‘هزینه سکوت’: فیلم نقد و بررسی

یک دهه گذشت از 2010 افق آبهای عمیق فاجعه سابقه ترین فاجعه بار حفاری نفت تصادف رخ داده است که زمانی که یک BP-عمل لوله منفجر شد نشت میلیونها گالن نفت به خلیج مکزیک. وجود نداشت موفق مداخله و زمان نیست همه شفا زخم. بر خلاف آن باز جدید برگشت ناپذیر آنهایی که به عنوان گواه در مایک منینگ را آشکار و کاملا تحقیق و enraging مستند “هزینه از سکوت است.” با فیلم خود را — کمی unfocused اما موثر در آن پیام — Manning به ساخت گسترده مورد که چرا خاص این فاجعه هنوز هم نیاز به در یکی سیاسی و زیست محیطی رادار به خصوص با 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

با تجربه نفتی غواص از دو دهه و بی باک حقیقت گویی فیلمساز از “جاده فلوجه” منینگ ظاهرا بوده است فیلمبرداری این فیلم برجسته در فیلم خود در راز بیش از بیش از نه سال. از طریق آن او به آرامی در معرض عمیقا ریشه پوشش و داستان پس از, که در حال حاضر محکم گسترده بحران بهداشت عمومی تاثیر قرار میلیون ها نفر از مردم در امتداد آمریکایی سواحل خلیج فارس که جمعی رفاه همچنان به تسلیم صورت های مالی شرکت های بزرگ به دست آورید. آن را به یک نحو تحملناپذیری در این طرح که با نه تنها نشت نفت بلکه روش تمیز کردن است که به دنبال, با سمی و شیمیایی پر از پخش اسپری بر روی اقیانوس توسط هواپیما.

در سطح آن dispersants — لود شده با چیزی به نام Corexit — خدمت به سرعت رسیدگی به موضوع با شکستن نفت ، اما در واقع این نفت نبود ناپدید می شود. در عوض با Corexit به عنوان یک تسهیل کننده آن است که فرستاده شده و به اعماق آب به عنوان کوچک قطره آن را خارج از دید/خارج از ذهن مشکل به نگه داشتن سواحل عملیاتی و برای سرپا نگه داشتن صنعت گردشگری در آن منطقه حساس متکی است. چه بدتر dispersants نیز بالا بردن سرعت راه است که در آن نفت بود که منتشر شده به بدن انسان در حالی که همچنین تقویت ماده سمی به حیات وحش است. (یک دانشمند نشان می دهد که dispersants ساخته شده نفت حدود 52 بار بیشتر سمی به زیر آب محیط زیست.)

محبوب ترین ها در انواع

منینگ جمع آوری بینش و صدا-نیش از کارشناسان و شهروندان آنقدر گسترده است که آن را سخت به خطا مدیر برای این فیلم تا حدودی undisciplined ساخت که در زمان التماس برای بیشتر محور و leanly متمرکز داستان. هنوز هم — به خصوص با توجه به این که “هزینه سکوت” اولین معرض از نوع خود در موضوع نشت نفت BP — منینگ سزاوار اعتبار برای مدیریت به جمع آوری یک مجموعه آمیزه ای از اکوسیستم اطراف آن بحران که شامل هر دو عاملان این فاجعه و بدتر غفلت عمومی است که رنج می برند عواقب ناشی از اعمال خود.

این مسائل از فیلم های ترسناک: پرونده پس از خشم صورت است که امثال Erin Brockovich در شب. فکر می کنم ترشحات از گوش و بینی عجیب و غریب التهاب پوست غیر طبیعی بدن و رشد به سرعت در حال بالا رفتن نرخ سرطان در میان کودکان و بزرگسالان به طور یکسان و شما خواهید بود در ballpark را از کابوس منینگ شاهد بالا و پایین ساحل. او این مراکز مهیب شرایط در یک بومی تجاری فیشر در لوئیزیانا, Kindra Arnesen که تعریف خودش را به عنوان یک پدر و مادر نگران و اولین و مهمترین و نه فعال.

کارشناسان طرف منینگ امتیازات دکتر Riki Ott, یک متخصص زهر شناسی دریایی و سابق فیشر-خانوم در آلاسکا که می آید مسلح با تجربه در سال 1989 اکسون والدز نشت نفت داشتن به طور کامل تحقیق و نوشته شده است در مورد آن و اثرات زیست محیطی. او همچنین ویژگی های منابع ناشناس که با ترس پنهان کردن هویت خود و کسانی که مبارزه با مبارزه خوب از طرف مردم است. این اثبات به خصوص با ارزش در غیاب سر صحبت از BP که کاهش یافته است به مصاحبه برای این فیلم اما به اتهام نگهداری غیر نظامیان و متخصصان پزشکی در بررسی سال از طریق تهدید و ارعاب.

آن را آسان خواهد بود برای قرار دادن تقصیر را به گردن دولت قبلی با توجه به یکی از بخش های “هزینه های سکوت” به تصویر می کشد که پس از آن رئیس جمهور, باراک اوباما تنها چند ماه پس از نشت حصول اطمینان از مطبوعات و ایمنی از سواحل مانند شهردار در “آرواره ها است.” اما راه حل فکر منینگ بسیار بزرگتر ماهی سرخ با مغلوب ساختن پیشی جستن برای انتخاب مجدد پس از اعلام بزرگترین و بحث برانگیز ترین حفاری دریایی طرح توسعه در سال 2018 است. “هزینه های سکوت” به شما می دهد فوری دلایل به نوبه خود در صندوق های رای خود را با خشم و مخالفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>