شنیدن نویسندگان جزئیات کار خود را می تواند به عنوان disenchanting به عنوان شاهد تحسین بازیگر از آرایش در starkness از نور روز است. وقتی که شما گوش دادن به بسیاری از نویسندگان جزئیات کار خود را, شما شروع به تعجب که آیا آنها در همه آشنا با کلمات خود را. تا مطمئن شوید که برخی از نویسندگان ماهر در هر دو نوشتن و خواندن با صدای بلند و آثار خود را تقویت صدای خود را, اما بسیاری دیگر هستند بهترین خدمت توسط توزیع کتاب های خود را به یک تجربه صدای بازیگر است.

تعجب آور به عنوان مثال نویسنده در ساخت غمگین از خواندن خود کار است که دایان کیتون که تصادفا از طریق روایت از خاطرات برادر و خواهر (Random House, صوتی, 4½ ساعت). آن را به سختی به نظر می رسد ممکن است اما این بازیگر کهنه خوانده شده کتاب او به عنوان اگر آن را اولین بار او را کف چشم بر روی آن: تاکید در مکان های عجیب و غریب, enunciation, درهم و برهم و مبهم و جملات unspooling آزمایشی هر چند به عنوان مقصد خود بودند هرگز کاملا خاص.

Sadly, actor Diane Keaton doesn't impress when it comes to narrating the audiobook of her memoir.

متاسفانه بازیگر دایان کیتون نمی کند و تحت تاثیر قرار دادن زمانی که آن را می آید به روایت صوتی از خاطرات.اعتبار:Invision

رونان فارو, از سوی دیگر, است, به عنوان یک راوی کمی بهتر – اما تکان دهنده برای یک ضعف است. برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار به ارمغان می آورد روشن و کارآمد صدا و سریع قدم زدن به بسیاری از گرفتن و کشتن و دروغ و جاسوسان و یک توطئه برای محافظت از شکارچیان (Hachette, 10¾ ساعت) حساب خود را از افشای درنده جنسی, Harvey Weinstein و ارعاب و coverup که او را به محافظت. Farrow تفسیر از Weinstein صدای لذت بخش است: یک بدبختی ناله متناوب با browbeating زیر. اما زمانی که او در برخورد با مردم از قطعات خارجی او ما را فرو عمیق به Monty Python خاک. زیر و بمی صدا, ایتالیایی, مدل Ambra گوتیرز seesaws بالا و پایین در یک پوچ اختراع لهجه مردم به نظر می رسد رنجبر در برابر سختی لب فوقانی و Farrow اوکراین gumshoe برای تلفن های موبایل به عنوان اگر او ممکن است گرفته اند فصاحت درس از بوریس Badenov.

مشکل از نوع دیگری ظهور به عنوان آنیتا نند بار خوانده شده بیمار قاتل: یک داستان واقعی قتل عام انتقام و هند در تلاش برای استقلال (سیمون و شوستر, 10¾ ساعت). این فوق العاده است formidably تحقیق حساب است در برابر پایانی تلخ دهه راج بریتانیا هنگامی که سربازان انگلیسی کشته شدن حداقل 500 غیر مسلح سرخپوستان در امریتسار پنجاب در سال 1919. دو دهه بعد یک سیک انقلابی Udham Singh قتل مایکل O’Dwyer با معاون فرماندار این استان در زمان کشتار. اما آناند که پشتکار وصله هم مرد داستان عجیب و غریب است همچنین رادیو و تلویزیون میزبان در بریتانیا. به این ترتیب او بار خوانده شده کتاب او با آهنگ از ظهر سخنگو هر جمله ما ارزانی داشته با شکوفا از newsiness است که به هوا از ابتذال به یک حساب کاربری است که هر چیزی است ،

تبلیغات

وجود پیچ و تاب و جالب در مورد سارا M. جارو را زرد ، این واقعا بزرگ خاطرات درباره نویسنده نیواورلئان خانواده و داستان خود را در خانه برنده 2019 ملی کتاب جایزه غیرداستانی و ملی کتاب منتقدان دایره جان لئونارد جایزه در میان دیگر تمجید. اما فوق العاده multigenerational داستان از دست می دهد چیزی است که نویسنده در تحویل. جارو دارای یک صدای دلنشین اما تحت نوسان از غم و اندوه او intones کار مانند یک نوحه. این قابل درک است داده شده و خانه را به سرنوشت غم انگیز اما جارو را بیبهره شیوه ای نتواند به تصرف خود حس زندگی است که نفوذ این کتاب است. که نسخه جایگزین شد پس از چند ماه با یکی از جدید خوانده شده توسط peerless Bahni Turpin که بازیابی انیمیشن داستان گرفتن این شخصیت به وضوح در حال حاضر بر روی صفحه به ما یک کتاب صوتی است که ارزش اصلی (قابل شنیدن Studios, 14¼ ساعت).

Michelle Obama's memoir Becoming won the 2020 Audio Publishers Association's award for best autobiography/memoir.

میشل اوباما به خاطرات تبدیل شدن به برنده 2020 صوتی انجمن ناشران جایزه بهترین زندگینامه/خاطرات.اعتبار:JOSE LUIS MAGANA

در حال حاضر برای خبر خوب: در میان خوب نویسنده-خوانندگان ما میشل اوباما روایت او خاطرات تبدیل شدن به, (Random House صوتی, 19 ساعت) که برنده 2020 صوتی انجمن ناشران جایزه بهترین زندگینامه/خاطرات. وجود دارد Colum McCann خواندن رمان خود را Apeirogon آرام, ریتمیک, لهجه ایرلندی, (Random House, صوتی, 15⅓ ساعت); Eric Idle ارائه خود را در “sortabiography” همیشه نگاه در سمت روشن زندگی (Random House, صوتی, 8¼ ساعت) را به خوبی شناخته شده صدای مقاومت طنز تلون مزاج. و از گذشته می آید بی سر و صدا, صدای دوستانه E. B. White آوردن آسایش و شادی را در خواندن خود را از این Trumpet of the Swan (گوش دادن کتابخانه 4⅓ ساعت).

دو اخیر کتاب های صوتی در حال حاضر نمونه کامل المل لی از نویسندگان صداها و کلمات نوشته شده. نیکلاس شکسپیر می خواند او فوق العاده ای بیوگرافی مادر خود را در نیمه, خواهر, پریسیلا: زندگی پنهان یک Englishwoman در زمان جنگ فرانسه (Tantor 16 ساعت) برای اولین بار در سال 2013 منتشر شد و در حال حاضر تنها در دسترس به عنوان یک دانلود کتاب صوتی. در این دوره از تحقیقات دیگر شکسپیر آمد در سراسر این نوت بوک از پریسیلا سابق بهترین دوست و کشف کرد که عمه خود را – زیبا و افسونگر به دام افتاده در فرانسه در اشغال نازی ها – تا به حال انتخاب مجمع تشخیص مصلحت نظام و بقای بیش از خود گذشتگی و مرگ است. آن است که یک داستان با بسیاری از تاب و وارونه به عنوان یک جنگ هیجان انگیز. شکسپیر می خواند آن را با گریس در کشت Oxbridge لهجه – هنگامی که مترادف با صدای بی بی سی – که به سرعت ناپدید می شود هر چند به طور کامل اتصالات به گذشته حوادث آن را شرح میدهد.

لوئیس Erdrich خواندن از شب نگهبان (HarperAudio, 13½ ساعت) زیبا و افزایش متن با صداقت و حقیقت از صدای او. این کتاب یک نسخه داستانی از لاک پشت کوه گروه از Chippewa سرخپوستان’ در تلاش برای سرکوب دولت ایالات متحده را به تلاش برای تبدیل کردن معاهدات و از بین بردن بومیان آمریکایی حقوق. این کمپین به رهبری Erdrich پدربزرگ شخصیت در شخصیت توماس Wazhack. رزرو متولد شده او “سخن گفت و زبان و همچنین صحبت به زبان انگلیسی با نرم دانه و تقریبا غیر قابل مشاهده لهجه.” این “indefinably نرم اما شرکت راه صحبت کردن از دست خواهد داد.” او می نویسد و در عین حال او بازتولید آن را در اینجا که در آن زندگی می کنند در این فوق العاده, در حال حرکت, و رک و پوست کنده الهام بخش صوتی.

واشنگتن پست

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net