که ایده آل خواهد بود’: کری باز به تاخیر فنجان بنابراین طرفداران می توانند حضور


استرالیا Twenty20 معاون کاپیتان الکس کری می گوید آن را “ایده آل” اگر جام جهانی عقب رانده شد در جهت علاقه مندان به شرکت در این مسابقات است.

بیش از شش ماه قبل از این رویداد است و با توجه به شروع زیادی وجود دارد شک و تردید که آیا آن را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به محدودیت های مسافرتی در محل برای محدود کردن گسترش coronavirus.

Alex Carey would like to see fans able to attend the Twenty20 World Cup this year.

الکس کری می خواهم برای دیدن طرفداران قادر به حضور در جام جهانی Twenty20 این سال است.اعتبار:AP

بین المللی کریکت شورا هنوز امیدوار صورت اجرا می تواند به برنامه اما جنبش از 15 تیم در سراسر جهان ارائه لجستیکی کابوس برای مسابقات شرکت کردند.

اگر جام جهانی برگزار می شود در آن اصلی سانس وجود دارد یک احتمال قوی از آن خواهد شد قبل از بازی خالی استادیوم. کری ترجیح می دهند برای دیدن این مسابقات تحت فشار قرار دادند به طوری که طرفداران می توانید نشستن در می ایستد اما درک مشکلات مقابله با کریکت مقامات.

تبلیغات

“که احتمالا وضعیت ایده آل. اگر شما می توانید یک تاریخ بر روی آن – آن را احتمالا در حال حاضر می گویند اگر ما به تعویق انداختن T20 جام جهانی و سپس سه ماه بعد آن را خوب خواهید بود برای باز کردن دروازه” کری گفت.

“بنابراین من اعتماد بچه ها به خوبی بالای سر به تصمیم گیری درست. دوست من گفت: من کاملا همه چیز را من می توانم به پشتیبانی که و امیدوارم من وجود دارد اگر T20 World Cup کند پیش بروید.”

کری در یک روز بین المللی بازی مقابل نیوزیلند در ماه گذشته در SCG که بسته بود به طرفداران.

استرالیا یکی از مورد علاقه های شما برای دفاع از عنوان خود و به دنبال در قدم به قدم از طرف زنان که برداشته جایزه در ماه گذشته در مقابل بیش از 86,000 طرفداران در MCG.

“اگر آن را نمی کند پیش بروید آن را برای رفتن به ناامید کننده برای خودم و بسیاری از افراد دیگر که دوست دارم به تماشای T20 جام جهانی” کری گفت.

“زنان چنان موفق بود و دیدن 80-90,000 در MCG شد یک منظره شگفت انگیز.”

کری به پیوستن به نیروهای با ریکی Ponting در لیگ برتر پس از خریداری توسط دهلی نو پایتخت برای $470,000 اما سودآور Twenty20 مسابقات شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر