‘لیسانس’ فصل 16 قوانین ایتالیا فیلمبرداری در میان Coronavirus نگرانی (منحصر به فرد)

“لیسانس” فصل 16 در شکل دادن به ایالات متحده محدود تولید. یک منبع می گوید انواع اولیه که قصد دارد به ساقه قسمت از فصل آینده — ویژگی به تازگی پرده برداری ستاره کلر کرولی در ایتالیا تا به حال به تغییر, داده, نگرانی بیش از این تهدید در حال رشد از coronavirus.

کرولی یک زن 38 ساله سبک مو از ساکرامنتو, کالیفرنیا., معرفی شد به بینندگان اوایل روز دوشنبه در “صبح به خیر آمریکا” به عنوان ستاره جدید از unscripted حق رای دادن است که ايران در ABC و تولید شده توسط Warner Horizon Unscripted تلویزیون. او ساخته شده او را برای اولین بار بر روی 2014 فصل “کارشناسی” شامل Juan Pablo Galavis.

در حالی که سفر به ایتالیا در این فصل از “لیسانس” بعید است که اتفاق می افتد همه مسافرت های بین المللی بوده است نه حکومت را به طور کامل و تولید برنامه است که تا کنون حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده. اما غیر قابل پیش بینی از وضعیت این سرعت در حال گسترش اپیدمی است که به کشته شدن بیش از 3000 و آلوده به عنوان بسیاری از 90,000 تا کنون ساخته شده است, برنامه ریزی برای آینده دشوار است.

برادران وارنر گفت که سفر برای همه محصولات آن در حال ارزیابی مورد به مورد و بر اساس.

“به عنوان سلامت و ایمنی ما استعداد و کارکنان همیشه ما نگرانی های اولیه و تولید سفر در حال ارزیابی مورد به مورد و بر اساس فاکتور در آخرین اطلاعات از انواع سازمان ها از جمله CDC, که, وزارت امور خارجه ایالات متحده و در قلمرو محلی سازمان بهداشت و درمان گفت: برادران وارنر سخنگو در بیانیه ای ارائه شده برای انواع.

“لیسانس” است که نه تنها ایالات متحده تولید تلویزیون به توان نهفته در گسترش coronavirus. تولید فصل 33 از CBS’ “مسابقه شگفت انگیز” به حالت تعلیق در آمد بیش از نگرانی های مشابه. هیچ مسابقه و یا کارکنان تولید شده توسط نهفته ویروس, اما, اندازه گرفته شد و از فراوانی از احتیاط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>