TF1 استودیو به فروش می رساند بسیاری از جهان در Freddie Highmore Starrer ‘راه’ (منحصر به فرد)

برلین — به کار گرفته شده توسط TF1, استودیو, Freddie Highmore دزدی, هیجان انگیز “راه” است و از قبل به فروش می رسد بسیاری از جهان را کلید توزیع سرزمین.

در برلین TF1 استودیو با مجوز امریکا با جاو Worcman ریو دو ژانیرو-بر اساس سیناپس توزیع خواهد شد که انتشار از ویژگی های تئاتر به کارگردانی Jaume Balgueró (“[REC]”) با همکاری Ledafilms.

اسرائیل (جریان) تایلند (Sahamongkol فیلم) و بنلوکس (هلند فیلم کار می کند) نیز بسته در برلین.

سرزده فروش در اسپانیا-مجموعه اما به زبان انگلیسی عنوان را در کره جنوبی (Noori Pictures) و کشورهای مستقل مشترک المنافع (بالا توزیع فیلم/Megogo).

TF1 استودیو نیز از قبل به فروش می رسد یونان (Spentzos) پرتغال (Nos Lusomundo) هواپیمایی (Cinesky), چین, هنگ کنگ و تایوان (واقعا خوشحال فیلم) فیلیپین (پایونیر فیلم) اندونزی (هنرپیشه سینما) و خاورمیانه (ایتالیا فیلم).

ژاپن و ایتالیا و لهستان در بحث. ایالات متحده استراتژی توزیع است که مورد بحث و بررسی و نهایی خواهد شد قبل از جشنواره کن جشنواره گفت: سابین district hall که سر تا TF1 استودیو به عنوان EVP فروش بین المللی.

اولین توزیع ترتیبات با Sony Entertainment برای اسپانیا و آلمان SquareOne سرگرمی نازل شد در جشنواره کن سال گذشته است. TF1 استودیو رسیدگی خواهد شد فیلم, فرانسوی, توزیع داخلی. Pathé فیلم به دست آورد حقوق به سوئیس.

محبوب ترین ها در انواع

ابتدا اعلام کرد در سال گذشته برلین, “راه” نشان دهنده پیشگام تولید مشترک بین دو تا از بزرگترین در اروپا تجاری-بخش رسانه ای شرکت های TF1 فرانسه و اسپانیا مدیاست اسپانیا با هدف ساخت یک high-end بین المللی هیجان انگیز که می تواند به رقابت در مقیاس و تولید با ارزش ترین از همه مستقل فیلم آورده بودن بر روی بازار آمریکا

کلید به این مفهوم البته حضور Highmore خود ستاره ABC “دکتر خوب” بزرگترین متحده اسکریپت سری صادرات 2018.

همکاری بازیگران لیام کانینگهام آقا داووس Seaworth در “بازی تاج و تخت” و Astrid Bergès-Frisbey, Syrena در “دزدان دریایی کارائیب: در جذر ومد غریبه,” “راه را” لگد کردن در انگلستان به عنوان Highmore شخصیت تام فقط در خارج از دانشگاه و با حوصله کار خود را چشم انداز دریافت پیشنهاد از فروشنده هنر والتر (Cunningham) به سرقت یک افسانه ای گنج از دست رفته از بانک مرکزی اسپانیا در حالی که کارکنان آن است پریشان 2010, فوتبال جام جهانی, نهایی, شامل اسپانیا و تیم ملی.

بانک مرکزی اسپانیا, نقشه, با این حال; و امنیت آن سیستم دارای یک رودخانه زیرزمینی که سیل اتاق امن اگر کسی موفق به عبور از آن…..

برلیناله فروش به دنبال یک سخنرانی در هفته گذشته برلین فیلم اروپایی بازار TF1 را district hall و گیزلن Barrois, مدیر عامل شرکت Telecinco سینما مدیاست اسپانیا فیلم بازو که اعتبارات عبارتند از: “غیر ممکن است” و “یک هیولا تماس” از “جهان ژوراسیک: Fallen Kingdom” مدیر J. A. Bayona و Guillermo del Toro را “پان را در دخمه پرپیچ و خم.”

در EFM دزدکی حرکت کردن قله هدف توزیع کنندگان که تا به حال خریداری شده عنوان و بالقوه خریداران جدید district hall و Barrois رونمایی فیلم باز کردن صحنه و برای نشان دادن اطلاعات بیشتر از داستان گزیده ای از صحنه های که در آن Highmore شخصیت می پیوندد heist تیم.

یکی از هدف گفت: district hall شد به مشتریان نشان می دهد که Highmore, هر چند یک نابغه مهندسی در “راه را” نقش بسیار شخصیت های مختلف به خود autist دانشمند در “دکتر خوب.”

Barrois مجموعه ای از انتشار استراتژی برای اسپانیا که در این فیلم باز می شود Nov. 27 تبلیغاتی مواد و پتانسیل برای عبور ارتقاء این فیلم در ماه ژوئن یوفا یورو 2020 مسابقات فوتبال.

پیش فروش نگه دارید “راه” در مسیر پیوستن نسبتا انتخاب شرکت از ویژگی های تئاتر از فرانسه یا اسپانیا که از فروش جهان است.

“این فیلم یک باهوش تیک تاک-ساعت heist دانلود فیلم این کارگردان فوق العاده است و ارزش تولید کاملا شگفت انگیز” گفت: district hall.

El Ranchito که شامل اعتبار “جک رایان” و “جان فتیله: فصل 3 – Parabellum,” لوازم FX کار بر روی “راه را به پایین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>