیمت نفت سقوط.

“اگر من مجبور به انجام تعرفه های نفت که از خارج و یا اگر من مجبور به انجام کاری برای محافظت از ما … ده ها هزار نفر از کارگران انرژی و بزرگ ما شرکت های که تولید همه این شغل من انجام آنچه من باید انجام دهیم” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در مورد شیوع کروناویروس.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>