‘لیسانس’ روکش: پیتر وبر میدارد نهایی خود را چهار

SPOILER ALERT: فراموش نمی به عنوان خوانده شده اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است به تماشای قسمت هفتم از فصل 24 از “کارشناسی است.”

این هفته پیتر وبر نهایی شش مسابقه شد محدودتر هم به چهار که در نهایت رفتن به زادگاه خرما.

اما اول خلبان بود و با کلی Flanagan, Madison Prewett هانا ان Sluss, Natasha پارکر, Kelsey Weier و ویکتوریا فولر در یکی از آخرین های بین المللی متوقف می شود در لیما پرو.

“پیتر, من را به برخی از alpacas,” فلاناگان گفت: دوربین های دیجیتال.

سفر خود را آغاز شده در داخل شرکت کنندگان’ هتل سوئیت که در آن وبر متوقف شده به تقویت خود نیت و تعهد خود را به روند. مدت کوتاهی پس از تاریخ کارت ورود برای Prewett دادن او دوم او در یک فصل است.

در ضمن پارکر — تنها شرکت کننده که تا به حال دریافت نکرده یک فرد تاریخ — ابراز ناامیدی برای گذشت بیش از دوباره. “او می داند که آن را به من اذیت,” او گفت:. “من نمی توانستم درک او را خانه بدون که یکی در یک زمان.”

Prewett و وبر خود را صرف زمان به تنهایی با هم کاوش در شهر لیما ساخته شده است که به شب بخشی از تاریخ است. آنجا بود که او در زمان این فرصت را به بحث در مورد یکی از مهم ترین عوامل در زندگی خود و یکی از حداقل مورد بحث در حق رای دادن: دین.

“ایمان این است که بیش از فقط یک منتقل چیزی به من,” او گفت:. “آن را به معنای واقعی کلمه تمام زندگی من و همه که من هستم. من می خواهم در یک ازدواج کسی نیز که ارتباط با خداوند و دوست دارد که در مورد من و می خواهد برای بالا بردن یک خانواده است که در راه است. من نمی خواهم به می دانم که ما در حال قادر به در همان صفحه با که و فشار هر یک از دیگر در راه است.”

وبر مطمئن Prewett از همان نیت به پایان رسید و شب با اعتراف به این که او در حال سقوط در عشق با او. او پاداش خود را با اولین زادگاه گل رز.

به زودی پس از پارکر دریافت خود تاریخ دعوت.

“نه این که من همیشه می خواهم به مقایسه روابط اما [مدیسون] واقعا خوب معیار برای من” وبر اعتراف کرد. “من نیاز به مقایسه چگونه احساس من با بقیه این زنان با چگونه من احساس مورد ناتاشا.”

پارکر و وبر خود را صرف عضویت در یک مد مشابه کاوش لیما و استقبال از فرهنگ است. آنها به کاوش غذاهای رقصید با مردم محلی و صحبت در مورد خود را در پس زمینه. اما آنها تا به حال به بدست می دانیم هر یک از دیگر به عنوان به خوبی به عنوان وبر می دانستم که برخی از زنان دیگر است. “من نمی دانم اگر ناتاشا و من می توانم به برخی از سایر روابط,” او گفت:.

شب به پایان رسید وبر از بین بردن پارکر و ارسال او به ایالات متحده.

یک سوم در یک هفته رفت و به Weier و او با استفاده از وقت خود را به توضیح او روابط خانوادگی در پیش بینی هفته آینده وطن خرما.

“اگر شما می آیند به آیووا, مادر من احتمالا در حال حاضر شروع به پخت کوکی ها,” او گفت وبر.

“پدر من را نمی خواهد وجود دارد که خوب,” او گفت: پتانسیل و زادگاه تاریخ.

پدر او که رابطه به پایان رسید و با مادرش هنگامی که او یک کودک بود — به تازگی برگشتم به زندگی خود, اما توسعه بود به طوری اخیر او گفت نه مادر او قبل از ترک نشان می دهد. “من می خواهم به خود من تصمیم گیری در مورد رابطه من می خواهم به قبل از من شامل خانواده است. من نمی خواهم تحت تاثیر خارج به دیکته ارتباط من با او و این که چرا او نمی داند” او گفت:.

در نهایت وبر به Weier دوم افزایش یافت این هفته که به معنای دو گل رز باقی مانده برای باقی مانده سه زن که در امر مبارزه با آنها در تاریخ نهایی است.

سه در یک نمایش داده می شود وبر انتخاب بین سه بسیار متفاوت روابط: Sluss جنوبی رمانتیک نوشت که وبر یک لیست از دلایل او در حال سقوط بود برای او; فلاناگان جمع آوری شده وکیل را دیدم که رابطه خود را به عنوان “سرگرم کننده و آسان” و یادآوری وبر که پیچیده نمی کند و همیشه به معنی خوب و فولر که “منحصر به فرد” رابطه پر شده بود با تعداد زیادی از پاسخ های عاطفی و فیزیکی اتصال. او در زمان با هر یک از آنها را قبل از تصمیم گیری است که فولر و Sluss شد دو گذشته بود که به رهبری به زادگاه.

“شما رابطه من بیشتر هیجان زده در مورد” وبر گفت فلاناگان قبل از بغل کردن او خداحافظی و ارسال او به ایالات متحده. “اگر من صادق بودن من در نگه داشتن به آن و آنچه که به معنای.”

چهار زنان باقی مانده صرف خواهد شد در هفته آینده معرفی وبر به خانواده خود را در هر یک از مربوطه خود را در شهر محل زندگی.

“کارشناسی” پخش دوشنبه در 8 p. m. در ABC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر