میلیاردر ‘واکسن پادشاه’ گرفتن در coronavirus


او ممکن است یک نام خانگی اما از او مربوط به بارون-سبک boardroom مشرف خانواده اش اسب مزرعه گل میخ در غرب هند, کورش, helen clark نظارت یک واکسن جهانی امپراتوری که لمس زندگی میلیاردها نفر از مردم.

با برآورد ثروت از $US9.8 میلیارد دلار ($15.1 میلیارد دلار) helen clark, 78 است و بنیانگذار و رئیس موسسه سرم از هند (SII) جهان بزرگترین تولید کننده واکسن توسط تعدادی از دوز تولید شده معادل حدود 1.5 میلیارد عکس در هر سال است.

Cyrus Poonawalla founded Serum Institute of India in 1966 at a time when the country was being forced to import vaccines, then in short supply, at high prices from Western drug makers in order to immunise the country's children.

کوروش helen clark تاسیس موسسه سرم از هند در سال 1966 در زمانی که این کشور مجبور به واردات واکسن و سپس در تامین کوتاه مدت در قیمت های بالا از غرب سازندگان دارو به منظور immunise کودکان این کشور است.اعتبار:گتی ایماژ

در حال حاضر به عنوان جهان می خواهم برای سوار شدن یک پاسخ موثر در جنگ علیه coronavirus, helen clark امید خود شرکت خواهد شد نقش مهمی پوسته پوسته شدن تا تولید یک بار واکسن توسعه داده شده است و اعلام شده مناسب برای استفاده انسان.

آن می تواند تبدیل به یک فرصت سودآور.

تبلیغات

ماه گذشته سرم موسسه امضا یک سرمایه گذاری مشترک با Codagenix های ما شرکت زیست فناوری با حمایت دیگر میلیاردر صندوق سرمایه دار خیلی مهم جیم سیمونز که در حال کار بر روی یک واکسن با استفاده از الگوریتم های تجزیه و تحلیل ژنوم coronavirus.

Codagenix ادعا می کند فن آوری آن می تواند اجازه می دهد تا توسعه و تولید یک واکسن موثر برای سریع-ردیابی – با کل فرایند فشرده به فقط چند ماه به جای معمول جدول زمانی از چند سال قبل آن را آماده کنید و تجاری استفاده کنید.

“امیدوارم در شش ماه ما باید قادر به ورود به آزمایشات انسانی که هدف ما است” helen clark گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه اضافه کرد که آن را کمی طولانی تر به تایید شده توسط تنظیم کننده.

J. رابرت کلمن, مدیر اجرایی Codagenix گفت: “با سرم موسسه مالی و پشتیبانی فنی ما قادر خواهد بود به فشار یک coronavirus واکسن به درمانگاه بسیار سریع timeline… ما مفتخریم به مقابله با این بحران بهداشت عمومی است.”

پسر یک اسب مسابقه مادر, helen clark تاسیس موسسه سرم از هند در سال 1966 در زمانی که این کشور مجبور به واردات واکسن و سپس در تامین کوتاه مدت در قیمت های بالا از غرب سازندگان دارو به منظور immunise کودکان این کشور است. یک زرق و برق دار از چهره های شناخته شده برای خود اسراف در شیوه زندگی و بزرگ مجموعه ای از ماشین که قدمت آن به سی سالگی, helen clark ساخته شده است بسیار موفق کسب و کار تولید واکسن برای اولین بار در داخلی بازار هند و بعد از آن با برنده شدن در قراردادهای بزرگ با دولت های دیگر و همچنین برای سازمان جهانی بهداشت به تولید آنها برای واکسیناسیون فرزندتان برنامه در 170 کشورهای دیگر است.

در آن وسیع دولت از هنر واکسن کارخانه در پونا در نزدیکی بمبئی SII تولید و فروش واکسن در مقادیر وسیع برای واکسن سرخک و فلج اطفال و هپاتیت اوریون و آنفلوانزا.

Serum Institute signed a joint venture with Codagenix, a US drug company backed by another billionaire, hedge fund tycoon Jim Simons, which is working on a vaccine using algorithms to analyse the genome of the coronavirus.

سرم موسسه امضا یک سرمایه گذاری مشترک با Codagenix یک مبارزه با مواد مخدر آمریکا شرکت حمایت دیگر میلیاردر صندوق سرمایه دار خیلی مهم جیم سیمونز که در حال کار بر روی یک واکسن با استفاده از الگوریتم های تجزیه و تحلیل ژنوم coronavirus.اعتبار:گتی ایماژ

حدود 65 درصد از کودکان در جهان دریافت حداقل یک واکسن تولید شده توسط این شرکت است که رئیس اجرایی در حال حاضر helen clark پسر, انگلستان, تحصیل اژدر.

کشیده شده از هند کوچک اما بسیار تاثیر گذار جامعه از پارسها یا زرتشتیان که از ایران گریخت و مستقر در هند در قرن 10, helen clark خانواده نیز بسیار به خوبی متصل شده است. هنگامی که شاهزاده ولز و دوشس کورنوال بازدید از هند در سال 2013, خانواده میزبانی یک حزب برای آنها در رویال غرب هند چمن باشگاه که در آن helen clark یک از چهره های برجسته در اسب مسابقه مدار.

در ماه نوامبر او موفق به دریافت یک جایزه از بیل گیتس برای یک عمر دستاورد خود را برای کمک به بهداشت و درمان.

پارسها را تشکیل می دهند کمتر از 0.005 درصد جمعیت هند اما سه نفر از این کشور بالا 10 میلیاردرهای.

Helen clark ادامه داد: “در آن طول می کشد به طور معمول هفت تا هشت سال به منظور توسعه یک واکسن برای مثال ما پنومونی واکسن واکسن روتاویروس ما فقط راه اندازی این واکسن پس از کار بر روی آن را به مدت هفت تا هشت سال است.

“طول می کشد که زمان زیادی به دلیل مطالعات حیوانی مطالعات انسانی و همچنین ایجاد هنگامی که شما را یک سویه است که در آن نه بازگشت به طبیعت نوع است و آن را امن برای استفاده در انسان است.”

وی افزود: “ما تخصص در تولید چندین نوع مختلف واکسن و بنابراین ما نمی بینیم و این به عنوان یک چالش. چالش واقعی این است که آیا این واقعا کار می کند و موثر در انسان و چالش خواهد بود برای اثبات آن در یک اثر مطالعه و طراحی یک دادگاه در یک کشور که در آن وجود دارد شیوع خیلی زیاد در چین است.”

سرم صاحب هلندی واکسن ساز Bilthoven Biologicals و چک واحد ما شرکت Nanotherapeutics.

در ژوئن 2019, helen clark بود اعطا مدرک افتخاری دکتر علم توسط دانشگاه آکسفورد.

تلگراف لندن

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>