ابر در اتاق’: فیلم نقد و بررسی

زمانی که disconsolate عاشقان نور تا پس از coital سیگار در میان tousled bedclothes فرانسوی, موج جدید, فیلم, منبع angsty ملالت است که اغلب در برخی از راه و یا دیگر l’amour. اما اگر آن را Hangzhou چین در اواخر 2010s, به عنوان مخالف به دهه 1960 پاریس, منبع نارضایتی و در نتیجه شعر بسیار مبهم تر — با وجود تجربی لبه است که می تواند اما احضار اوایل فیلم گدار و Truffaut با آن سیاه و سفید, کاهش پرش منفی وارونه و غیر منطقی ویرایشهای خارج از ماشین چین دهنده فریم و عادات سیگار کشیدن آنقدر شایع آنها را در یک معنای وجودی خود را.

ژنگ Lu Xinyuan قابل توجه همه اما نارسا اولین می رود به مناسب مبهم و دودی عنوان “ابر در اتاق خود” و برنده جایزه برتر در سال 2020 جشنواره فیلم روتردام. و آن را احساس می کند مانند راه اندازی یک excitingly باین, offbeat استعداد های جدید که حساسیت گره به هر دو مدرن آهسته رایت اجتماعی واقع گرا سنت در چین و کلاسیک اروپایی arthouse بدون اینکه مدیون به یا.

دخول دو دانه ئی, ماتیاس Delvaux را تک رنگ, عکاسی, نرم و اواسط-باب روز — اگر چیزی را اغلب کوک بیشتر به سفید از سیاه و سفید به طوری که در یک زیبا و شگفت آور رابطه جنسی صریح و روشن صحنه گرفتار اندام و رنگ پوست به نوبه خود به آلاباستر. و سپس هنگامی که در مناسبت تصویر معکوس شده است به منفی darks تسلط: پوزه شعله ور از جوشکاری آهن معکوس اتش ریختن globs از پایین پله ها. اگر تصاویر منحصر به فرد گذشته دیگر با شما از بلند و باریک skeins روایت است که از طریق ژنگ را فیلمنامه می کند که به نظر می رسد مانند یک عمدی و کاملا شجاعانه — انتخاب بخشی از یک فیلمساز اعتماد به نفس کافی برای ساخت فیلم خود را بصورت مورب و بدون آشکار داستان سرایی داربست از داستان و روایت arc.

محبوب ترین ها در انواع

این همچنین باعث می شود “ابر در اتاق او را” دشوار است برای توصیف جز به عنوان یک سری از زودگذر برخورد عمدتا حول و حوش موذی (جین جینگ) یک کمی بدون جهت 22 ساله در بالا waisted ثابت شلوار و clumpy کفش که از دیدن زادگاه او را از Hangzhou. او را طلاق پدر و مادر (لیو دن و یه Hongming) هستند هر کدام با شرکای جدید — آخرین چندین برای هر دو ظاهرا — و موذی خودش دستکاری نیمه جدی در رابطه با پکن عکاس پسر Yu Fei (چن ژو) که به شرح زیر به Hangzhou به طور غیر منتظره و مرتب کردن بر اساس-جاذبه به یک دنیوی نوار محلی صاحب (دونگ Kangning).

وجود دارد مستند درام-ish ترجمه است که تقریبا مانند مصاحبه با مداری شخصیت. وجود دارد crisply طراحی شده فریب آمیزی رئالیست soundscape تکمیل و مقدار کمی استفاده از Tseng Yun-Fang را بیش از حد مدرن نا موزون موسیقی. و وجود دارد در حال گریز از مرکز زندگی می کردند-در لحظاتی که احساس مرزی سرگذشتی در صحت: موذی را کمی نیمه خواهر نیو (وانگ Ruiwen) می رود به یک بعد از مدرسه کلاس که در آن نیمه cutely نیمه horrifyingly کودکان در حال یادگیری به اعتصاب راه باریک و گربه شمار و به قدم زنی با تبختر مانند مدل; موذی می رود در یک پیاده روی با یک دوست گی (Wu Wei) از طریق رها ساخت و ساز است که به نظر می رسد مانند یک ماقبل تاریخ غار و موارد بحث بین او و دوست پسر (دینگ یی) زمانی که او offhandedly پیشنهاد می کند که او را فرزند.

بسیار زیرساخت های این شهرستان است که انعکاسی از موذی را افسرده دولت از ذهن: آن را در یک ثابت شار از ترافیک و ساخت و ساز کار می کنند تقریبا به عنوان اگر منحرف خود از آن کاهش تدریجی. این آنتروپی است که به وضوح نمونه موذی در دوران کودکی آپارتمان است که رها شده و در حال حاضر اگر چه هنوز هم متعلق به پدر او است. هنگامی که او به بررسی آن اتاق کوچک به تنهایی و یا بعد از با یو فی در ستایش فضائل آن مانند یک مسکن هوا از غفلت قابل لمس است. هنگامی که او می رود برای باز کردن یک پنجره تمام قاب دور افتد.

این ناگهانی لحظات رنگی درام — سقوط پنجره, xxx به barroom بحث و جدال بین Muxi و مستی مادر پس از یک شب کارائوکه — که به این فیلم چنین بافت های غیر معمول. وجود لبه های سخت به دست انداز در برابر در مه روشن از خلق و خوی او مجموعه که به “ابر در اتاق” یک طراوت و واقعی بودن است که آن را متوقف می کند از شناور دور به wispy ربطی. که گفت: با کمی حرکت رو به جلو (مدیر نیز همکاری سردبیر و بنابراین دیکته noodling سرعت) نیز وجود دارد کمی روایت همین دلیل این فیلم نیست یا 20 دقیقه یا 500 دقیقه طولانی است که لزوما منفی اما این به آن معنا است که این فیلمساز بیان شده است و restating او مبهم پایان نامه تا زمانی که تکرار تنها با کسری تغییرات در خلق و خوی می شود نقطه است. اپیزودیک و تجربی شفاف و سپس langorous, “ابر در اتاق او” می دهد و تمام آن را به من بدهید تقریبا از لحظه ای آغاز می شود و هنگامی که آن را به پایان می رسد, آن را واقعا نمی, پایان, آن را به سادگی متوقف می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>