صادر شده در:

تعداد مرگ و میر ناشی از چین جدید کروناویروس اپیدمی شروع به پریدن کرد به 722 در شنبه بیش از تلفات از شیوع سارس در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ تقریبا از دو دهه پیش.

تبلیغات

یکی دیگر از 86 نفر از این ویروس با توجه به ملی کمیسیون بهداشت با تمام اما و پنج در سخت ضربه هوبئی استان که در آن بیماری پدید آمده در ماه دسامبر.

در آن به روز رسانی روزانه کمیسیون نیز تایید دیگری 3,399 موارد جدید. در حال حاضر وجود دارد بیش از 34,500 تایید عفونت در سراسر کشور است.

سندرم حاد تنفسی (سارس) یک بیماری در خانواده به عنوان جدید coronavirus چپ نزدیک به 650 نفر کشته در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ در 2002-2003.

بیش از 120 نفر دیگر کشته شده اند در سراسر جهان است.

چین تلاش کرده است که شامل زمان virus با وجود داشتن قرار می گیرد برخی از 56 میلیون نفر تحت موثر مستند در هوبئی و آن استان ووهان.

دیگر شهرهای دور از مرکز نیز اقدامات انجام شده برای نگه داشتن مردم در داخل خانه محدود کردن تعداد افرادی که قادر به ترک خانه خود را.

روز جمعه مرگ 34 ساله ووهان دکتر بود که برای بالا بردن سطح هشدار در مورد ویروس در ماه دسامبر موجب غلیان احساسات غم و اندوه و خشم بیش از دولت و مدیریت بحران است.

این ویروس به دو دوجین از کشورها باعث چند دولت به ممنوعیت ورود از چین و مصرانه از شهروندان خود را برای جلوگیری از سفر به این کشور است. برخی از توصیه می شود شهروندان خود را ترک و چین است.

عمده شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از چین است.

حداقل 61 نفر روی یک کشتی کروز خاموش ژاپن را آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس با هزاران نفر از مسافران و خدمه رو دو هفته قرنطینه.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de