G20 تماس تصویری: در coronavirus دوران حتی قله مجازی


لندن: چهره-به-چهره تنش میان دشمنان رفته بود. بنابراین در فرد رفاقت در میان متحدان.

رفته بودند که بی مطالعه و فوری “bilats” – جلسات دو جانبه بین رهبران به آهن از نقطه چسبیده. رفته بود تصویر یک رهبر با تکیه بر دیگری نشسته همتای زمزمه به گوش در یک توطئه مد قبل از اینکه شاید آنها به اشتراک گذاشتن یک خنده. رفته, در حال حاضر, بودند شام اسراف و toasts honed به کشور میزبان را با سنت های فرهنگی.

A view of members taking part on screen during an unusual G20 summit.

نمایی از اعضای شرکت کننده بر روی صفحه نمایش در طول غیر معمول اجلاس G20.اعتبار:گتی ایماژ

مانند بسیار دیگری از coronavirus حاکم به عنوان یک رهبر جهانی حضور در سطح بالا summitry شده است unceremoniously طرح میتوانست.

پنج شنبه مجازی نشست گروه 20 ملل با بیش از یک دوجین سران دولت های شرکت کننده بود و کمتر از یک اجلاس جهانی و بیشتر از پرقدرت کنفرانس تماس بگیرید. آن را به طول انجامید در حدود 90 دقیقه – همان به عنوان یک استاندارد مسابقه فوتبال – به جای آن از حد معمول بیشتر اهسته دو روز.

تبلیغات

Hangzhou, هامبورگ, بوئنوس آیرس و اوزاکا شده بود میزبان برای سال های گذشته’ تجمعات. برای سال 2020 آن بود که ریاض, عربستان سعودی.

به ریاست پادشاه عربستان سعودی که ریاست گروه G20 در این سال, در این جلسه هدف بود برای مقابله با این بیماری همه گیر و اقتصادی آن مفاهیم به مردم از دست دادن درآمد خود را در میان تعطیلی حکومت و مستندات.

در سخنان افتتاحیه این پادشاه عربستان گفت: “این بحران انسان نیاز به یک پاسخ جهانی. جهان شمارش ما را به گرد هم می آیند و همکاری به منظور رویارویی با این چالش است.”

اما در آینده هم هرگز به نظر می رسید بیشتر از یک استعاره از آن در این خاص “جمع آوری.”

تصاویر فوق العاده پدید آمده در رسانه های اجتماعی از کنفرانس تلفنی گالری عکس – نوعی که سپاه در سراسر جهان تحت فشار قرار دادند به کار از خانه تبدیل شده اند عادت کرده اند به دیدن در روزهای اخیر.

به جای نتراشیده و یا لباس پوشیدن همکاران وجود دارد ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نخست وزیر ژاپن شینزو آبه هند نارندرا جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی کانادا جاستین ترودو و استرالیا اسکات موریسون در میان دیگران تعامل در پیکسل با پادشاه عربستان.

به جای دیوار-به-دیوار زنده پوشش تصویری و عکاسان دوربین های خوراکی, تنها نشانه ای مجازی اجلاس آغاز شده بود و تنها صدای تیک تیک در عربستان تلویزیون.

چه چیز دیگری مجازی summitry شود ؟ این کار باعث شفافیت و حتی بیشتر از یک موضوع است. وجود دارد هیچ رسانه ای جلسات که در آن روزنامه نگاران می تواند از کاوش سوال از مدیران یا معاونان آنان. وجود دارد هیچ مشاوران پیاده روی حاشیه های موجود برای رسانه های خبری برای روشن شدن, اضافه کردن متن و جواب سوال کاوش.

برای عربستان سعودی بود نه آنچه که از آن انتظار می رود و یا آرزو. هنگامی که آن تاج شاهزاده محمد بن سلمان با حضور در اجلاس G20 در آرژانتین در پایان 2018, آن تا حد زیادی به عنوان یک منفور در سطح جهانی. ویدیو نشان داد او ایستاده به تنهایی و جدا و پس از جهانی نفرت در قتل روزنامه نگار جمال Khashoggi در پادشاهی کنسولگری در استانبول. سرزنش از بسیاری از محله های استراحت بود بصورتی پایدار و محکم در خود را درب.

پس از آن برخی از رستگاری: رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین صبورانه ساخته شده راه خود را به بن سلمان و آنها رد و بدل قوی high-five با یک لبخند. برای بهتر یا بدتر شدن این نوع از لحظات شخصی که تعریف سطح بالا نشست.

وجود چنین لحظه ای در روز پنج شنبه. وجود دارد تنها پیکسل و صفحه نمایش دیجیتالی صوتی و رهبران در اتاق پراکنده در سراسر یک محاصره سیاره است. هنگامی که رهبران جهان گرد هم آمدند آنها را به طور جداگانه. و سپس – با هیچ مراسم هیچ وعده غذایی هیچ مشترک گروه عکس – آنها گذاشت و رفت و در مورد آنها تا کنون نامشخص روز.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>