Kirk Douglas, شکاف-chinned فیلم های xxx عنقا pornstar که مبارزه گلادیاتورها کاوبوی و بوکسورهای بر روی صفحه نمایش و هالیوود استقرار درگذشت روز چهارشنبه در سن 103 پسرش مایکل داگلاس گفت.

تبلیغات

“در آن است با شوق و غم و اندوه است که برادر من و من اعلام می کنم که کرک داگلاس در سمت چپ ما امروز در سن 103” مایکل داگلاس در بیانیه ای گفت به مجله مردم در Facebook صفحه.

“به جهان او یک افسانه یک بازیگر از عصر طلایی از فیلم که زندگی او را به سال های طلایی انسانی که تعهد به عدالت و علل اعتقاد او در تنظیم یک استاندارد برای همه ما به آرزوی,” داگلاس اضافه شده است.

“کرک را در زندگی به خوبی زندگی می کردند و او برگ های میراث در فیلم است که تحمل برای نسل های آینده و تاریخ به عنوان یک نیکوکار مشهور که مشغول به کار برای کمک به مردم و آوردن صلح به سیاره” مایکل اضافه شده گفته او “افتخار” به پدرش ،

داگلاس ساخته شده بیش از 90 فیلم در یک حرفه ای است که کشیده در سراسر هفت دهه و فیلم هایی مانند “اسپارتاکوس” و “وایکینگ ها” ساخته شده او را یکی از بزرگترین جعبه دفتر ستاره 1950s و ’60s.

او همچنین نقش مهمی در شکستن برای تلفن های موبایل blacklist – بازیگران و نویسندگان بودند که دوری حرفه ای به دلیل لینک کلیک کنید برای جنبش کمونیستی در 1950s. داگلاس گفت: او بیشتر افتخار می کنیم که بیش از هر فیلم او ساخته شده است.

مراسم تجلیل از ریخت و در از هالیوود است. بازیگر و کارگردان Rob Reiner گفت در توییتر که داگلاس “همیشه یک آیکون در پانتئون از هالیوود است. او خود را در خط برای شکستن blacklist.”

Mitzi Gaynor که به نظر می رسد با داگلاس در سال 1963 فیلم “برای عشق یا پول” گفت: این فیلم را “همیشه جایگاه ویژه ای در قلب من است.”

“با تشکر از شما برای خیلی سخاوتمندانه های استعداد شگفت انگیز خود را با همه ما” Gaynor توییتی.

Danny DeVito او را به نام یک “الهام بخش, Scallywag,” در حالی که اد Asner توییتی “من همیشه در خود ترس است.”

سکته مغزی در سال 1996 در سن 80 چپ داگلاس با لکنت زبان و آسیب دیده صورت اعصاب. اما دو هفته بعد به او نشان داد روح خود را با حضور در جوایز اسکار در مراسم دریافت جایزه یک عمر دستاورد. او همچنین در ادامه به کوچک نقش بازیگری از طریق 2008 اما گفت: سکته مغزی در سمت چپ او را خودکشی.

“طنز نجات من” داگلاس گفت: رژه مجله در سال 2014. “در ابتدا من فکر می کردم زندگی من به پایان رسیده است. اما زمانی که من به قرار دادن تفنگ در دهان من آن ضربه دندان. Ow! و که زده من خنده دار است. دندان درد شد توقف من از ارتکاب خودکشی؟”

در یکی از آخرین مکان حضور داگلاس ضعیف بود و به سختی قابل شنیدن در یک صندلی چرخدار او به عنوان کمک به دختر در قانون کاترین زتا-جونز در حال حاضر اسکار برای بهترین فیلمنامه در ژانویه 2018. در نوامبر آن سال او پیوست و پسرش مایکل به عنوان جوان داگلاس مفتخر شد با یک ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود.

داگلاس مشخص چانه تیغ تیز استخوان گونه و jutting فک – به نظر می رسد که او گذشت به همراه مایکل و ساخته شده است که او طبیعی برای پخش تمام شیوه ای از شخصیت های ناهموار.

او همچنین خواستار طبیعت است که او را به دست آورده شهرت خود را نخست به عنوان بازیگر که به کارگردانی مدیران. دوستان زمان و مدتی شرکت ستاره برت لنکستر دوست داشت به معرفی او گفت: “کرک خواهد بود که برای اولین بار به اعتراف او یک فرد دشوار. (مکث) من خواهد بود دوم.”

“من خودم راه” داگلاس یک بار گفت مصاحبه. “هیچ کس من ، هیچ کس تا به حال شده است رئیس … من ماوریک.”

داگلاس گفت: بازی وینسنت ون گوگ در “شهوت برای زندگی” (1956) مورد علاقه او بود اما نقش “اسپارتاکوس” (1960) بود او در فیلم های مورد علاقه خود را به عنوان تهیه کننده او در زمان یک گام بزرگ به سوی شکستن برای تلفن های موبایل لیست سیاه.

عمر اسکار شد داگلاس ” تنها جایزه اسکار حتی اگر او نامزد دریافت جایزه برای بازی بی رحمانه بوکسور Midge کلی در “قهرمان” (1949) یک فیلم اجرایی در “بد و زیبا” (1952) و ون گوگ در “شهوت برای زندگی است.”

داگلاس’ اولین فیلم “The Strange Love of Martha Ivers” در سال 1946 پس از پیشنهاد برای بخش بازیگری مدرسه همکلاسی بتی جون Perske که معروف شد پس از تغییر نام خود را به لورن باکال.

داگلاس شناخته شده بود برای عملکرد قدرتمند به عنوان شخصیت های که تا به حال برای تحمل و شدید بر روی صفحه نمایش درد. او با چاقو در “تک خال در حفره” مصلوب “اسپارتاکوس” از دست داده و یک چشم در “وایکینگ ها” یک گوش در “شهوت برای زندگی” و در “آسمان بزرگ.”

خود قابل توجه دیگر فیلم شد و “تنهایی شجاع” “شیطان مرید” “پیروزی در فرودگاه بینالمللی انتبه” و “بچه های سخت” که او ساخته شده با لنکستر در سال 1986.

داگلاس’ مستقل خط رهبری او را به راه اندازی Bryna تولید شرکت که او را به نام مادر خود را در سال 1955 snubbing استودیو های بزرگ و کارفرمایان و کمک به شکستن انحصار خود را در این صنعت است.

متولد Issur Danielovich on Dec. 9, سال 1916 در شهر آمستردام نیویورک داگلاس بود تنها پسر از هفت فرزند بی سواد مهاجران روسی.

پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان او دردسر-پیاده به سنت لارنس دانشگاه در ایالت نیویورک جایی که او تبدیل به یک قهرمان کشتی. او همچنین صحنه و ستاره دار در تئاتر محصولات و تغییر نام خود را به Izzy Demsy.

پس از سنت لارنس او فارغ التحصیل از نیویورک آمریکا آکادمی هنرهای دراماتیک در سال 1941 و تغییر نام خود را به کرک داگلاس. او عضو نیروی دریایی زیر دو برادوی نقش.

در حالی که در نیروی دریایی او ازدواج بازیگر انگلیسی دیانا شوید و آنها صاحب دو پسر مایکل و جوئل قبل از ازدواج به پایان رسید و پس از هشت سال.

داگلاس شهرت به عنوان یک هالیوود مرد خانمها. در میان عاشقان ذکر شده در سال 1988 کتاب “Ragman را” یکی از چندین کتاب نوشت و در مورد زندگی خود بودند Joan Crawford, Marlene Dietrich, Rita Hayworth, مرلین ماکسول, Patricia Neal و Gene Tierney.

در حالی که “قانون عشق” داگلاس ملاقات آن Buydens فیلم, روزنامه نگار و ازدواج آنها در سال 1954. ازدواج خود را تبدیل به یکی از هالیوود پایدار با وجود امور خود است. آنها صاحب دو پسر پیتر و اریک.

داگلاس که جان سالم به در 1991 خلبان جرمن وینگز که به کشته شدن دو نفر سعی در دلسرد کردن کودکان خود از پس او را به بازیگری. هنوز هم مایکل تبدیل به یک ستاره بزرگ و موفق, تولید کننده, جوئل و پیتر نیز تولید و اریک بازیگر تا 2004 مرگ و میر ناشی از مواد مخدر مصرف بیش از حد.

“شما ببینید که چگونه آنها به گوش من” داگلاس یک بار گفت.

داگلاس که رشد بلند سفید موی دم اسبی خود را در سال بعد به چاپ چندین کتاب از جمله کتاب شعر و نثر و عکس در سال 2014 و “کرک و آن: نامه عشق, خنده و یک عمر در هالیوود” در سال 2017 با همسر خود.

او تاسیس داگلاس بنیاد برای ساخت کمک های خیریه و در سال 2015 او و آن اعلام کرد قصد دارد به دور خود 80 میلیون دلار ثروت به انواع علل. ذینفع شامل یک پناهگاه برای زنان بی خانمان به نام بعد از آن به لس آنجلس عمومی, مدرسه, منطقه, St. Lawrence دانشگاه و بیمارستان ها.

خود را به علامت 99 تولد در سال 2015 به او اهدا مبلغ 15 میلیون دلار به تصویر متحرک و تلویزیون صندوق برای کمک به ایجاد تسهیلات برای صنعت سرگرمی ارقام با بیماری آلزایمر.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de