‘پایان نزدیک است’: روبی شاهزاده خانم خدمه منتظر تصویب به خانه پرواز


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

بیش از 1000 خدمه در روبی شاهزاده مشتاقانه در انتظار برای COVID-19 نتایج آزمون کمک خواهد کرد که تعیین اگر آنها می توانند ترک کشتی و عودت به کشورهای خود.

NSW رئیس بهداشت افسر کری شعار روز یکشنبه گفت: آزمایش های گسترده ای از خدمه کشتی انجام شده است سرنشین و او امیدوار است که COVID-19 نتایج آزمون خواهد بود “نهایی در چند روز آینده”.

خدمه بوده و تست شده برای حضور ویروس و آنتی بادی برای کمک به تعیین خود ایمنی به COVID-19. “است که به ما بسیار جامع عکس از کشتی برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری در اطراف خروج,” او گفت:.

NSW Chief Health Officer Kerry Chant.

NSW رئیس بهداشت افسر کری شعار.اعتبار:James Alcock

Dr شعار گفت: افرادی که نمی شد عفونی به طور کلی مناسب برای پرواز.

تبلیغات

مقامات بهداشتی نیز بررسی کشتی تجهیزات پزشکی و نیروی انسانی پزشکی در سطح همکاری با استرالیا مرزی نیروی پلیس و مقامات. Dr شعار گفت: سلامت از کشتی را ضروری کارکنان نیز نیاز به ارزیابی قبل از آن مجاز به بازگشت به دریا برای مقصد نهایی خود را در فیلیپین.

یک NSW بهداشت گفت: آن مشاوره استرالیا مرز زور و NSW Police در ایمنی
و وضعیت سلامت خدمه اما برای هر یک از اعضای خدمه به پیاده رگ “آنها نیاز به تصویب NSW کمیسر پلیس”.

The controversial Ruby Princess cruise ship at Port Kembla on Sunday.

بحث روبی شاهزاده کشتی کروز در Port Kembla در روز یکشنبه. اعتبار:Edwina ترشی

“ما بیشتر به توصیه های پلیس در مدیریت است که انتقال به اطمینان از ایمنی جامعه و رفاه و آسایش خدمه,” او گفت:.

برخی از خدمه کشتی باید گفت هرالد آنها ترس از فرستاده شدن به “مرگ” و بدون مراقبت های پزشکی کافی از استرالیا خواهد شد. آنها در حال حاضر امیدوار بود آنها را در میان غیر ضروری خدمه کشتی خواهد بود که مجاز به بازگشت به خانه.

“این امکان وجود دارد برای ما برای رفتن به خانه چگونه است. پایان نزدیک است. آنها به دنبال در بازگشت برای برخی از اعضای خدمه در هیئت مدیره” یک روز یکشنبه گفت:. “برخی از مردم هنوز هم مورد نیاز باشد به صورت امن در حال اجرا از کشتی.”

Passengers and crew members on board the Ruby Princess.

مسافران و خدمه در هیئت مدیره روبی شاهزاده خانم.

دین سامرز ملی استرالیا هماهنگ بین المللی کارگران حمل و نقل فدراسیون گفت که او انتظار می رود COVID-19 سواب نتایج آزمون به طور نهایی به زودی.

“آنها در حال شروع یک بازگشت روند برای مردم از آمریکا و کانادا و انگلستان و ایرلند و نیوزیلند” او گفت:.

“آنچه آنها نیاز به انجام این است که به هر کس تمیز, کشتی و به کسانی که داوطلب هستند و کسانی که به خوبی به بادبان دور.

“اما بقیه خدمه باید جایگزین در ساحل و یا خانه پرواز. هیچ کس نباید مجبور به بازگشت در آن کشتی.”

رئیس پلیس میک فولر در هفته گذشته گفت که او “کشیده شده یک خط در شن و ماسه” برای کشتی به ترک روز یکشنبه اما نگرانی های بهداشتی برای خدمه تاخیر در خروج کشتی از بندر Kembla تا اواخر این هفته.

روز شنبه, NSW Police دستیار کمیسر کارن Webb گفت: کشتی نمی خواهد بادبان تا اواخر این هفته به دلیل نگرانی در مورد سلامت خدمه.

تا یکشنبه وجود دارد شده بود 171 تایید COVID-19 نفر سرنشین و 12 خدمه با این ویروس بودند تحت درمان در NSW امکانات بهداشتی است.

یک شاهزاده Cruises گفت: آن را به حال می خواستم روبی شاهزاده خانم در استرالیا باقی می ماند “از آغاز” به طوری که وضعیت سلامت خدمه می تواند تثبیت شد.

“این بوده است که زمانی در ترکیب با سازمان های دولتی و اسپن پزشکی,” او گفت:. “سلامت و رفاه از خدمه باقی مانده است اولویت ما است.

“ما هدایت خواهد شد توسط خود ما کارشناسان پزشکی به طوری که ما می تواند اعتماد به نفس در حرکت رو به جلو به روبی شاهزاده خروج از Port Kembla در روزهای آینده.”

سخنگوی گفت: خروج کشتی را در ترخیص کالا از NSW بهداشت و سازمان های دولتی از جمله استرالیا مرزی نیروی وزارت امور خارجه و تجارت و NSW Police.

هرالد است به دنبال نظر از NSW پلیس استرالیا مرز زور و دولت فدرال است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>