ABC وانت به سری “بیکر و زیبایی” بی بی سی یک “Bloodlands,” بتا فیلم-فروش “دریا فراتر از” و “Nasdrovia” از اسپانیا نیروگاهی Movistar پلاس و Mediapro استودیو در حال تمام مجموعه برای سال 2020 MipTV درام خریداران نشست.

غربالگری 15 دقیقه excepts از سری – برخی کامل و برخی از آثار در حال پیشرفت است – 5 نشست که جزئیات اعلام شد پنج شنبه برگزار خواهد شد در تاریخ 30 مارس.

بر اساس اسرائیل, اصلی, بالاترین امتیاز اسکریپت سری تا به حال در اسرائیل دوباره دارای ورژن hourlong کمدی رمانتیک “بیکر و زیبایی” در حال حاضر در میامی shownrun توسط “شجاع” خالق Dean Georgaris و تولید شده توسط تلویزیون جهانی و ABC Studios در ارتباط با Keshet Studios.

یک کمیسیون برای “محافظ” خالق Jed Mercurio کلاه ترفند Mercurio تلویزیون با توزیع بین المللی به کار گرفته شده توسط Hat Trick Intl., ایرلند شمالی-مجموعه “Bloodlands” ستاره James Nesbitt به عنوان یک کارآگاه شکار یک قاتل افسانه ای.

در غیر این صورت ترکیب این اجلاس تأکید کشورها و شرکت ها در حال حاضر رانندگی MipTV. به عنوان ایالات متحده و بریتانیا بر اساس شرکت های بیرون از MipTV – که بسیاری از ساخته شده است در یک نمایش در سال های اخیر – قاره اروپا بازیکنان نگاه مجموعه ای به گرفتن تا کنون بیشتر از محل موردتوجه وتماشای عموم.

آلمان بتا فیلم برای مثال معرفی خواهد شد “دریا فراتر از آن” تولید و ایتالیا RAI بخشی از بتا درایو به جوان بالغ درام. یکی دیگر از بزرگ بازیکن, ZDF Enterprises همراه با فوجی تلویزیون, ویترین فوتبال جهان, مجموعه ای درام, هیجان انگیز “پنجره” در صورتحساب یا لیست به عنوان اولین اروپایی-ژاپنی اسکریپت شرکت-تولید.

یک مرد cretin کمدی , درام, Movistar Plus اصلی “Nasdrovia” تولید شده با Mediapro استودیو Globomedia اشکال بخشی از قوی اسپانیایی حضور با Mediterraneo مدیاست اسپانیا را پلیس, جرم, هیجان انگیز “ناپدید” تولید شده بود و سومین اجلاس ورود Atresmedia-فروش کمدی درام “بنیدورم” توسط César بنیتز به سرعت در حال گسترش Plano یک Plano (“El Príncipe,” “Allí ابجو”).

فرانسه در عین حال منجر به توزیع کننده بین المللی از حضور در نشست با چهار عنوان.

Studiocanal و پرداخت تلویزیون غول پیکر Canal Plus را معرفی خواهد کرد “پلیس پاریس در سال 1900” لباس نویر از تولید امانوئل Daucé (“سازمان ملل متحد ایجاد کرد français”). Lagardère Studios توزیع فروش یک جفت عناوین: بزرگ سوئدی اکشن, هیجان انگیز “ماشين آلات” از مقلوب سوئد و اسکاندیناوی Ent. گروه (NENT) یک معصوم-on-the-run اکشن-هیجان انگیز طعنه Viaplay در گوتنبرگ; و یک فصل جدید supernatural درام پلیسی “کمال Séjour,” سری که برنده 2016 سری شیدایی شکستن بلژیک نویر به عنوان یک buzzy پدیده

فرانسه در مورد محتوای حق بیمه را معرفی خواهد کرد و دوم بلژیک سری, فانتزی, هیجان انگیز “نهان” با حمایت بلژیک پخش عمومی RTBF.

بخشی از یک رو به رشد روسیه, درام, سریال, صحنه رایگان به هوا اپراتور NTV Broadcasting Company (“راه به کلگری”) در حال حاضر خواهد شد “ولف ترپ.”

که یکی دیگر از جرم و جنایت, درام, یکی از این عناوین در سال 2020 درام خریداران اجلاس است که به سختی تعجب آور است. با توجه به یک 2019 اسکریپت سری گزارش از Mediamétrie را نگاه جرم سری به تنهایی اختصاص 41 درصد از زمان نخست سری در سراسر جهان در طول دوره تا سه درصد در 2017-18 فصل است.

2020 MipTV درام خریداران اجلاس

(جزئیات عرضه شده توسط MipTV)

Beau-Séjour (بلژیک)

10×45′ Whodunit با یک پیچ و تاب و فوقالعاده

تولید: د Mensen, VRT / Eén, VAF رسانه های صندوق / فلاندر تصویر, NL, فیلم انگیزه تازد پناهگاه مالیاتی بلژیک پناهگاه مالیاتی و خلاق اروپا

توزیع: Lagardère Studios توزیع

پخش: VRT / Eén

بنیدورم (اسپانیا)

13×50′ کمدی-درام

تولید: Atresmedia مجموعه های تلویزیونی تولید شده در همکاری با Plano یک Plano

توزیع: Atresmedia

پخش: Antena 3

Bloodlands (انگلستان)

4×60′ جرم

تولید: HTM تلویزیون

توزیع: Hat Trick بین المللی

پخش کننده: BBC One

ناپدید شد (اسپانیا)

13×70′ جرم

تولید: مدیاست اسپانیا و Plano یک Plano

توزیع: Mediterráneo مدیاست España, گروه

پخش: مدیاست اسپانیا

Nasdrovia (اسپانیا)

6×30′ کمدی-درام

تولید: MOVISTAR+ در همکاری با GLOBOMEDIA

توزیع: این Mediapro استودیو توزیع

پخش: MOVISTAR+

پاریس پلیس 1900 (فرانسه)

8×60′ درام

تولید: تترا رسانه های تخیلی و AFPI

توزیع: Studiocanal

پخش: کانال +

بیکر و زیبایی (انگلستان)

9×45′ کمدی-درام

تولید: تلویزیون جهانی و ABC Studios در ارتباط با Keshet Studios.

توزیع: Keshet بین المللی و NBCUniversal توزیع جهانی

پخش کننده: ABC

ماشین آلات (سوئد)

8×45′ اکشن, هیجان انگیز

تولید: مقلوب سوئد, اسکاندیناوی, سرگرمی, گروه, Film i Väst و هلسینکی Filmi با حمایت از Lindholmen پارک علم فیلم i Skåne SFI و خلاق اروپا رسانه ها.

توزیع: Lagardère Studios توزیع

پخش: Viaplay

دریا فراتر از (ایتالیا)

12×60′ جوان, بزرگسالان, درام

تولید: Picomedia و RAI

توزیع: Beta فیلم

پخش: رای

پنجره (آلمان)

10×45′, درام, هیجان انگیز

تولید: Boogie Entertainment در تولید با فوجی تلویزیون ZDF Enterprises و مخملی فیلم

توزیع: ZDF Enterprises و Fuji TV

پخش: TBA

نهان (بلژیک)

10×52′, درام, رمز و راز

تولید: Kwassa فیلم

توزیع: در مورد محتوای حق بیمه

پخش: RTBF & Proximus

ولف ترپ (فدراسیون روسیه)

16×50′, درام, جرم,

تولید: کیت استودیو فیلم

توزیع: NTV شرکت پخش روسیه

پخش: NTV شرکت پخش روسیه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.su