‘تماس از وحشی’: فیلم نقد و بررسی

سگ را اهلی وحشی راه می تواند ما را بیش از حد متمدن انسان یک یا دو گام نزدیک تر به جهان طبیعی است. پس از آن تنها اتصالات که سگ بهترین فیلم را ادای احترام کردند که سرکش سگ روح بدون مقدار زیادی از طعم دهنده های مصنوعی. هالیوود کلاسیک سگ قصه مانند “Old Yeller” (1957) و یا “Lassie Come Home” (1943) و تغزلی شگفتی شود صاف و پوست کنده سرایی — اولیه قصه عشق از دست دادن قلب و خانه — و غیره در راه است, آخرین سگ بزرگ فیلم “مارلی و من” (2008) که تحت درمان با عنوان پوچ از جان Grogan این خاطرات به عنوان یک ناهنجار عامل از سگ هرج و مرج که او نیز در راه خود را به یک شکل از ایمان است. که گفت: من هرگز تا به حال مقدار صبر مصنوعی, انسان, سگ, کمدی مانند “بتهوون” و یا “ون” یا “Turner & Hooch.” اگر من می خواهم برای دیدن یک سگ تبدیل به یک کارتون من می خواهم به جای تماشای یک کارتون.

“تماس از وحشی” اقتباس از جک لندن کلاسیک که درست به روح اگر نه همیشه حرف از 1903 رمان (که اعتراف میکنم به عنوان یک بچه من هرگز می تواند از طریق یک سگ فیلم که بیشتر ساخته از آن هر گونه حق بود. آن تولید شده توسط قرن 20 Studios, بازگشت زمانی که این شرکت تا به حال یک “روباه” در نام خود را, اما در این مورد وجود دارد چیزی است که تقریبا شاعرانه مناسب در مورد این واقعیت است که این فیلم در حال حاضر در حال ظهور از دروازه های دیزنی امپراتوری. که چون “آوای وحش” به کارگردانی Chris Sanders (مدیر شرکت با Dean DeBlois از “چگونه برای آموزش اژدها شما” و “لیلو و کوک”) نیمه زنده-فیلم اکشن که با این حال پرش همراه با glibly افراطی منطق بصری از دیزنی سگ کمدی از دهه 1960 است.

این فیلم به عبارت ساده تر است از یک بیت جعلی.

محبوب ترین ها در انواع

زمانی که ما در دیدار با باک یک سنت برنارد/اسکاچ Collie مخلوط با یک تیز هوش و شایستگی او را حاکم جای شب بسر بردن از بزرگ معنوی در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, و راه فیلم ایجاد آنچه یک گناه مهیب هیولایی او به کابینت آشپزخانه تکان سر و صدا و رول به عنوان او حد و مرزی در اطراف خانه. او یک سگ, اما من می توانم از فکر می کنم این بود: بیا او را frigging گودزیلا! چرا اغراق آمیز اثر ؟

چرا که این فیلم راه نیمپز کردن با آب گرم مخاطبان درمان ما به عنوان اگر ما نیاز به یک جمعی pat بر روی سر. باک نیست به صرف زمان زیادی را در خانه قبل از دزدیده شدن توسط یک بد سگ ربا که قطار او را با باشگاه به فروش می رساند و او را به خدمات به عنوان یک سورتمه حمل کردن سگ. این 1890s و باک اراضی در شهر شلوغ Skagway آلاسکا دروازه به یوکان و رویاهای یک هزار و آینده نگر است. به عنوان به زودی به عنوان او به قلاب تا با پرو (Omar Sy) و فرانسوا (Cara Gee) که اجرای یک پست-تحویل مسیر برای دولت ایالات متحده او می آموزد که چگونه به عنوان بخشی از یک تیم سگ — اما در اینجا بیش از حد خود سرزندگی است ابلاغ با سورتمه حمل کردن سگ توالی که احساس تلطیف CG عمل سواری, چرا که اساسا چه هستند.

فیلمسازان استخدام یک ترکیب از عمل زندگی می کنند و دیجیتال تقویت و من حدس می زنم شما می توانید می گویند این یک دستاورد است که ما نمی توانیم کاملا بگویید که در آن یک برگ است و دیگر آغاز می شود. اما آنچه ما میدانیم این است که همه چیز ما در حال دیدن یک سایه تر bumptious بیشتر متحرک از زندگی واقعی است. آیا معنی آن را هیجان انگیز تر ؟ من می خواهم می گویند که باعث می شود آن را کمتر هیجان انگیز است.

در قسمت مانند یک باک که در آن طول می کشد و شکست رهبر بسته snarling سیبری نیرومند و درشت هیکل به نام اسپیتز یا نجات فرانسوا پس از او می افتد در زیر یخ شما می دانید که شما نمی دیدن وقایع بازی کردن با نوع متعالی ناتورالیسم بود که پس enthralling, 37 سال پیش در وحشی-شکاری-in-the-قطب برجسته “Never Cry Wolf.” آن را ممکن است به عنوان یک شوک به یاد بگیرند که “تماس از وحشی” به ضرب گلوله کشته شد توسط Janusz Kaminski که در کار خود را با استیون اسپیلبرگ (“Saving Private Ryan,” “شیندلر لیست” “مونیخ” “جنگ دنیاها”) تبدیل به یک استاد از خاکستری-آرام و عمیق تمرکز وجودی رئالیسم کیفیت است که کار کرده اند marvelously در سگ درام مجموعه در بیابان. وجود دارد بصری enthralling لحظات در “آوای وحش” از جمله چشمگیر بهمن, اما بسیاری از فیلم غیرشخصی نگاه خورشید-چیزی با نقاط رنگارنگ squareness. این یک تصویر-کارت پستال قصههای واقعی-سگ-که-هم-یک-CG-سگ و که ممکن است منجر به اخراج برخی از این فیلم به عنوان یک سگ.

و در عین حال…آنجا که من آرزو می کنم فیلمسازان قرار داده بود بیشتر اعتماد آلی ضربان قلب از مواد خود را, “تماس از وحشی” می شود بهتر است به عنوان آن می رود. در Skagway باک به شکل یک لحظه اتصال با جان تورنتون (هریسون فورد), خزدار شکل که برش شل از خانواده خود را با تراژدی. باک می یابد تورنتون سازدهنی در برف به ارمغان می آورد و آن را به او (آنها را نمی بینم هر یک از دیگر دوباره برای مدتی) اما ما در حال حاضر می تواند بگوید که این است که می تواند آغاز یک دوستی زیبا. و راه هریسون فورد نقش آن واقعا است. فورد اعمال با روح خالص در اینجا (او همچنین روایت این فیلم با او دوست داشتنی کتاب داستان غرغر); این یک مینیمالیستی عملکرد عمدتا بسیار واکنش پذیر اما مقدس gruffness از فورد ضخیم-خاکستری-ریشو غمگین-eyed حضور کمک می کند تا به ارنج زدن باک به زندگی به عنوان یک شخصیت است. “آوای وحش” تبدیل به یک فیلم در مورد یک مشکل است اما اختصاص سگ و استاد که کمی تنها ساز و برگ خود را. برای همه سالم cheesiness از خیلی از فیلم شما می خواهم به یک بازی بسیار سخت قلب را به صاحبش توسط آن است.

در جان تورنتون باک در گذشته پیدا کرده است یک استاد که شایسته او است. به همین دلیل او را نگه می دارد در حال اجرا به دور با بطری ویسکی — او می تواند حس چگونه الکلی dampens Thornton روح. دو حرکت به رها اکتشافی کابین و حتی ضربه خاک پرداخت اما این فیلم بسیار ذن در این مورد. این همه در مورد Thornton کشف چگونه در لحظه زندگی می کنند — که البته چیزی است که سگ حداقل در جامعه انسانی هستند و استادان. یک تبه کار وجود دارد که باید از بین برود (کاملا مسطح boilerplate مسائل) اما به عنوان باک صرف زمان بیشتری را در بیابان و شروع به فیوز با آن او می شود رایگان مخلوق او بود. او کاهش خود را سست از مصنوعی ساخته جهان است. شما فقط آرزو می کنم که کل فیلم در حال انجام چیزی مشابه به همین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>