‘لیسانس’ آخر: پیتر وبر مادر تصادفات حزب

با توجه به کریس هریسون هیچ کس می دانست که چگونه لیسانس پیتر وبر سفر به پایان رسید. حتی وبر (و یا تولید کننده یا شرکت کنندگان یا واقعیت استیو که برای ماده). اما در نیمه دوم دو شب آخر مخاطبان شد و در نهایت کلود در زمانی که حماسه به پایان رسید با یک پیشنهاد و سپس برخی از.

شب آغاز شده و با مخاطبان استودیوی زنده اما سرعت انتقال به وبر در استرالیا. پس از اعلام کرد که او “100 درصد خاص” در مورد هانا ان Sluss و آینده او را برداشت یک حلقه به نام پدر نعمت خود را و آماده برای پیشنهاد.

در ضمن Sluss نظر خود شک بخش خصوصی است. “من می خواهم کسی را به مطمئن شوید که از من و به نظر نمی رسد مثل او وجود دارد,” او اعتراف کرده است. در واقع او خیلی مردد و تولید و ارسال هریسون به رله اخبار به وبر: “من از آنها بدم میاید به تیره و خوی… به صداقت, من نه مثبت او در حال آمدن است.”

با وجود ترساندن دو در نهایت پیوست برای وبر به اعتراف عشق خود را. “شما اندیشمندانه شما در حال مراقبت از شما فداکارانه شما پرشور و فراتر از همه چیز شما یکی از یک نوع” او به او گفت. “و قلب من شما را انتخاب برای همیشه.” اول تصور رز برنده در نهایت راه دور با نامزدی.

اما با قلبی لحظه آمد یک هشدار از هریسون که مطمئن باشید بینندگان آن داستان نیست انجام می شود.

وبر قادر بود برای به اشتراک گذاشتن اخبار را با خانواده اش بود که با غرق شادی است. Sluss بود که آشکار مورد علاقه خود را نهایی دو, خود را دریافت کرد مهر تایید. با وجود تایید وبر به نظر می رسید کمتر از مشتاق طول و Sluss در فرد مراسم است که به دنبال.

او مواجه وبر و سوال که چرا به او پیشنهاد خود را در وهله اول. او به نام او را “خودخواه” و استدلال کرد که او همواره پشتیبانی سیستم در ارتباط است. “زمانی که من گفت: بله به شما گفتم بله به همکاری و هم تیمی های” Sluss به او گفت. “اما اگر شما نمی توانید به من که عشق در بازگشت که یک رابطه است.”

این دو خود را ادامه داد عاطفی ارز (در حالی که وبر را زنده واکنشهای به طور همزمان پخش) که منجر به تصمیم خود را برای جدا کردن. Sluss اعلامیه از فروپاشی مواجه شد با claps از وبر ،

در حالی که خود را تقسیم به حال اتفاق افتاده هفته قبل از شب ادامه با سابق زن و شوهر روی صحنه مراسم. Sluss بود آماده ارائه مستقیم تفسیر در آنچه رفت را اشتباه در روابط خود را. او در زمان این فرصت را به سوال که چرا او تا به حال به او داده شده “ماه کامل “حقیقت” در مورد نفر دوم مدیسون Prewett و توضیح داد که چگونه فقدان ارتباطات منجر به خود blindsiding فروپاشی است. “کلمات قدرتمند هستند, پیتر,” او گفت:.

در اظهارات او همچنین نشان داد که وبر رسیده بود به سابق لیسانس هانا قهوه ای به صورت “بسته” در ارتباط است. او به پایان رسید: “اگر شما می خواهید با یک زن, شما باید برای تبدیل شدن به یک مرد واقعی است.”

پس از بسته بندی تا صندلی داغ با Sluss هریسون گفته وبر که او بازدید آبرن آلاباما به پرداخت مراجعه به Prewett. در خود نشسته و او بازگو چند هفته گذشته قبل از دستگاه های همزن و او را به کالیفرنیا برای دیدن وبر چهره به چهره. پدر و مادر خود را ادامه داد و برای نشان دادن تنفر برای این وضعیت به طور منظم نورد چشمان خود را در طول زندگی بخش.

Prewett و وبر ملاقات در کالیفرنیا و صحبت از طریق گذشته خود را قبل از reuniting روی صحنه است. در حالی که این دو ساخته شده خود را به برنامه های آینده نامشخص وبر او بسیار دقیق با افکار خود را در مورد وضعیت.

“ما نیست که ارتباط با مدیسون,” او گفت: مخاطبان است. او بازگو نشست خود را در استرالیا – او به اشتراک گذاشته شده است که آنها منتظر ساعت دریافت نکرده عذرخواهی و Prewett را رد کرد و خانواده خود را. “چگونه می توانم شما انتظار یک مادر – که عاشق او با تمام قلب او را به که ؟ به عنوان یک مادر که نبود آنچه ما انتظار داشتند.”

او ادامه داد: به عاشقانه رد ارتباط آنها. “او را برای رفتن به به موفق.” در این جلسه زمان با حملات متعدد به رهبری خانواده است.

مخاطب در نهایت بسیج در سراسر Prewett, booing وبر مادر دعوا با پسرش. Prewett پذیرش انتقاد با فضل و با تمرکز بر حرکت رو به جلو با وبر, به مناسبت پایان فصل است.

در حالی که یک فصل به پایان رسید دیگر آماده برای شروع: Harrison آخرین عمل از شب را در فصل آینده پارتی کلر کرولی به مرحله. او لیسانس ملت برجسته حلقه زد و با تأمل در گذشته و به دنبال به جلو به آینده است. “من نمی خواهم به را – آن را به ارزش آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>