‘استرالیا رویایی,’ تولید شده توسط جان Battsek به فروش می رسد توسط نوح گروه رسانه ای

نوح رسانه های گروهی متخصص از ویژگی های ظهر ورزشی مستند را به دست آورد فروش بین المللی حقوق به قابلیت مستند “استرالیا رویا” در مورد استرالیا لیگ فوتبال ستاره آدم انجام. این قرارداد شامل حقوق به استرالیا و کانادا و انگلستان و خطوط هوایی.

نوح را به فروش این فیلم را از طریق آن توزیع و فروش بین المللی بازوی نوح X. این علائم اولین بار است که یک شخص ثالث پروژه خواهد بود فروخته شده توسط این شرکت و تقویت تعهد خود را به نمایش تحسین ورزشی, فیلم های مستند.

به کارگردانی بافتا برنده جایزه فیلمساز دانیل گوردون (“Hillsborough”) نوشته شده توسط Walkley روزنامه نگار برنده جایزه استن گرانت و تولید شده توسط جایزه اسکار و بافتا برنده جان Battsek (“در جستجوی شوگرمن”), “استرالیا رویا” می گوید انجام’ داستان را از طریق سفر خود را در طول 2013-15 AFL فصل همچنین به بررسی نژاد و هویت و تعلق در استرالیا در جامعه امروز است.

تحسین منتقدان فیلم را دریافت اکران در استرالیا در سال گذشته و برنده AACTA برای بهترین فیلم مستند. آن را نیز به نمایش در تعدادی از جشنواره بین المللی فیلم, از جمله تلورید تورنتو و جشنواره فیلم لندن رفت و در را به نفع خود جایزه تماشاگران در ملبورن پالم اسپرینگز و هاوایی جشنواره های فیلم. Dogwoof را از انتشار این فیلم نمایشی در انگلیس در حالی که بی بی سی به دست آورد منحصر به فرد تلویزیون انگلستان حقوق به مستند.

تامی گوردون و جوئل کندی از لرتن سرگرمی و نوح از فروش بین المللی کاترین Quantschnigg مذاکره کرد.

Quantschnigg گفت: “‘استرالیا رویای یک فکری داستان در مورد چگونه ما بیشتر می تواند تبدیل به متحد مردم به عنوان چیزی است که هرگز مهم تر از در حال حاضر.”

گوردون و کندی افزود: “‘استرالیا رویا” است فوق العاده قدرتمند داستان در مورد یک تاریخ مشترک و شکست های ما برای آشتی و چگونه ما می تواند تبدیل به بهتر به عنوان افراد و به عنوان یک جامعه است.”

نوح فروش تخته سنگ همچنان به رشد سال گذشته راه اندازی آن فروش بین المللی بازو. آن تخته سنگ شامل 2019 SJA تلویزیون/فیلم مستند برنده “را در پاهای خود را” که پخش شده در کانال 4 در انگلستان در ماه دسامبر و نمودار استرالیا کمدین آدم هیل تشکیل اولین بار در جهان ناتوانی جسمی rugby league team; جشنواره کن انتخاب رسمی از ویژگی های “استیو مک کوئین: انسان & لومان”; انتقادی-تحسین کریکت مستند “لبه”; و ITV “از پوست خود” تاریخ سیاه فوتبال انگلیس.

پس از موفقیت “بابی رابسون: بیش از یک مدیر” برنده 2018 را SJA بهترین تلویزیون/فیلم مستند جایزه نوح گروه رسانه ای است که در تولید این مستند بلند در مورد انگلستان در جام جهانی برنده و ایرلند مدیر جک چارلتون.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>