یک ویدیو ارسال شده در Facebook و توییتر نشان می دهد یک مرد با پوشیدن سنتی چچن لباس شکستن گروه از مردم ایستاده در خیابان. در رسانه های اجتماعی ادعا کرد بسیاری از این ویدئو را نشان داد چچن شکارچی که دولت کنیا به حال استخدام برای کمک به اجرای اجتماعی فاصله قوانین به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19. معلوم است که همه چیز در صحنه یک کمدین است.

این ویدیو نشان می دهد یک مرد با پوشیدن سنتی چچن لباس در حال اجرا پایین خیابان مسلح با شلاق. او بازدید در چند نفر که در حال ایستاده در گروه و چت. به عنوان او شلاق آنها او فریاد میزند: “یک متر!” در اشاره به اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار داده و توسط بسیاری از کشورها برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 coronavirus.

یکی Facebook کاربر نوشت: یک عنوان برای این ویدئو در عربی: “این مرد یک چچن از کنیا. قبیله اش شناخته شده است برای شیر شکار. آنها به ارمغان آورد به شهر به اجرا اجتماعی فاصله اقدامات به این دلیل که پلیس قادر به. اگر شما گریه کردن او خواهید رسید حتی سخت تر است.”

پست خود را به تنهایی مشاهده شد بیش از 1.5 میلیون بار. افراد دیگر به اشتراک گذاشته شده فیلم همراه با یک توضیح مشابه در زبان های دیگر. “احترام اجتماعی فاصله, اگر نه, شما یک ماسایی سبک whipping!” می خواند Facebook پست در فرانسه. “از آنجا که مردم نمی شد مصرف پلیس به طور جدی دولت کنیا آغاز شده با استفاده از, قبیله ماسایی برای حکومت نظامی” می خواند یکی از ویرایش پست در انگلیسی. “کوروناویروس به ارمغان می آورد و خشونت به شرق آفریقا” می خواند این Facebook post.
 

هنری عملکرد
اما این صحنه در صحنه کنیا کمدین و بازیگر که می خواست به منظور بالا بردن آگاهی در مورد اهمیت اجتماعی فاصله.

در گوشه سمت چپ بالای این ویدئو وجود دارد این است که متنی که به عنوان خوانده شده “Mbuzi فروشنده”. ما جستجو به این نام در Facebook و مشخصات نشان دادن یک مرد با پوشیدن سنتی چچن ، سریع حرکت از طریق صفحه خود باعث آشکار است که این مرد یک کمدین و تصویری باید تدارک دیده شده.

Mbuzi فروشنده که نام واقعی نلسون Saisi Lemiso است 27 ساله در کنیا کمدین بازیگر و مدیر بازرگانی مستقر در نایروبی.

او فیلم برداری این فیلم در Embakasi محله در نایروبی در 2 آوریل. او به فرانسه 24 ناظران در مورد این ویدئو و انگیزه خود را برای ساخت آن است.
 

من یک بازیگر طنز.ساز و برگ است که شما ببینید در این فیلم همان چیزی است که من همیشه پوشیدن برای من skits. ویدئو های من شده است در گردش در سراسر جهان و در واقع برخی از مردم فکر می کنم که این نشان می دهد که نقض حقوق بشر. این مهم است به می گویند که شلاق که من استفاده می شود به مردم آمار جعلی است. آن را می سازد سر و صدا با صدای بلند اما آن ضرری ندارد.

من فکر کردم برای این طرح وقتی دیدم وضعیت بدتر در ایتالیا. من تو را دیدم همکار من کنیایی در خیابان ها به عنوان اگر چیزی اتفاق می افتد. من تعجب اگر آنها فکر می کردند که این ویروس یک شوخی بود و من می خواستم به یک شوخی از آن خودم, اما این زمان برای مردم به درک فقط چگونه جدی وضعیت است. بنابراین من با استفاده از شخصیت من به “مرعوب” جمعیت و تشویق آنها به حفظ فاصله یک متر از دیگران است.

من هم ساخته شده فیلم ها در مورد شیوه های بهداشت خوب و به مردم توضیح داده شده چگونه به احترام این توصیه هنگام مصرف حمل و نقل عمومی ،

من به سفارش دولت به انجام این کار کردیم. این یک ابتکار شخصی و هر روز من همچنان به راه رفتن در خیابان های نایروبی به منظور بالا بردن آگاهی در میان جمعیت. که گفت:, من واقعا می خواهم برای دولت به حمایت از طرح های مثل من چرا که من تصور کرده اند که جمعیت نیست به خوبی آگاه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im