پیشرو استرالیا اطفال توافق کرده اند که به رسانه ها تعهدات خود را در طول مرخصی سالانه دوره در تلاش برای نگه داشتن کریکت را شعله مثل نور سوسو در طول coronavirus خاموش کردن و کمک حامیان مالی به طور چشمگیری تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

تحت شرایط تفاهم نامه امضا شده در سال 2017 بین کریکت استرالیا و استرالیایی کریکت’ Association, مرکزی و دولت قرارداد بازیکنان مجاز به شش ماه از مرخصی سالانه که در آن زمان یک بازیکن مورد نیاز است به “قطار برای بازی و یا بازی کریکت برای CA و یا بازیکن را انجمن ایالتی شرکت در هر CA/انجمن ایالتی موظف آموزشی رسانه ها و یا تیم فعالیت های ساختمانی (مگر اینکه در غیر این صورت توافق با این بازیکن در نوشتن).”

Aaron Finch fronts the media.

هارون سهره جبهه رسانه ای.اعتبار:AAP

با استرالیا صفحه اصلی نجومی داشتن به این نتیجه رسیدند قبل از موعد مقرر در ماه گذشته به دلیل ویروس بازیکنان در حال حاضر در مرخصی سالانه دوره است. تیم ملی مردان در حال برنامه ریزی نه به بازی دوباره تا ژوئیه سفید-توپ تور انگلستان پس از آزمون تور بنگلادش بود که در هفته گذشته به تعویق افتاد.

نتیجه این است که مانند بسیاری از استرالیایی ها در طول همه گیر در این کشور بالا اطفال صرف روز خود را در خانه. حتی شخصی خود را در برنامه های متاثر شده اند با استرالیا در خط مقدم پا-عنکبوتی که تار میتند آدم Zampa به تازگی به تاخیر انداختن عروسی خود را به دلیل محدودیت های قرار داده شده در تجمع جرم.

تبلیغات

CA باید در هفته های اخیر با نزدیک شدن به ACA در مورد امکان از بازیکنان رسانه ها انجام تعهدات جایی که آنها در غیر این صورت نمی خواهد در طول دوره ترک خود را.

منابع تایید کرده اند که استرالیا تیم مردان رهبران گرمی دریافت ایده مشتاق به کمک کردن به عنوان بسیاری به عنوان آنها می توانند.

این کشور بزرگترین تا کنون تست کردن-عنکبوتی که تار میتند ناتان لیون را به رسانه ها روز سه شنبه از طریق یک زوم کنفرانس مطبوعاتی به عنوان بخشی از این طرح که هنوز به انتخاب کردن در مفهوم معنی بازیکنان به دنبال جلوگیری از هر گونه رسانه تعهدات در طول خود را ترک نمی باید در آن شرکت کنند.

هدف از تنظیم چندین برابر شده است. در میان اهداف خود هستند و برای کمک به حفظ کریکت در محل موردتوجه وتماشای عموم هنگامی که وجود دارد به سختی هر زنده ورزشی که در سراسر جهان برای حمایت از CA عمده حامیان مالی از جمله کوانتاس که ماه گذشته ایستاده بود پایین دو سوم از نیروی کار خود را در میان افت جهانی مسافرت هوایی متوقف.

CA کار با ACA در این منطقه است و همچنین مطابق با بازیکنان شعار بودن همکاران در این بازی یک فلسفه سخت تحت فشار قرار دادند در طول سال 2017 تفاهمنامه مذاکرات که در طی آن CA مبارزه ناموفق به دیرینه درآمد های مدل کنار گذاشته.

CA معوق خود را ملی پیمانکاری دوره – در ابتدا با توجه به زودتر رخ می دهد در ماه آوریل – در تلاش برای به دست آوردن وضوح بیشتری در اطراف ویروس و تاثیر آن در کریکت که قرار داده شده چند سری بعد از این سال – از جمله مردان Twenty20 جام جهانی در استرالیا – در شک و تردید.

CA در حال حاضر نیروبخش برای 50 درصد کاهش در درآمد بیش از 12 ماه آینده با تابستان آینده را سودآور خیمه صفحه اصلی مردانه سری تست در برابر هند در هوا از آنجا که از virus.

چند تا از استرالیا بازیکنان برجسته شده بود با توجه به بازی در لیگ برتر برنامه ریزی برای شروع روز چهارشنبه پس از شروع اولیه تاریخ مارس 29 عقب رانده شد به دلیل بیماری همه گیر. اما قفل کردن در هند و خارج از کشور ممنوعیت سفر هر دو در هند و استرالیا ساخته شده اند چشم انداز استرالیا شرکت در چنین رویداد در هفته های آینده خیالی. هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند رئیس Sourav Ganguly پرچم یک تاخیر بیشتر به Twenty20 مسابقات از طریق جدید هند اکسپرس.

انگلستان شهرستان کریکت فصل نیز به تعویق افتاد, با حاشیه استرالیا سریع مایکل Neser قرارداد با ساری لغو شده هفته گذشته.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im