آزمون است که می تواند تشخیص coronavirus در 5 دقیقه; حسن نیت ارائه میدهد ابوت Labs

Abbott Laboratories است رونمایی coronavirus آزمون است که می توانم بگویم اگر کسی به شما در به عنوان کمی تا پنج دقیقه است و بسیار کوچک و قابل حمل می توان آن را تقریبا در هر مراقبت های بهداشتی تنظیم.

پزشکی-دستگاه maker برنامه ای برای عرضه 50,000 آزمون در روز شروع آوریل 1 گفت: جان Frels معاون تحقیق و توسعه در ابوت تشخیص است. مولکولی آزمون به نظر می رسد برای قطعاتی از coronavirus ژنوم که می تواند به سرعت تشخیص داده می شود که در حال حاضر در سطوح بالا. یک جستجو کامل به قطعی رد کردن عفونت می تواند تا 13 دقیقه است.

ابوت دریافت کرده اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و دارو “برای استفاده مجاز آزمایشگاه و مراقبت از بیمار تنظیمات” این شرکت گفت: در روز جمعه.

آمریکا تلاش کرده است برای عرضه به اندازه کافی تست برای تشخیص این ویروس حتی به عنوان شیوع تهدید به پایمال کردن بیمارستان ها در نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن و دیگر مناطق. در ابتدا پس از محدود کردن تست به مردم در معرض خطر و مشکلات با یک آزمایش طراحی شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا تنظیم کننده باید عجله تشخیص ساخته شده توسط پیشرو در جهان تجاری-تست شرکت.

“این است که واقعا به ارائه یک فرصت فوق العاده ای برای خط مقدم مراقبان کسانی که نیاز به تشخیص بسیاری از عفونت به فاصله ما با تست” Frels گفت. “یک کلینیک قادر خواهد بود به نوبه خود است که در نتیجه به سرعت در اطراف در حالی که بیمار در انتظار است.”

تکنولوژی های ایجاد شده در ایلینوی بر اساس ابوت ID در حال حاضر پلت فرم شایع ترین نقطه از مراقبت های آزمون در حال حاضر در دسترس در ایالات متحده با بیش از 18,000 واحد گسترش در سراسر کشور است. آن است که به طور گسترده ای استفاده می شود برای تشخیص آنفلوانزا گلودرد و respiratory syncytial virus یک اشکال مشترک است که باعث علائم سرد مانند.

چه تکنولوژی کار می کند

  • بینی یا گلو گرد و خاک مخلوط با یک محلول شیمیایی شکستن باز کردن ویروس و انتشار آن مواد ژنتیکی
  • مخلوط وارد شده به ابوت ID در حال حاضر سیستم (در تصویر) که وزن آن 3.18 کیلوگرم
  • فن آوری شناسایی و تقویت انتخاب توالی از coronavirus ژنوم و نادیده آلودگی از ویروس های دیگر
  • یک نتیجه تست مثبت می گیرد به عنوان کمی تا 5 دقیقه در حالی که یک نتیجه منفی به قطعی رد کردن عفونت می تواند تا 13 دقیقه

از شروع آزمون با در نظر گرفتن سواب از بینی یا پشت گلو و سپس مخلوط کردن آن را با یک محلول شیمیایی است که می شکند باز کردن ویروس و انتشار آن RNA است. مخلوط وارد یک ID در حال حاضر سیستم یک جعبه کوچک با وزن کمتر از 7 پوند است که این تکنولوژی برای شناسایی و تقویت انتخاب توالی از coronavirus ژنوم و چشم پوشی از آلودگی از ویروس های دیگر. این تجهیزات را می توان تقریبا در هر نقطه اما این شرکت در حال همکاری با مشتریان خود و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای اطمینان از اولین کارتریج فرستاده می شوند به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز است. آنها با هدف قرار دادن بیمارستان اتاق اورژانس فوری-مراقبت درمانگاه و دفاتر پزشکان.

هفته گذشته ابوت m2000 بیدرنگ سیستم رو ما تایید اداره غذا و دارو برای استفاده در بیمارستان ها و مولکولی آزمایشگاه برای تشخیص عفونت است. این سیستم می تواند بوسیله اسباب گردنده از طریق تست های بیشتر به صورت روزانه تا 1 میلیون یک هفته اما آن طول می کشد برای دریافت نتایج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>