سرباز تایلندی که به کشته شدن 30 نفر در Korat به ضرب گلوله توسط کماندوهای در بازار

یک سرباز تایلندی که به کشته شدن 30 نفر قبل از کشته در یک مرکز خرید توسط کماندوهای رفت و در داد و بیداد به دلیل بدهی اختلاف پادشاهی برتر گفت: ارائه رسمی اولین گمانه زنی ها برای انگیزه از یک “بی سابقه” تیراندازی ولگردی و قانونی شکنی.

پس از یک شب که seesawed بين سنگین تبادل تیراندازی وحشتناک و خط تیره برای بازار, خروجی به دام افتاده توسط خریداران تیز-بورس پایان را به 17-ساعت-مصیبت زمانی که آنها به کشته شدن فرد مسلح در صبح روز یکشنبه در Nakhon Ratchasima, همچنین شناخته شده به عنوان Korat.

سی نفر از جمله غیر نظامیان — جوانترین a 13-year-old boy — و نیروهای امنیتی کشته شدند سرکش سرباز, تایلند, نخست وزیر Prayut چان-O-Cha گفت. “این بی سابقه در تایلند و من این را می خواهم برای آخرین بار این بحران اتفاق می افتد,” او گفت: خارج از بیمارستان که در آن قربانیان از جمله حداقل دو تحت عمل جراحی مغز شد درمان می شود. Prayut یک ناهنجار سابق فرمانده ارتش سرزنش یک “مشکل شخصی” بیش فروش خانه برای سرباز داد و بیداد آغاز شد که بعد از ظهر روز شنبه در نزدیکی یک پادگان ارتش بود و برای چند ساعت توسط رله مسلح از طریق Facebook posts.

مهاجم یک کاربر افسر ارتش به عنوان گروهبان-عمده Jakrapanth Thomma استفاده می شود به سرقت رفته M60 مسلسل و تفنگ از یکی از تایلند بزرگترین پادگان به عنوان به خوبی به عنوان یک نظامی هاموی را به انجام این حمله است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر