بانک پشت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

هر دوره به نظر می رسد به یک بانک حاکی از آن افراط — در سال 1980 آن را درخل برنهام Lambert ناخواسته پیوند شاه; در 2000s آن لیمن برادرز.

این 2010s متفاوت بود. هیچ قوی فروپاشی مالی خدشه دار چشم انداز; هیچ Madoff یا انرون رنگ باخته صفحه کسب و کار. در عین حال هرگز بار خوب احساس بسیار بد است. در اوایل این ماه در دهه آینده امریکا و مرفه است اما malcontent حلال اما مضطرب است.

داود غنی سازی سابق با خبرنگار وال استریت ژورنال و در حال حاضر سرمایه گذاری سردبیر نیویورک تایمز پیدا کرده است شاید وسیله نقلیه مناسب برای این تیره سازمان ملل متحد-شفاف لحظه. نام یک رسوایی بانکی و دویچه بانک در ضخامت از آن — دستکاری در نرخ بهره, روسی, پول شویی, پول, ارتباط با دولتهای سرکش به سقوط ایتالیا (و جهان) قدیمی ترین بانک پنهان مشتق زیان های سطح بالا خودکشی.

آن شده اند که مناسب به حال دویچه bankrolled یک دوری املاک و مستغلات مغول ساخته شده و او را پادشاه — و البته آنها که بیش از حد به یک بانک که وام به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی پس از او تا به حال شهرت stiffing همسالان خود و برای stiffing دویچه خود را.

هیچ موضوع واحد متصل می شود این شمار رسوایی اما تیره برج ارائه می دهد یک, قانع, اگر آشنا, پایان نامه: که بدون کنترل جاه طلبی های پیچیده ستون دارایی آلمان به یک بی پروا کازینو و پرورش یک فرهنگ است که در آن ممنوعیت و در نهایت جنایت رونق است.

دویچه جذاب است نه فقط به این دلیل که رهبران آن تعقیب رشد اقتصادی به هر قیمتی — در نتیجه کوه از ضرر و زیان آن را به عنوان همیشه می کند — اما از آنجا که آن را یک بار بود و نشان از اروپا وام های نهادی نزدیک مقابل وال استریت کوتاه-termism. تاسیس در برلین در سال 1870 فقط قبل از وحدت آلمان دویچه دیدم ماموریت خود را به عنوان پیشرفت نه فقط سود این تجارت در اروپا و امریکا است. در طول قرن بعدی — صرفه جویی تند گذشت نازی ها تحت هنگامی که آن را تحت فشار شرکت های بزرگ مشتریان خود را از شر یهودی مدیران — دویچه بود که هست. در اواخر سال 1980 هنگامی که وال استریت بود موعظه افتخارات بدهی دویچه ایستاده بود برای ثبات اجتماعی و همچنین مالی. آن را به حال هیچ مدیر عامل افراط به دلیل آن را به حال هیچ مدیر عامل شرکت. آن را اجرا تاکنون رضايتمندی توسط vorstand (هیئت مدیره) یک تنظیم طراحی شده برای ترویج هماهنگی با اتحادیه های کارگری و صنعتی همکاران.

اما به عنوان غرب مقرراتزدایی بازار سود حاصل از معاملات افزایش یافت. مایل در بازی در سال 1995 دویچه استخدام ادسون میچل از مریل لینچ به گسترش بازارهای میز. میچل بود یک دزد مسلح که شروط $10,000 در زدن توپ گلف — مسلما نه خیلی ریسک از مشتقات مریل میفروخت به مشتریان.

به دنبال فقط این نوع از تجربه و تخصص در دویچه Mitchell رفت و در استخدام شراب خواری snagging از 2500 معامله گران و از جمله از سابق خود شرکت ها و دیگران, که غنی سازی را “یکی از بزرگترین مهاجرت در وال استریت تاریخ است.”

در هیچ زمان دویچه را مرکز ثقل (و 85 درصد از سود آن) منتقل شده به بانکداری سرمایه گذاری و تجارت است. این بانک که قبلا محتاطانه سبک آمد به نظر می رسد به عنوان به عنوان مورخ تاریکی روغن پرتره پوشش دالان خود را.

چیزی که در مورد خطر است و تا زمانی که آن کار متوقف می شود کار می کند و نه به خوبی. به عنوان سود افزایش یافت دویچه می خواستم بیشتر در خطر است. آن blithely چهار برابر آن ترازنامه بلع بانکداران اعتماد و خرید dicey وام مسکن مغازه در اوج حباب.

یکی از گفتن لحظه در دویچه تکامل بود که Josef Ackermann بود مسح مدیر عامل شرکت. سوئیس متولد Ackermann درک وال استریت بسیار خوب است. او زد بانک برای سود کوتاه مدت و تنظیم یک هدف از 25 درصد حقوق صاحبان سهام بانکی معادل رانندگی 80 مایل در ساعت در یک جاده یخ زده است.

آن را یک گام کوتاه از آستین ، خطرات به fleecing مشتریان — اما زمانی که whistle-blowers گزارش نگرانی آنها هل داد کنار. یکی از بانک بیشتر نگران فعالیت های قاچاق میلیاردها روسی roubles (از طریق شم معاملات شناخته شده به عنوان “آینه معاملات”) به دلار است.

سپس مشتری مغلوب ساختن پیشی جستن. آقای غنی سازی پرتره جدید نیست اما این باعث می شود برای درد خواندن: صاف تمايلات این متملق flatteries به دروغ گفتن در مورد ارزش خالص برای جلب وام برای ساختمان های اداری و استراحتگاه و قمار. زمانی که دویچه املاک و مستغلات تیم قطع مغلوب ساختن پیشی جستن بانکداری خصوصی افتتاح شد. spigot. هنگامی که یک وام در آمد به دلیل تهمت به حال “قصد” از بازپرداخت به عنوان اگر قوانین برای او متفاوت بود. دویچه را برنج بود بنابراین بنده به ناروا مشهور و بسیار مشتاق به گسترش در امریکا یک بخش لنت 48 میلیون دلار به لغو بدهی در شیکاگو آسمان خراش — بدهی مغلوب ساختن پیشی جستن کرده بود با یکی دیگر از بال از همان بانک است. آنها خریداری زمین خود را به عنوان رای دهندگان خواهد بود. در آنچه که می تواند در خدمت به عنوان یک مرثیه برای این کشور معصومیت از دست رفته به طور کلی وکیل گفت: “چه جهنم ما پول وام به یک پسر مثل این؟”


آقای غنی سازی را بیشتر وسوسه انگیزی قطعه است که در تابستان سال 2016 Jared کوشنر املاک و مستغلات شرکت دریافت کرده است که اسراف تامین مالی از دویچه) در حال حرکت بود پول به روس ها. یک بانک انطباق افسر پرونده “فعالیت های مشکوک گزارش” اما این گزارش لغو شد و او اخراج شد. این پیشنهاد که شاید پول بود payback برای مبارزات انتخاباتی دخالت یکی نیست که آقای غنی سازی می تواند ثابت کند. ما را مجبور به صبر کردن برای دیدن اگر دویچه بهبود می یابند از سال بانکی قصور که آن را نابود سرمایه و از بین برود 95 درصد از سهام آن قیمت. در این میان آقای غنی سازی به ما داده است کامل و به وضوح نوشته شده است و به طور کلی سطح رهبری حساب از یک بانک است که از دست رفته راه خود را.


©2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>