یکی دیگر از CW ستاره امضای قرارداد شبکه آینده “Walker, Texas Ranger” راه اندازی مجدد. انواع آموخته است که به طور انحصاری “100” Lindsey Morgan امضا برای نقش سرب در “واکر” که دریافت کرده است یک سری نظم در پخش برای 2020-2021 فصل است.

مورگان می پیوندد قبلا اعلام سری منجر Jared Padalecki بهترین و شناخته شده برای نقش خود در CW طولانی در حال اجرا درام “فوقالعاده است.” این مصاحبه را نگه می دارد هر دو مورگان و Padalecki در کسب و کار با CW, هر دو به عنوان “فوقالعاده” و “100” تنظیم شده برای پایان دادن به خود را در طول فصل جاری در شبکه است.

Padalecki ستاره به عنوان کوردل واکر مرد زن مرده و پدر دو با خود کد اخلاقی که به خانه برگشت به Austin پس از مخفی برای مدت دو سال تنها به کشف وجود دارد کار سخت تر می شود در خانه انجام می شود. او را از تلاش برای ارتباط مجدد با فرزندان خود حرکت درگیری با خانواده خود و پیدا کردن غیر منتظره مشترک با شریک جدید خود را (مورگان) — یکی از اولین زنان در تگزاس رنجرز’ تاریخچه — در حالی که در حال رشد به طور فزاینده ای مشکوک در مورد شرایط اطراف خود مرگ است.

مورگان بازی خواهد کرد Micki واکر را شریک جدید که متولد و بزرگ شده در سن آنتونیو. به عنوان تمرکز و درک او خانواده اش در تگزاس از سال قبل از آن ، او شده است در ارتش و نیروی پلیس و می داند دست اول آنچه آن را مانند به طور خاص و تبعیض به خاطر جنسیت خود.

مورگان بازی های برگزار شده است شخصیت کلاغ ریس در “100” پس از نمایش آغاز شد. آن را در ماه اوت اعلام شد که نشان می دهد با پایان فصل 7 که برای اولین بار در midseason. او همچنین قبلا ستاره دار در “بیمارستان عمومی.” دیگر او شامل اعتبار تلویزیون “شیفت شب” “از بین بردن آلفا Gammas” و “چگونه مادر شما آشنا شدم.” در این ویژگی کنار او ظاهر شد و در “تابستان” “داخل بازی” و آینده “Skylin3s.”

او repped توسط کا و Luber Roklin سرگرمی.

آنا Fricke متصل شده است برای نوشتن و تولید اجرایی “واکر.” Padalecki نیز اجرایی تولید همراه با دن لین و لیندزی Liberatore از Rideback. CBS Television Studios تولید خواهد شد.

“واکر” یکی از دو نشان می دهد که CW دستور مستقیم-به-سری برای فصل آینده است. این شبکه همچنین در حال حاضر شاخص “سوپرمن & لوئیس” با Tyler Hoechlin و الیزابت Tulloch متصل به بازی افسانه ای سوپر زن و شوهر است. آن را نیز به تازگی اعلام کرد که اردن Elsass و الکساندر Garfin خواهد ستاره به عنوان سوپرمن و لوئیس’ کودکان, Jonathan و اردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im