رفتن به 92 جایزه اسکار سرفصل بودند در مورد آنچه که ما نمی بینیم: هیچ J-Lo هیچ زن فیلمسازان از بالا, فیلم تقریبا هیچ مردم از رنگ در بازیگری دسته. و در عین حال زنان مدیران موفق; بنابراین آفریقایی-آمریکایی مدیران. و شب به پایان رسید و با سابقه-ساخت و پیروزی برای انگلاول فیلم کره جنوبی به برنده بهترین تصویر. در اینجا بالا و پایین به عنوان ما آنها را دیدم.

ترین دلگرم کننده برنده

Backstage at the bar, Bong Joon-ho holds the Oscars for best original screenplay, best international feature film, best directing, and best picture for Parasite.

پشت صحنه در نوار Bong Joon-ho دارای اسکار برای بهترین فیلمنامه اصلی, بهترین, بین المللی فیلم بهترین کارگردانی و بهترین تصویر برای انگل.اعتبار:AP

شما می توانید بگویید هالیوود تا به حال در عشق با کاهش یافته Bong Joon-Ho با غلیان احساسات در داخل دالبی تئاتر هر زمان کره جنوبی کارگردان به روی صحنه رفت یکشنبه شب. و او وجود دارد مقدار زیادی برای بهترین کارگردان بهترین فیلمنامه اصلی (مشترک با Han Jin Won), بهترین های بین المللی از ویژگی های و در نهایت بهترین تصویر. در هر جایزه جمعیت whooped و تشویق می کردند اغلب به افزایش آن ، پذیرش کارگردانی جایزه بونگ گفت: از طریق یک مترجم “زمانی که من بود جوان و تحصیل در رشته سینما وجود دارد و گفت که من حک عمیق به قلب من است, ‘ترین و شخصی ترین و خلاق است.'” سپس او اضافه در زبان انگلیسی “که نقل قول بود از ما بزرگ مارتین اسکورسیزی” و ناگهان بونگ الهام گرفته بود جمعیت به افزایش به پای خود اما این بار برای همکار خود فیلمساز.

مارتین اسکورسیزی واکنش پس از Bong Joon-Ho paids ادای احترام به مدیر.اعتبار:ABC (ایالات متحده)

تبلیغات

— استفانی گودمن

بهترین Nonhost میزبان

Best non-hosts: Steve Martin, left, and Chris Rock speak at the Oscars.

بهترین non-میزبان: Steve Martin, سمت چپ و کریس راک صحبت می کنند در اسکار.اعتبار:AP

پس از سال گذشته مراسم رفت فقط خوب بدون رسما تعیین میزبان این آکادمی اعلام کرد که صرف نظر کردن از یک MC در این سال به عنوان به خوبی. و در عین حال 2020 اسکار رو به یک قطعا سنتی شروع به زمانی که پس از Janelle Monáe موسیقی, باز, شماره, Chris Rock and Steve Martin — دو کمدین که هر یک به طور جداگانه به میزبانی این مراسم قبل و در زمان به مرحله و داد و ستد یک آستر. آنها به shoutouts به چند نامزد, ساخته, جوک در مورد رویدادهای جاری و پانچ در فقدان نمایندگی برای افرادی که از رنگ.

در میان خود بهترین خطوط:

مارتین: یک زن و شوهر از سال پیش, یک فاجعه بزرگ وجود دارد در اینجا در اسکار, جایی که آنها به طور تصادفی به عنوان خوانده شده نام اشتباه شد و هیچ کس گسل اما آنها تضمین شده است که این اتفاق نخواهد افتاد در این سال به دلیل آکادمی روشن است به جدید آیووا انجمن برنامه.

راک: مارتی اسکورسیزی. مارتی من به شما بگویم, من عاشق فصل اول The Irishman.

مارتین: کریس فکر می کنم چقدر اسکار تغییر کرده در گذشته سال 92. … در سال 1929 وجود دارد سیاه و سفید بازیگری نامزد.

سنگ و در حال حاضر در سال 2020 ما یکی است.

مارتین بسته خود را بیت با: “خب ما تا به حال زمان زیادی نمی میزبانی امشب.”

— SOPAN DEB

بهترین پاسخ به نادیده گرفته فیلمسازان

هر چند زن فیلمسازان و مردم از رنگ بودند تا حد زیادی حذف شده از بالا به دسته بندی آنها پاداش در کمتر فریبنده هستند. بهترین فیلم مستند رفت و به آمریکا کارخانهبود که به کارگردانی جولیا Reichert همراه با استیون Bognar در حالی که بهترین مستند کوتاه رفت و به آموزش اسکیت بورد در یک Warzone (اگر شما یک دختر)از فیلمساز کارول Dysinger. و عشق مو, بهترین انیمیشن های کوتاه ساخته شده توسط سه آفریقایی-آمریکایی فیلمسازان: Matthew گیلاس, بروس W Smith و اورت داونینگ Jnr روی صحنه یک عشق مو , تولید کننده کارن روپرت Toliver توصیف این فیلم به عنوان یک کار از عشق که ریشه از “یک اعتقاد راسخ دارد که نمایندگی امور عمیقا” به ویژه در انیمیشن “از آنجا که زمانی که ما برای اولین بار دیدن فیلم های ما و این که ما چگونه زندگی ما را شکل میدهند و فکر می کنم در مورد نحوه نگاه ما به جهان است.”

— استفانی گودمن

عجیـب پاسخ به توبیخ فیلم

نگاه ملکه & باریک! سلام این Dolemite نام من است! آن را چک کنید, um, Midsommar? نشان می دهد تصمیم به استفاده از یک موسیقی تعداد باز برای جشن چند فیلم آنها به طور کامل نادیده گرفته شده در نامزدی روند. منجر به عملکرد Monáe شروع موقت Mister Rogers’ Neighborhood مجموعه (اشاره به یک روز زیبا در محلهکه آیا دریافت یک نامزدی) اما بعد donned کامل گل لباس لباس شاهانه یا فاخر اشاره به Ari Aster را تلخ ترسناک نشان می دهد Midsommarبعید به دیده شده است توسط بسیاری از اعضای آکادمی. اگر ما در حال جشن فیلم آمد که ابدا ساخت اسکار رای گیری این شرم آور آنها نمی پرتاب حداقل یک زن و شوهر از Jellicles به باز کردن به جای صرفه جویی در آنها را برای جلوه های بصری شوخی بعد.

MEKADO مورفی

بزرگترین روی صحنه ریخته

اسکار هستند نوع از سرگرم کننده و احمقانه و هر یک بار در در حالی که کسی در این مراسم به نظر می رسد به رسمیت شناختن آن است. در این سال این بود, Maya Rudolph and Kristen Wiig با یک بیت بود که بسیار سرگرم کننده و بسیار احمقانه است. آنها وانمود به خود لغو احکام صادره ی نمایشی اعلام کرد آنها پرشور در مورد طراحی تولید و شکست را به یک terrifically دقیق کمی موسیقی medley به معرفی بهترین طراحی صحنه و لباس نامزد. می تواند ما را در انجام این کار هر سال ؟

— مارگارت لیون

ترین طراوت به نظر می رسد

Natalie Portman on the red carpet at the Oscars.

ناتالی پورتمن در فرش قرمز در اسکار.اعتبار:AP

قدیمی هالیوود — و راه آن توسط آکادمی و خود را نامزد کرده و در زیر میکروسکوپ برای مدتی در حال حاضر که آیا به خاطر #OscarsSoWhite یا #MeToo و یا عدم شناخت از مدیران. این باعث می شود شما تعجب می کنم که چرا بسیاری از بازیگران هنوز هم فکر می کنم پانسمان لا “قدیمی هالیوود” راه رفتن بر روی فرش قرمز. اگر تا کنون یک زمان وجود دارد همه چیز را تغییر دهید تا کمی این باید آن را. پس از آن سخت بود برای دیدن همه ی ورونیکا لیک مو و نقره ای صفحه نمایش-عصر لباسهای کمان و fishtails و کرست — چارلیز ترون در کردن شانه لباس سیاه و سفید; رنه زلوگر در یک سفید-sequined آرمانی غلتیدن; حتی Regina King در queenly پوسته صورتی Versace — و نه فکر می کنم: “فرصت از دست رفته.”

خوشبختانه کسانی که پا تا به دست گرفتن آن: ناتالی پورتمن برای مثال در یک دیور لباس شب لبه در طلا دوزی, لیست اسامی مدیران زن که تا به حال نشده است نامزد شده است. اسپایک لی دیرین طرفداران بسکتبال در یک Laker بنفش-و-طلا گوچی کت و شلوار با شماره “24” در lapels در افتخار Kobe Bryant. مارگوت رابی در اواسط 1990s, قدیمی, مدل شانل. Reduce, reuse, recycle!

آن را در مورد استفاده از لباس ها را به یک نقطه بزرگتر. بنابراین زمانی که مخوف سوال “می کنند” این پاسخ به معنای چیزی بیش از بازاریابی است. Monáe در نقره کریستال تحت پوشش باشلق دار, رالف لورن, ممکن است تا به حال بهترین لباس. اما در پایان دست پایین آن بود و لی پورتمن و شرکت. که بهترین بود به نظر می رسد از شب.

— ونسا فریدمن

حداقل مفید, حمام, ارز

گاهی اوقات ترین, um, لحظات جالب اتفاق می افتد که در آن شما حداقل انتظار آنها است. رنه زلوگر نیاز به کرست در زیر لباس خود را به یک استراحت دیدن که چگونه او قرار بود در آن نشسته به مدت چهار ساعت. نسبتا در اوایل شب زد به Brie Larson در دالبی تئاتر ، لارسون از او خواست اگر او خسته شده بود. زلوگر گفت: بله و لارسون که برنده جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سال 2016 پاسخ داد: “بهتر است که در راه است.””اوه واقعا چرا؟” زلوگر پرسید. “شما انرژی کمتر و کمتر توانایی عصبی” لارسون پاسخ داد. “من نمی دانم” گفت: زلوگر که به برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای تجسم خود را از جودی گارلند. “من هنوز هم واقعا عصبی است.”

— نیکول SPERLING

بدترین انتخاب و تولید

به همین دلیل نیاز به دو شیب در مقدمه? چرا معرفی عرقچین Feldstein … را به شما معرفی Mindy Kaling? چرا معرفی آنتونی راموس به معرفی Lin-مانوئل میراندا? اما عجیب و غریب اعلام کرد متوقف نمی وجود دارد. برخی از اسکار نامزد شده آهنگ رو کامل بر روی نرم افزارهای رشته معماری, اما برخی فقط شروع از هیچ جا با هیچ جزئیات و یا متن.

عجیب و غریب دیگر در تولید انتخاب شد برش به هر نامزدی مونتاژ اما به جای نشان دادن مرحله و آن askew صفحه نمایش های ویدئویی — در طراحی و تولید و طراحی صحنه و لباس قرقره که جالبترین آنهایی که از همه. جنبه های بسیاری از جوایز را نشان می دهد می تواند استفاده از برخی از افزایش سرعت اما با این حال در میان آنها نیست. اعلام مجریان! نشان می دهد نامزد مونتاژهای! این آسان قطعات.

— مارگارت لیون

گیج کننده ترین, تعجب مهمان

Seventeen years late: Eminem performs Lose Yourself at the Oscars.

هفده سال دیر: Eminem انجام می دهد از دست دادن خود را در مراسم اسکار.اعتبار:AP

Eminem ظهور تا در طول مراسم — بموقع به ظاهر هیچ چیز به انجام خود را از دست بدهنداو برنده جایزه اسکار دانلود آهنگ از سال 2003. مارتین اسکورسیزی به نظر می رسید در مجموع واکنش: او به نظر می رسد به استفاده از Eminem عملکرد به عنوان یک فرصت به چرت زدن. دوربین های سرعت برش دور از مدیر و سمت اعضای مخاطبان آواز همراه است. و منصفانه آنها او را ایستاده تشویق می کردند. اما عملکرد هنوز هم رفت و به عنوان یکی از این مراسم را clankier لحظات. آیا تولید کنندگان دعوت امینم در تلاش برای جذب مرد جوان بینندگان? هیچ کس پشت صحنه تا به حال هیچ ایده. شاید هدف این بود که نیمه شب گرما به خصوص در مورد پیام از جامعه و شمول است. امینم که دارای سابقه گی تهمت بود اخیرا در اخبار برای شعر در مورد قتل در یک کنسرت آریانا گراند در سال 2017.

— بروکس بارنز

نیویورک تایمز

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de