Coronavirus تورم: گشت و گذار اما هر کس باید در خانه بماند


آنها آن را به نام COVID-19 متورم می شود.

دیدنی امواج بیش از هفت متر ارتفاع barrelled در تاهیتی مشهور Teahupo زن نما, زن کیردار صخره که بعد یک ماه پیش. شنیدن از کیلومتر دور Teahupo زن نما, زن کیردار — خانه 2024 گشت و گذار حوادث پاریس المپیک — به طور معمول پژواک مانند صاعقه وار کد مورس تماس در بهترین خوانندگان از هر گوشه ای از جهان. آنها را buzzed به صخره توسط ده ها ریختن بیرون از قایق و جت اسکی به دو به امواج به عنوان خدمه فیلم در هلیکوپتر دور بالا.

A surfer walks out of the ocean on Oahu's North Shore near Haleiwa, Hawaii.

گشت و گذار و پیاده روی در خارج از اقیانوس در اوآهو است, North Shore, نزدیکی Haleiwa هاوایی.اعتبار:AP

اما این بار تعداد بسیار کمی از مردم بودند. “حتی یک قایق” گفت: Tikanui اسمیت یک تاهیتی محلی و حرفه ای surfer که سوء استفاده در Teahupo زن نما, زن کیردار را به دست آورده او را چند سوار از سال نامزد از World Surf League.

چیزی مشابه اتفاق افتاده است که در جنوب تورم شکست در لذت بردن نقطه در شهرستان سانتا کروز کالیفرنیا در 9 آوریل روز اول چه خواهد بود یک هفته در ساحل بان.

تبلیغات

“همه ما می تواند انجام دهد این بود که آنجا ایستاده و به تماشای شکستن آن گفت:” کایل Thiermann حرفه ای surfer. “در یک روز خوب که معمولا وجود دارد 100 خوانندگان در آب است. از آن ساخته شده من احساس می کنم مثل من می خواهم شروع به پریدن کرد در یک ماشین زمان و فرود در یک زمان قبل از گشت و گذار است.”

از بالی به برزیل, کاستاریکا به کالیفرنیا همه گیر شده است به طور گسترده ای تعطیل گشت و گذار یا از طریق آشکار ممنوعیت دسترسی به سواحل و یا از ناتوانی از خوانندگان به سفر به آنها را. اما به اندازه کافی لکه ها باز باقی می ماند برای دامن زدن به شکاف بین خوانندگان که قادر به دریافت در اقیانوس و کسانی که در خانه گیر کرده.

جهان گشت و گذار در لیگ برتر به حالت تعلیق در مسابقات قهرمانی تور در مارس 12, تنها دو هفته قبل از افتتاح آن رویداد در استرالیا, Gold Coast. سالانه تور طول می کشد خوانندگان به برخی از معروف ترین در جهان امواج — از کیپ شرقی آفریقای جنوبی به ساحل شمالی o’ahu هاوایی. اعلام لرزاند گشت و گذار در جهان است. چهار روز بعد لیگ لغو و یا به تعویق افتاد و تمام حوادث آن تا زمانی که ممکن است.

اما خوانندگان هنوز هم کشیده شده به آب از نظر قانونی و یا در غیر این صورت.

در استرالیا تصمیم گیری در محدود کردن دسترسی به گشت و گذار کاهش یافته به شوراهای محلی. برخی از سواحل سیدنی بسته شده اند و برای هفته ها و دیگران مانند Bondi ساحل بازگشایی از ساعت 7 صبح تا 5 بعد از ظهر در روزهای هفته و برای ورزش های آبی تنها. گذاشتن یک حوله را پایین بیاورد $1000 خوب است.

Bondi Beach reopened for local surfers this week after closing due to the coronavirus pandemic.

Bondi ساحل دوباره باز محلی برای خوانندگان این هفته پس از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.اعتبار:جینی Barrett

آمریکا surfer Lakey پترسون سوم-رتبه زن در 2019 World Surf League انجام شده در استرالیا پس قبل از تور به حالت تعلیق در آمد. شوهرش از زنگ ساحل که قرار بود میزبان دومین قهرمانی تور رویداد. پترسون شده است قادر به گشت و گذار چهار ساعت در روز در حال گسترش خود را مجموعه ای از ترفندهای.

“نه سال من تا به حال این مقدار زمان قادر به کار بر روی مسائل و تمرین,” او گفت:. “من مشغول به کار در دراز پشت آنتن یک مقدار عادلانه. فقط تلاش برای بهتر خودم را در آب.”

و در سراسر جزایر هاوایی یا lounging loitering در ساحل ممنوع است اما مردم شده اند منع از رفتن به اقیانوس.

کای لنی یک برتر رقیب در جهان گشت و گذار لیگ وارد شده بود در تاهیتی در اوایل ماه مارس به رقابت در Papara باز بسیار رویداد پیش بینی بود اما لغو ترک او و دیگر خوانندگان تقلا برای دریافت به صفحه اصلی. او می تواند به خاطر گشت و گذار.

“ما بسیار خوش شانس بوده ام در اینجا” لنی گفت: از خانه اش در مائوئی. “ما اجازه رفتن به گشت و گذار موج و انجام تمام این چند ورزش تا زمانی که ما در حال نگه داشتن فاصله اجتماعی.”

اما بسیاری از برزیل, سواحل, بسته شده, که بدان معنی است که گابریل مدینه دو بار قهرمان جهان و سال گذشته نفر دوم این است که لنگر در زمین های خشک در Maresias یک شهر ساحلی در سن پائولو دولت است. او در حال آماده شدن برای ترک فرودگاه خود را به گرفتن پرواز به استرالیا زمانی که او آموخته تور معلق شده بود.

حتی به عنوان دسترسی به ساحل باقی می ماند ناهموار وجود دارد فشار همسالان به اقامت در محلی و رعایت محدودیت دولت سه بار قهرمان جهان میک برگرفته از استرالیا گفت. “وجود دارد یک فشار بزرگ به گشت و گذار خود را کد پستی,” او گفت:. “من واقعا جرأت جنوبی. من فقط احساس نمی مانند آن را راست.”

World Surf League گفته آنها باقی مانده امیدوار آنها می تواند نجات یک سال 2020 قهرمانی تور. تا کنون دو رویداد — تاج باز که قرار بود برای باز کردن فصل در استرالیا, Gold Coast و Quiksilver Pro G-زمین در اندونزی بود که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن لغو شده اند. سه رویداد دیگر شده اند به تعویق افتاد از جمله Oi ریو Pro, لیگ, مدیر اجرایی, Erik لوگان اعلام کرد در روز سه شنبه. ریو بهترین رویداد با حضور در لیگ تقویم.

لوگان همچنین اعلام کرد که روز سه شنبه لیگ خواهد ساخت و یک روز قهرمانی رویداد بر روی پایان تور تقویم شروع و در سال 2021 با حرارت نهایی سال تعیین عنوان جهان. لوگان کمتر روشن در مورد آنچه اتفاق می افتد این سال است.

پس از خشک ماندن برای مدت طولانی, مدینه تخمین زده می شود که او نیاز به سه تا چهار هفته از گشت و گذار و هدف قرار دادن ورزشگاه به طور منظم به آماده شدن برای رقابت است.

و برای هر بیمار حرفه ای وجود دارد بی شماری از علاقمندان جان آب نمک.

درایو را در آب آشکار در جرائم از خنده دار به پوچ و در اجرای آن متنوع از عکس اخراج به هیچ چیز در همه. در کاستاریکا, surfer تازه از آب به سرعت از, از یک افسر پلیس که اخراج او از پشت. در مالیبو کالیفرنیا ایستاده paddler به مبارزه طلبیده ساحل تعطیلی به گرفتن بیش از 20 کامل امواج و سپس اقدام به فرار از نجات غریق و کلانتر قایق با پارو به ایمنی. Spoiler alert: او نمی تواند آن را.

هفته گذشته سواحل بازگشایی در بخش هایی از جنوب کالیفرنیا از جمله شهرستان ونتورا که در آن شهردار مت LaVere از ونتورا حمایت نرمتر بسته های ارائه شده از اقیانوس دسترسی به, اما بدون آفتاب, حمام کردن, حمام یا پارکینگ. Oceangoers باید برای رسیدن پای پیاده و یا با دوچرخه.

“ونتورا برخی از بهترین امواج در جهان” LaVere یک surfer گفت. “گفتن مردم در شهرستان ونتورا آنها نمی توانند گشت و گذار است مانند گفتن آنها را آنها نمی تواند تنفس هوا است.”

چاد نلسن مدیر اجرایی بنیاد Surfrider شد محتاط تر. زمانی که تعطیلی آغاز شد Surfrider است که مبارزه برای دسترسی به ساحل برای 35 سال و افتتاح نمرات از سواحل به خوانندگان در سراسر جهان خود را آغاز کرد “اقامت در خانه, تکه تکه بعد از” مبارزات انتخاباتی.

“مردم در حال از دست دادن صبر و شکیبایی خود را که کاملا قابل درک” نلسن گفت. “اما خطر این است که ما برای باز کردن مکان های بیش از حد به زودی ما را افزایش می دهد جامعه گسترش یک موج دوم از عفونت مردم رنج می برند و ما می بینیم تمدید تعطیلی.”

نیویورک تایمز

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>