‘گوشتخوار’: فیلم نقد و بررسی

Dim پژواک از دیوید لینچ و اوایل رومن پولانسکی فراوان در سراسر “گوشتخوار” یک fitfully ترکیب شگفت انگیز از اذیت کردن روایت کدورت و تلطیف روانی و هیجان انگیز جو. شات-در-Austin, indie در, ویژگی در اصل مجموعه به برتر در لغو SXSW Film Festival, به جای, حال, مارس 14 رونمایی در یک رویداد خصوصی در تگزاس پایتخت, حضور, با توجه به آزادی مطبوعات از “فیلم crew, بازیگران, دوستان و خانواده و اعضای برجسته Austin film جامعه است.”

مدیر کالیب مایکل جانسون کار از یک اسکریپت شرکت او نوشت با جف خلیج اسمیت پیاده روی حیله و تزویر tightrope اینجا و گاهی اوقات — به خصوص در طول فیلم اول — به نظر می رسد خطرناکی نزدیک به سرنگونی به پوچی. در واقع لحظاتی وجود دارد که او سهوا نشانه های خاطرات خنده دار سخن گفتن با Janeane دی استفانو را به دامپزشک نشان می دهد بحث میزبان در “حقیقت در مورد سگ ها و گربه”: “شما می توانید سگ خود را. فقط نمی عشق سگ خود را.” و آن را کمک نمی کند که Tallie مدل یکی از دو منجر شود بازیکنان در واقع خرس کمی فیزیکی شباهتی به دی استفانو.

مدل نقش آلیس حیرت زده و ناامن کارمند بانک عمیقا متصل به شریک زندگی برت (Lindsay Burdge) کسی که با او سهام یک خانه در آرام Austin محله. مشکل این است که برت زیرپا بوده است بسیاری از توجه او به تازگی به یک سوم از ساکنان خانه: Harvie او معشوق سگ که فقط شروع به بهبود از یک بیماری نامشخص است که مورد نیاز طولانی و گران هنگ از داروها.

این دقیقا یک مثلث عاشقانه اما آلیس احساس می کند به اندازه کافی غفلت به پیگیری در یک نوت بوک چگونه اغلب او و برت شده اند صمیمی در هفته های اخیر. (نه فقط اغلب آن را به عنوان معلوم است اما نه در همه.) و او را-به طور کامل-آرام خشم ضربات تا شکاف زمانی که برت تیز به یاد آلیس که او را شناخته Harvie دو سال دیگر از او شناخته شده ،

آنچه موجب صرفه جویی “گوشتخوار” زمان و دوباره از تبدیل irredeemably احمقانه هستند portentous undercurrents که دید زیر فریب آمیزی مطلوب سطوح ارائه شده در آینه فصیح فیلمبرداری از جانسون و Adam J. Minnick. حتی قبل از اینکه ما مطلع هستیم که او و برت گیاهخوار هستند چیزی است که وجود دارد ineffably نگران کننده در مورد راه آلیس کست هیپنوتیزم نگاهها در مقابله با گوشت نمایش در محله فروشگاه های مواد غذایی. و ما به عنوان دیده بان او بی سر و صدا تحمل عصب-gratingly پوچ یک طرفه مکالمات با یک همکار در اتاق استراحت در بانک ما احساس پرنیان است که بیشتر مرزی ادمکش از ذهن foggingly خسته شدم. (اعتبار باید به Vincent James Prendergast برای بازی گفت: همکار در یک cluelessly garrulous مد فراهم می کند که برابر اقدامات امداد طنز و دلهره ارتفاع.)

آلیس skittishness تمایل به او دلسوز, اما آن را تقریبا به اندازه کافی برای نگه داشتن او که در راه است. نکته زیبا در مورد مدل عملکرد است که توانایی خود را برای انتقال پیچیده و متناقض احساسات به طوری که ما می توانیم احساس متاسفم برای خود را تا کنون که بدون شک او قادر به انجام چیزی وحشتناک است. آن را می آید به هیچ وجه زمانی که Harvie از بین می رود. آنچه باقی می ماند یک رمز و راز برای مدت زمان طولانی است که تا چه حد از او مجرمیت و فقط چگونه به طور کامل ما بدترین سوء ظن ممکن است برآورده شود.

مدل و Burdge توسعه معتبر را به عنوان یک دیرین زن و شوهر, اضافه کردن یک فوتی و فوری بعد به این فیلم زمینه ای استعاره از عشق به عنوان انگیزه دادن به مصرف و هدف از تمایل خود را. در واقع “گوشتخوار” ممکن است بیشتر مربوط به یک معامله بزرگ بیشتر رضایت بخش, اگر Johnson نمی نشان می دهد در اوایل که ما واقعا نباید اعتماد هر چیزی که ما را به عنوان واقعی است.

بدون دادن بیش از حد از بازی دور کافی است بگویم که آلیس به یک تمایل برای راه رفتن در خواب و برخی از آنچه ما می بینیم دراماتیزه ممکن است یا ممکن است رویاهای بد. (و حتی زمانی که او wide awake: آیا او واقعا رانندگی کردن و ترک Harvie در یک پارک؟) در واقع کل امتداد این فیلم احساس به عنوان اینکه آنها اختراع شد پی در پی در طول تولید به جای اسکریپت جلوتر از زمان برداشت تنها تقویت شده و در بسته شدن اعتبارات با اذعان کرد که “گفت و گو های اضافی” ارائه شده توسط اعضای بازیگران. (کوچک اما آزار دهنده حواس پرتی: چرا برت هرگز سوال یا در لحظه ای یا بعد از آن, چگونه آلیس می داند دقیقا همان جایی که برای جلوگیری از به وحشتناک کشف در طول جستجوی خود را برای Harvie?)

از سوی دیگر Johnson هر چیزی می رود نگرش می کند و اجازه می دهد تا برای چیزی شبیه یک پایان خوش — اگر شما می خواهید به این باور آن است.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>