‘لیسانس’ روکش: پیدا کردن عشق در میان زادگاه تاریخ

SPOILER ALERT: فراموش نمی به عنوان خوانده شده اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است به تماشای قسمت هشتم از فصل 24 از “کارشناسی است.”

برای اولین نگاه اجمالی از دنیای واقعی در هفته عنوانی لیسانس پیتر وبر در زمان خود زنان به خانه برگشت. با تنها چهار باقی مانده — هانا ان Sluss, Kelsey Weier Madison Prewett و ویکتوریا فولر — وبر به همراه هر یک به خود مربوطه و دولت برای محدود کردن برای نهایی خود را ،

اما او اعلام کرد که همسر او بود و قطعا در میان چهار سمت چپ در رقابت است. بیایید ببینید که چگونه آن را تکان داد.

Sluss و وبر آغاز شده قسمت در زادگاه او از Knoxville دنیاست. جایی که آنها در تلاش برای اتصال با غواصی به پدرش جهان foresting با تبر پرتاب. به عنوان Sluss آن او در حال رفتن به “یک مرد” وبر. “این واقعا مهم است که من می تواند ثابت کند به پدر من که این کالیفرنیا پسر سخت است” او توضیح داد.

نه از آنها بسیار ماهر بودند با محور — بسیاری از آنها را منعکس درست کردن اهداف. اما تجربه ساخته شده وبر فکر می کنم Sluss سرگرم کننده بود به اندازه کافی قادر به “را در هر چیزی” با او. و Sluss’ نامه ای به وبر الهام بخش او برای نوشتن یک به او. تحت عنوان “چیزهایی که من در مورد شما” او خواندن یک لیست از اقلام از جمله این واقعیت است که او به او می دهد پروانه ها هر بار که او را می بیند که او دارای یک نام برای هر لباس است که آنها را به همان نظر در مورد آنچه که عشق واقعی است و که او می تواند دیدن یک “آینده شگفت انگیز” برای دو نفر از آنها.

پدرش از سوی دیگر بود و نه خوش بینانه است. هیجان زده البته برای دیدن دختر خود به خانه بازگشت او به طرز محسوسی کم حرف در مورد وبر. در یک اعترافی او با استفاده از کلمات “جدید و هیجان انگیز” برای توصیف جلسه خلبان بود اما گفت با یک بیت از یک آه. بزرگترین نگرانی این بود که چگونه وبر احساس در مورد خود نگران او فقط یک “فلش در یک ماهی تابه.”

به عنوان Sluss رفت و با او به بحث در مورد چگونه او را سقوط در عشق با وبر وبر و جلب اعتماد او و مادرش است که او می خواهد به بیان او چگونه احساس است اما آیا لزوما بود که فرصت نشده است.” وبر سپس نشستم با Sluss پدر به طور جداگانه به آدرس نگرانی های خود را.

“چیزی است که وجود دارد واقعی در اینجا. و آن را فقط شده روز به روز بالا رفتن مانند دیوانه” وبر گفت. “من امیدوار هستم که به او بگویید این امشب: من در حال سقوط در عشق با او. و من نمی خواهم او را به هر گونه شک در مورد آن است.”

Sluss پدر گفت: او را به گفتن کلمه “عشق” را به دختر خود را مگر اینکه او “از صمیم قلب” به معنای آن است. خوب وبر جلو رفتم و آن را گفت. “اینجا بودن با خانواده خود آن را صادقانه احساس می کند که حق” او گفت:. “و شما مرا خیلی خوشحال است.” او همچنین با بیان این که او می تواند خود را “گرفتن بر روی یک زانو برای” Sluss.

اما این معنی نیست که نشان می دهد می تواند جست و خیز پیش رو به پایان و اجازه دهید این دو در ادامه به تشریح احساسات خود را برای یکدیگر. تا بعد یکی دیگر و یکی دیگر شهرستان: وبر در ادامه به دیدار Weier در Des Moines, آیووا, جایی که آنها stomped انگور به شراب خود را قبل از نشستن با خانواده اش.

با وجود پیشرو از هفته گذشته Weier خانواده پویا بود و نه یک نقطه از بحث در طول روز است. آنها اغلب نشان داده شده است به تمرکز بر روی کاری که در دست بحث در مورد شراب خود را. اما Weier آیا اعتراف می کنم که او متوجه شد او در عشق با وبر در پرو و او گفت: او را به عنوان چنین است. اگر چه وبر او را بوسید و در پاسخ او می گویند آن را به او.

“که باعث می شود من واقعا خوشحال است. واقعا خوشحال است. صداقت خود را با من و قلب خود را فقط در 100% را برای من باز شده است تا اطمینان بخش,” او گفت:, و اضافه کرد که او می تواند “قطعا” در آینده برای آنها.

هنگامی که آنها از آن ساخته شده به Weier خانواده خانه وبر کردم خود طعم خرچنگ rangoon قبل از Weier رفت با خواهر او به بحث در مورد رابطه او تا کنون آنها گفتن او می گویند بله اگر به او پیشنهاد خود را در پایان نشان می دهد. او همچنین زمان صرف شده به صورت جداگانه با مادر و ناپدری. وبر نشستم با Weier مادر که بستری “شوک که ما امروز اینجا هستیم.” به عنوان کسی که رفته بود از طریق طلاق او ابراز نگرانی او خواهد شکستن قلب او, و او گفت: او را درک. احساسات چیزی بود Weier را تکرار به دختر او را به عنوان به خوبی.

Weier بستری برخی از نگرانی او به خانه می آیند brokenhearted. “ما فقط انتخاب کنید تا قطعات,” او گفت: “اما این ترسناک است.”

بعدی وبر ملاقات Prewett در Auburn علا. برای دیدار با خانواده اش از جمله پدرش چاد Prewett مدیر عملیات برای Auburn بسکتبال تیم. آنها قادر به شلیک در اطراف در ورزشگاه به او هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن دانشگاه با وبر. وجود دارد برخی از آنها دریافت یک پیام ویژه ای از Charles Barkley — که گفته وبر او “بهتر از درمان است که دختر حق است.”

در حالی که نیمه اول از تاریخ خود شد بی خیال شب بخش در زمان به نوبه خود پس از Prewett اعتراف به مادرش که او تا به حال به اشتراک گذاشته شده تعهد خود را به ماندن مجرد با وبر و او نگران بود برای واکنش خود را.

“تا زمانی که شما باقی می ماند درست به خودتان و شما را حفظ استانداردهای خود را و به او احترام می گذارد که پس از آن من فکر می کنم شما می دانید چه باید بکنید” مادر او توصیه می شود.

چیزهایی که در ادامه به مارپیچی که وبر به چالش کشیده شد Prewett پدر بیش از اینکه آیا یا نه او واقعا می دانستند که دل من را برای او.

“بدیهی است که این همه اتفاق می افتد واقعا سریع برای پدر او گفت:” درخواست وبر به او اطمینان او واقعی بودن. “او خیلی خالص است. … من فکر می کنم او انتظارات بسیار بالا. ما به چالش کشیده او تمام زندگی خود را به حل و فصل و همه من می خواهم این است که کسی برای دیدار با کسانی که همان استاندارد.”

در پاسخ به Prewett پدر را مستقیم سوال در مورد اینکه “یکی” وبر آهی کشید و در زمان یک ثانیه قبل از اینکه در نهایت گفت که او نمی تواند به او و پاسخ در حال حاضر.

وبر چپ را شکست داد اما نگاه نسبت به یک تاریخ با فولر به عنوان یک حواس پرتی. اما با وجود ملاقات با او سگ خوش بین Hunter Hayes کنسرت و یک رای فولر (“بسته بندی آن را تا من تبدیل شدن به خانم وبر” او کنایه آمیز در یک مصاحبه) خود را در ساحل ویرجینیا تفرج به دور از مثبت است. فولر و وبر هفته از تنش به اوج پس از او نزدیک شد دختر سابق خود Merissa پنس گفت که او به “مراقب باشید” با فولر.

با چهره او مبهم است پنس گفته وبر که “من فقط می دانم آنچه یک پسر خوب شما هستند و من از آنها بدم میاید برای شما که به تحت تاثیر قرار توسط شخص دیگری است.” او همچنین افزود که او فکر نمی کنم او سزاوار “چه هستند شما در حال حاضر.”

ظاهری اشتباه وبر پرسید: اگر او می دانست که فولر و او گفت که آنها استفاده می شود اما “همه چیز اتفاق افتاده است” از چند ماه پیش ساخته شده است که آنها را به سقوط. اگر چه او نمی توانید به جزئیات در مورد آنچه که او می گویند که “شده اند وجود دارد بسیاری از روابط را شکسته تا به خاطر او و من فکر نمی کنم آن را یک رابطه خوب را برای شما به در می شود.”

در ناباوری وبر مواجه فولر در مورد اتهامات و او بلافاصله می خواستم به دانستن آنچه که ارتباط پنس گفت: او را شکست. “من فقط منزجر راست, در حال حاضر,” او گفت:. “وجود دارد خیلی درام تمام f—ing زمان. من خیلی آماده نیست.”

“من متهم نیست شما از هر چیزی,” او گفت:. “من به سادگی به شما گفت که چه اتفاقی افتاده است.”

اما او پاسخ داد که او احساس اقدامات خود را ساخته آن را به نظر می رسد مانند آنچه پنس به او گفت مهم تر از ملاقات با خانواده اش. “من چیزی برای گفتن به شما در حال حاضر,” او گفت:. “من هیچ چیز نیست.”

وبر سپس پرسید: اگر او تا به حال مبارزه برای آنچه که او می خواهد چرا که “هر بار که من آن را دوست دارم احساس شده است من در تلاش برای صحبت کردن با شما و یا شما مایل به رها کردن بر ما.”

او گفت: او با آن موافق است اما او با عصبانیت هجوم خاموش, شکستن دیوار چهارم و گفتن دوربین که او “پس از انجام این گفتگو.” او راه می رفت پایین خیابان اما در نهایت وبر کردم لحظه ای دیگر به توضیح است که او معنی نیست که برای آن به نظر می رسد او پنس ، او عذرخواهی کرد و فولر به او گفت که او ستایش او و برنامه ریزی شده بود به او بگویید که او در حال سقوط در عشق با او اما “چه هستم من قرار است به انجام این کار ؟ … چگونه ما همیشه قرار است به جلو حرکت کند از این؟”

“با راه رفتن دور. با داشتن یک گفتگو” وبر پاسخ داد.

در نهایت وبر چپ بدون ملاقات با خانواده اش — اما او نشان داد تا در اتاق هتل خود را صبح روز بعد به بحث یک بار دیگر. او عذرخواهی کرد برای “چگونه همه چیز رفت دیروز” و تصریح کرد که او در حال سقوط در عشق با او.

“من نفرت این, اما من احساس می کنم مثل شما حتی نمی خواهید من به عشق شما راه من می خواهم به شما را دوست دارم” وبر گفت. “من اشتباه زمانی که آن را فقط تا ضربات با ما. من احساس می کنم ما هیچ مهارت های ارتباطی. … این وحشتناک ترین چیز برای من — برای ادامه و می خواهید به سرمایه گذاری و پس از آن امکان شما فقط راه رفتن دور.”

فولر گریه کرد و گفت که او “واقعا سخت تلاش” و “هرگز سعی کردم شبیه به این.” او در جلب اعتماد او را که او استفاده می شود به راه رفتن دور زمانی که همه چیز دشوار و به او گفت که در حال حاضر توپ در دادگاه خود را با آنچه که اتفاق می افتد ،

در پایان وبر به گل رز به Sluss, Prewett و فولر که مهمترین آنها نمی تواند به نظر می رسد به نگاه وبر در چشم در طول رز, مراسم ارسال Weier صفحه اصلی.

“هنگامی که شما به من گفت که شما مرا دوست داشت که به معنای جهان به من,” او گفت:. “من فقط وجود ندارد.”

اگر چه وبر نگاه مشخصه ناراحت ارسال Weier خانه (و کمی ناراحت با دادن فولر رز) او perked بازگشت تا برای نان تست هنگامی که او گفت: سه باقی مانده است که آنها می خواهم به سفر به آبهای بین المللی. دست و پنجه نرم کردن چون قسمت بعدی خواهد آنها را ببینید در استرالیا — و کاملتر است به آوردن بیشتر درام زمانی که او می گوید Sluss که Prewett داد وبر اتمام حجت.

“کارشناسی” پخش دوشنبه در 8 p. m. در ABC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>