فرانسه رهبران جهان وقتی که می آید به ضرب حسن تعبیر برای زنان دوره از جمله یکی به دست آمده از نبرد واترلو. موجب در توسط نسل جدیدی از فعالان زن آنها در نهایت آمدن به شرایط با و invevitable جنبه های زندگی زنان و به دنبال راه هایی برای بهبود تندرستی خود را.

تبلیغات

اگر شما فکر می کنم زنبورها در حال مرگ توسط میلیون ها نفر به دلیل آفت کش ها و آب و هوا تغییر دوباره فکر می کنم – زنان قاعدگی خون مقصر است.

حداقل این چیزی است که Pliny the Elder نوشت: در “تاریخ طبیعی” در حدود 2000 سال پیش در یک لیست طولانی از اسطوره ها که در ارتباط اند زنان دوره به فقط در مورد هر فاجعه از رنگ باخته محصولات به سس مایونز عطف ترش.

Pliny را بدنام ادعای مطرح در این هفته در 107 صفحه گزارش در مورد نحوه آسانسور “قاعدگی تابوهای” co-نوشته شده توسط دو تن از اعضای تیم ملی فرانسه مونتاژ. آگاهانه کار فمینیستی فعالان و گروه های مدافع این گزارش جزئیات 47 توصیه برای اطمینان از قاعدگی است بهتر قابل درک است و دیگر “علت غم و اندوه و درد و رنج” برای زنان است.

“دوره مدت طولانی است که یک موضوع تابو زیرا آنها دیده می شود به عنوان کثیف و نجس” گفت: Laëtitia Romeiro Dias, یک نماینده مجلس از حکم LREM که همکاری نویسنده این گزارش با او همکار Bénédicte تورین از مخالفان La France insoumiseیک چپ ،

“امتناع از صحبت علنی درباره این موضوع فعال است همه انواع تصورات غلط به گذشت از یک نسل به نسل دیگر,” او اضافه شده است. “این جهل است متوقف شود”

تماس با آن خون قاعدگی, دوره

با توجه به یک سال 2016 از بررسی های انجام شده در 190 کشور مختلف فرانسه را بیشتر و استفاده از اصطلاحات عامیانه و حسن تعبیر زمانی با اشاره به دوره نسبت به سایر افراد. آنها همچنین باید برخی از رنگارنگ ترین عبارات مانند “Les Anglais ont débarqué” (“انگلیسی فرود آمد”) یک مرجع به انگلیسی redcoats که مبارزه ارتش ناپلئون در نبرد واترلو.

هر چند اغلب عجیب و جالب و humourous, حسن تعبیر نیز منعکس کننده یک شکست تاریخی را به صحبت می کنند آشکارا در مورد طبیعی و اجتناب ناپذیر جنبه ای از زندگی زنان است. در فرانسه و جاهای دیگر این شکست همچنان به تحت تاثیر قرار تندرستی دانش آموز و پرورش و شرم و بیماری و بی عدالتی است.

در گزارش Romeiro Dias و تورین تاکید کرد که “ساختارشکنی تابو” از دوره لزوما شامل تغییر در این راه آن است که با نزدیک شدن در مدرسه هر دو زمانی و چگونه.

فرانسه دانش آموزان اول مورد تدریس در دوره متوسطه در سن 13 یا حوالی. که خیلی دیر گفت: Romeiro Dias.

“دختران در حال رفتن را از طریق بلوغ زودتر از همیشه قبل از. این غیر معمول است برای آنها را به گرفتن اولین دوره در 10, در حالی که هنوز در مدرسه ابتدایی” او توضیح داد. “اگر آن اتفاق می افتد به شما و هیچ کس در مورد آن صحبت کردیم قبل از آن ترسناک است. وجود خون شما را نمی دانم, چرا, و شما فکر می کنید شما بیمار هستید.”

این نماینده مجلس همچنین regreted این واقعیت است که قاعدگی تدریس “در همبستگی با تمایلات جنسی”.

“هنگامی که شما برای اولین بار خود را دریافت کنید شما نباید شنوایی است که شما ممکن است باردار” او استدلال کرد. “سوالات پرسیده باید باشد ‘آن را صدمه دیده است آن را جدی, چه بهداشتی و حفاظتی عادات ما باید اتخاذ?'”

عدم دریافت پیام حق در سراسر می تواند منجر به خطرات جدی برای سلامت زنان, این گزارش, اشاره, اشاره به خطر سندرم شوک سمی (TSS), نادر عفونت تهدید کننده حیات عواقب.

در مصاحبه روزانه Le Parisien ماه گذشته 36 سال از سه توضیح داد که چگونه یک عفونت ناشی از قاعدگی خود را در جام حذفی گسترش به ارگان های داخلی بدن و در نهایت منجر به دست دادن هر دو پا و قسمت انگشتان خود را. زن پرستار سرزنش بسته بندی قاعدگی در جام حذفی گفت: آن را روشن زمانی که جام حذفی باید قبل از حذف آن می تواند باعث TSS.

فرانسه مقامات بهداشتی اعلام کرده اند که تحقیقات بیشتر در مسمومیت با مواد خاص موجود در تامپون, پد و فنجان. موجود در مطالعات مشخص شد که قاعدگی فنجان امن و موثر است گرچه هشدار داد که آنها باید استفاده نمی شود به صورت گسترده دوره درست مثل من.

“بسته بندی این محصولات است که اغلب بسیار دقیق و علمی و در نتیجه خواندن,” Romeiro Dias گفت. “دستورالعمل نیاز به یک مقدار زیادی واضح تر داده چقدر مهم بهداشت عمومی موضوع این است.”

‘زنان نگه داشتن آرام و با استفاده از روزنامه های قدیمی’

چند تن از قانونگذاران’ طرح تمرکز بر بهبود دسترسی به قاعدگی برای حفاظت از زنانی که در فقر زندگی می کنند و در وضعیت آسیب پذیر و کسانی که تمایلی به دنبال کمک های خیریه.

چیدن این گزارش در دو junior وزیران اعلام کرد که قاعدگی حفاظت خواهد بود آزادانه توزیع شده در طول یک سال محاکمه به زنان نیاز دارند. برابری جنسیتی وزیر Marlène Schiappa و همکار خود Christelle Dubos که دارای سلامت و همبستگی نمونه کارها گفت: این طرح شروع می شود با بودجه یک میلیون یورو است. آن است که انتظار می رود در مدارس و بیمارستان و پناهگاه و زندان.

وزرای’ اعلام شد مورد ستایش قرار داد به عنوان یک پیروزی توسط سازمان های خیریه.

“ما در حال صحبت کردن در مورد نیازهای اساسی در اینجا است که هنوز اقلام لوکس برای بسیاری از زنان گفت:” Nadège Passereau از ADSF زنان سلامت خیریه و حمایت از گروهی که توزیع بسته های بهداشتی به زنان نیاز دارند.

“این محصولات در حال حاضر تنها در دسترس در پناهگاه بی خانمان که در آن زنان اغلب تمایلی به درخواست آنها” Passereau اضافه شده است. “یکی نباید فراموش همه این تابو بود برای یک زمان طولانی. آن را تنها به تازگی است که ما شروع به بحث در مورد پد بهداشتی. زنان نگه داشتن آرام و با استفاده از روزنامه های قدیمی که بیشتر تضعیف شأن و منزلت آنها و تهدید سلامت خود را در معرض آنها به عفونت های قارچی فیبروم و در نهایت نازایی.”

Passereau که خیریه توزیع 12,000 بسته نوار بهداشتی در هر سال گفت: رشد آگاهی از این موضوع کمک کرده است بهتر است آدرس زنان نیازهای خاص.

“ما در حال حاضر می دانیم که نوار بهداشتی باید شامل کیت های توزیع شده در پناهگاه – و نه فقط ریش تراش به عنوان استفاده می شود به زمانی که مورد بی خانمانی مردم در ارتباط با مردان تنها,” او توضیح داد.

بخش خصوصی نیز آمده است در هیئت مدیره او اشاره کرد با اشاره به مارک های است که کمک به جمع آوری تامپون و پد برای اهدای. یک محلی, راه اندازی, مارگریت et Cie داده همبستگی در قلب خیلی از آن مدل کسب و کار: برای هر مورد به فروش می رسد یکی دیگر از اهدا به ADSF – و آن محصولات ارگانیک بیش از حد.

‘شما نمی به طور جدی فکر می کنم ما پرداخت به چوب کلر در زندان?’

Passereau اعتبار یک نسل جدید اجتماعی-رسانه-ادراک فعالان با کمک به یک تغییر اساسی در نگرش به قاعدگی در سال های اخیر به یک پدیده گاهی اوقات به عنوان دوره فعالیت.

تارا Heuzé-Sarmini بنیانگذار Règles élémentairesیکی دیگر از موسسه خیریه است که به نظر می رسد پس از زنان در قاعدگی و فقر و گفت: او برای اولین بار توسعه یافته آگاهی از این موضوع چند سال پیش در حالی که تحصیل در دانشگاه های انگلیس و شاهد مجموعه ای از تامپون, پد و دیگر محصولات بهداشتی – عمل او کمک کرد معرفی بازگشت به خانه در فرانسه با موسسه خیریه تاسیس در سال 2015.

فرانسه بود و در پشت منحنی در آن زمان, اما آن را به زودی گرفتار موجب بالا-مشخصات ردیف بیش از این به اصطلاح “تامپون مالیاتی” که دولت را مجبور به کاهش مالیات بر تامپون و آن را در خط با دیگر محصولات ضروری.

“تا به حال از آن شده است حتی در رسانه های اجتماعی” گفت: Heuzé-Sarmini توصیف این موضوع به عنوان “بسیار Instagrammable”.

مشاهده این پست در Instagram

انقلاب SE CONJUGUE AU FÉMININ Aujourd aujourd’hui, vendredi برتر février 2019, دوشنبه خواند coulé dans پاریس. ماشین il était temps de remettre les choses au clair : quoi que vous pensiez, nous avons le dernier mot. Nous avons le pouvoir de décision. Vous avez کمال ne pas vouloir پرداخت کننده پور nos حمایت vous avez کمال trouver ma عملکرد inutile, فروش, فرومایه, vous ne pourrez پاس empêcher nos شار se libérer. Nous payons le prix de l’oppression, le prix de la mysoginie, le prix des inégalités, vous n’allez quand même پاس croire que nous allons en plus پرداخت کننده پور foutre du chlore dans nos chattes pendant que vous continuez د stigmatiser et diaboliser برگشتن خواند, nos poils et برگشتن merde. Aujourd aujourd’hui, j’ai laissé couler مون سنگ آویز 12h et j’ai réalisé à quel نقطه cela ne m كردند demandé aucun, تلاش, aucun شجاعت aucune نیروی. Ma journée a été d’une normalité ahurissante, ce qui, j’espère, vous fera trembler د peur. ماشین oui رنج می برد, contrairement à ce que les بارها د تامپون montrent, avoir ses règles est banale, طبیعی, quotidien. لا می کنند, moitié de la جمعیت les یک. Ainsi, vous, qui nous voulez complexées, ignorantes de notre propre طبیعت et silencieuses, vous, qui nous voulez dans la précarité économique, subissez برگشتن طبیعت برگشتن خشم و برگشتن détermination. Je ne perdrai pas une seule seconde à débattre. Je ne demande pas la prise en charge des حمایت périodiques réutilisables (dans la mesure du ممکن است) pour toutes les personnes menstruées. Je l’exige. Vous n’êtes pas d’accord ? Je tâche. Le sang coule et le sexisme tâche. لا انقلاب EST FÉMINISTE Photo : @madandwomen Merci à @eliz_za1 @lafloredumal à @cdelastreet et l l’équipe de @madandwomen à @madmoizelledotcom et à @cyclique_fr پور m’avoir accompagnée aujourd aujourd’hui ❤️ Merci à vous pour tous vos partages et mots d’amour, et tout particulièrement à @28.jours et à مس bien aimées @clitrevolution ❤️ Ce n’est que le début 🔥 #monsangcoule #çatache #lesexismetache #پاریس #فمینیسم #feminism #feministe

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Irene [Iréné] (@irenevrose) در

در یکی از محبوب Instagram پست که باعث به هم بزنید در سال گذشته 20 ساله پاریس, دانشجو, ایرنه ارسال شده یک عکس از خودش و بدون قاعدگی حفاظت از خونریزی بر ساق او. خواستار رایگان بهداشتی برای حفاظت از تمام زنان این پست بخوانید: “ما پرداخت قیمت از ظلم و ستم قیمت از زن ستیزی قیمت نابرابری; شما لازم نیست به طور جدی فکر می کنم ما همچنین پرداخت به چوب کلر در زندان در حالی که شما همچنان به stigmatise و اهریمن جلوه دادن خون ما [?]”

هفته بعد یک YouGov/HuffPost بررسی نشان داد که بزرگسالان جوان در فرانسه بودند به شدت به نفع رایگان بهداشت و همچنین پرداخت مرخصی از کار برای زنانی که تجربه قاعدگی دردناک چیزی است که تنها تعداد انگشت شماری از کشورها در حال حاضر اجازه می دهد.

Règles élémentaires گفت: زنان صرف به طور متوسط بین €8,000 و 23,000 در قاعدگی محصولات در طول عمر خود یک بار مالی که برگ حدود 1.7 میلیون نفر در فرانسه زندگی در “قاعدگی فقر” بسیاری از آنها استقبال دانش آموزان است.

در این رابطه وعده های دولت برای آزمایش رایگان توزیع, علائم اولین گام مهم, می گوید Heuzé-Sarmini هر چند بیشتر باید انجام شود.

“این اولویت اول ما در حال حاضر ما می خواهم سه مطلب اقدامات,” او توضیح داد. “ما می خواهیم کوپن و یا کارت پیش پرداخت برای زنان نیاز به طوری که آنها می توانند خود را صمیمی را انتخاب کند. ما می خواهیم بیمه سلامت به بازپرداخت محصولات بهداشتی, به عنوان در حال حاضر در مورد برخی از دانش آموزان است. و ما می خواهیم توزیع در مکان های عمومی و فضاهای خصوصی از مدارس به ساختمان های اداری به محصولات بهداشتی به راحتی در دسترس به عنوان کاندوم.”

تنها پس از آن او افزود: زمانی که بهداشت برای همه در دسترس است در روز روشن خواهد قاعدگی در نهایت متوقف می شود یک موضوع تابو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im