تسا تامپسون می گوید: “Westworld” فصل 3 “احساس می کند مانند نشان می دهد که تمام بیش از شروع دوباره’

این تقریبا دو سال پس از “Westworld” گذشته بود در هوا و طرفداران بخشوده می تواند برای تلاش برای به یاد داشته باشید دقیقا همان است که فرار عنوانی پارک در انتهای فصل 2 و در آنچه بدن.

خوشبختانه آینده فصل سوم از سری HBO “احساس می کند مانند نشان می دهد که تمام بیش از شروع دوباره” با توجه به یکی از آن ستاره های تسا تامپسون.

صحبت به تنوع در ستاره نکردم فصل 3 برتر در TCL چینی تئاتر, تامپسون صحبت در مورد آنچه ترک Westworld خود را وسیله ای برای این سری و ابراز امیدواری کرد که او ممکن است به کشف هویت های جدید را برای شارلوت هیل “اگر ما را وادار به انجام یکی دیگر از فصل و فصل بعد” است.

“در یک راه عجیب و غریب آن را احساس می کند مانند این است که والاتر از نمایش دوباره چون ما را وارد دنیای واقعی و نشان می دهد همچنان به این سوال که آنچه در آن به معنی انسان است, اما آن را درخواست یک میزبان – جناس در نظر گرفته شده – از سوالات جدید. ما تعداد زیادی از مردم که آمده اند به ما بپیوندید بازیگران, خون تازه پس از آن احساس می کند مانند نشان می دهد که تمام بیش از شروع دوباره” تامپسون طعنه. “این نشان می دهد که شگفتی نه تنها مخاطبان بلکه تعجب از این مردم است که به اندازه کافی خوش شانس به کار بر روی آن است.”

یکی از فوق تازه است Aaron Paulکه شخصیت مخاطبان فراهم می کند یک نوع متفاوت از انسان از megalomaniacs که اجرای پارک و sickos که آن را وارد کنید برای سرگرم کننده است.

با در نظر گرفتن نشان می دهد به جهان واقعی نیز اجازه سازندگان Jonathan Nolan و لیزا شادی آزادی به نشان می دهد چه چیز دیگری نژاد بشر را ارائه کرده است.

“نشان می دهد در زمان نسبتا کم نور مشاهده بشریت از طریق دو فصل اول. در حال حاضر ما به این سوال است که بشریت تجسم آنچه ما دیده ایم از آن در پارک” نولان توضیح می دهد. “اگر Dolores, Maeve و بقیه از میزبان تنها شده اند در معرض این نوع از افرادی که می خواهم به Westworld است که واقعا همه که بشریت ساخته شده است؟”

بدون دادن بیش از حد دور پولس شخصیت کسی است که احساس می کند جدا از جامعه کسی که به پایان می رسد تا شاید احساس راحت تر در ارائه میزبان بیش از همکار خود انسان است.

“ما در حال صحبت کردن در مورد این ایده که با وجود تمام این فن آوری است که به معنای قرعه کشی ما را به هم نزدیک ما احساس بیشتر در ارتباط با افراد دیگر شما هنوز هم می تواند حتی بیشتر احساس تنهایی به عنوان یک نتیجه” شادی گفت. “من فکر می کنم چیزی واقعا relatable در مورد تنهایی است که شخصیت خود را احساس می کند.”

صحبت از اتصال نقاط با آب و هوای فعلی “Westworld” همواره با اشاره به خطرات ناشی از اجازه دادن به تکنولوژی را بیش از و نولان در مورد چگونگی پاک کردن تشابه را می توان با بلندی انتخابات ریاست جمهوری.

“ما علاقه مند به در به دنبال یک نسخه از این آینده ای است که یک خطی برون یابی از آنچه ما در حال حاضر. … این ایده که ما به دام افتاده خودمان در تنظیمات اولیه این ایده که در یک نقطه خاص ما از دست دادن کنترل” او گفت:. “این ایده از یک algorithmically مصمم فرهنگ و جهان, که من فکر می کنم ما در حال شروع به دیدن این اثر نه تنها در انتخابات گذشته چرخه اما این چرخه انتخابات. هیچ کس دست و پنجه نرم به طور کامل در این نقطه با شیطان معامله است که ما مقدار کنترل است که به ما واگذار لزوما به افراد دیگر اما به یک جعبه سیاه است که هیچ کس می داند که چگونه آن کار می کند.”

پس نولان اعلام آن را عادلانه می گویند که Luke Hemsworth آورده سبکتر توجه به رسیدگی به شوخی فراموش کردن نام خود را از شخصیت و bantering مورد خاص صحنه مبارزه با Evan Rachel Wood, که او نمی تواند صبر کنید برای مخاطبان برای دیدن.

“بود که همه اوان او می کند و من سعی می کنم به نگه دارید تا” Hemsworth گفت: از choreographing توالی پیچیده ای. “این چند روز من در واقع تا به حال عمل جراحی بر روی ماشین آلات کشاورزی, بنابراین من گفت:” هر آنچه که شما انجام نمی kick me در ساخت.’ بنابراین او لگد من در این صورت به جای آن که خوب بود.”

مقدار زیادی از آشنا “Westworld” چهره شد و در برای حضور در این رویداد بزرگ از جمله Thandie Newton, همچنین به عنوان یک خوشه از تازه واردان به sci-fi جهان – مانند Vincent Cassel, لنا Waithe و مرد کوه NFL ستاره Marshawn Lynch هیچ یک از آنها تا به حال دیده می شود تنها یک دقیقه از فصل جدید است. بنابراین نیز وجود دارد مقدار زیادی از هیجان به عنوان استعداد و تولید انباشت اشیاء بدست آمده به تئاتر چینی آماده به کشف آنچه که جهان فراتر از Westworld به نظر می رسد.

فصل 3 از “Westworld” برای اولین بار در مارس 15 HBO.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>