‘تماس از وحشی’ ویرایشگر دیوید هاینز در ایجاد احساسات برای یک CGI سگ

“آوای وحش” ویرایشگر دیوید هاینز کار کرده است در “کتاب جنگل” و “جنگ برای سیاره میمون ها” اما این فیلم با بازی هریسون فورد و متحرک سگ به نام باک متفاوت بود.

“اگر شما در مورد آن فکر می کنم رهبری از فیلم به طور کامل CGI و هرگز صحبت می کند او گفت:” همچنین خواستار این فیلم یک “بلند پروازانه انجام است.”

قبل از کار بر روی “تماس از وحشی” هاینز نیست که هر بچه. در حال حاضر او دارای دو دختر و درست شد دوم-زمان پدر به پسر بچه. او یک سال را صرف کار در این فیلم در کنار co-ویرایشگر ویلیام هوی و مدیر Chris Sanders. با هم آنها را تجسم این فیلم در تمامیت خود را قبل از هر چیزی بود که تا کنون شات.

“در آن طول می کشد مقدار زیادی از برنامه ریزی,” او گفت:. “فقط وجود دارد به هیچ وجه به ساقه آن را مانند یک فیلم نرمال. ما نمی تواند آن شلیک با ضبط حرکت و باک نیست فقط CG او را نیز متحرک باشد.”

با شخصیت اصلی صحبت کردن کل زمان آن بود تا به متحرک برای ایجاد ظرافت و عبارات, اما آن را تا به Heinz به رله لحظه-به-لحظه هيجان چه باک فکر بود. که بود که در آن هاینز با تکیه بر داستان-شبانه روزی و قبل از تجسم کار به عنوان یک راهنمای.

“که دیگر چالش برش فیلم و مطمئن شوید که مخاطب درک آنچه که سگ شد, احساس,” او گفت:.

محبوب ترین ها در انواع

یکی دیگر از جنبه مفید بود جان پاول را نمره است که در نهایت به عنوان باک صدا.

“نمره خود را گره خورده است همه چیز با هم. این سگ شروع می شود به عنوان یک توله سگ می شود و این بزرگسالان” هاینز توضیح داد. “این تعادل دقیق از آمدن از سن داستان و بلوغ. آن شروع می شود ظریف با این کودکانه تن و جدی می شود به عنوان درام تکامل می یابد.”

هاینز بازخوانی کتاب قبل از گام گذاشتن در این پروژه چیزی که او انجام نداده پس او ابتدا به عنوان خوانده شده سال پیش برای به دست آوردن احساس برای تن.

“این کاملا تاریک داستان و یک داستان از بقا” او گفت:. داستان تیره تن معنای عناصر بسیاری از این کتاب نمی تواند اسیر, به خصوص به عنوان آنها می خواستم به نگه داشتن فیلم در یک خانواده یکی از دوستانه. “که بزرگترین چالش در تلاش برای ماندن درست به منبع مواد در حالی که حفظ ساختار و قلب داستان بنابراین پدر و مادر می تواند هنوز هم کودکان خود را به آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>