وجود دارد بدتر چیزهایی که یک نفر می تواند انجام بیش از افراط در محیطی گرم و کمی عاشقانه این روزها که همه ما cooped در خانه ولع مصرف برخی از معنی دار انسان تماس بگیرید. اگر فقط نویسنده-مدیر ویکی موجود زنده را بر روی تقاضا درام “از دست رفته شوهر” می تواند پر از جای خالی که با استقبال بی باکانه برخی از شربتی شاید حتی تحریک عناصر اغلب ناعادلانه نوع تحقیر شده میبیند.

به جای موجود زنده ارائه تسکین یافته مشخصه-y تلاش است که فقط نکات در اوج احساسات بسیار نوع راش محروم عاشقانه بینندگان به این کرایه به دنبال فقط به بارها و بارها قطع و رها کردن آنها را در گیج کننده راه. به همان اندازه گیج کننده است که فریبنده عنوان. کافی است برای گفتن که موجود زنده را قابل پیش بینی ماهی-خارج-از-آب داستان اقتباس شده از پرفروشترین نویسنده کاترین مرکز 2013, رمان به همین نام نیست در مورد یک زن و شوهر در همه, اما بیوه همسر او در پشت برگ در پی خود.

او در لیبی مورن (Leslie Bibb) یک خوشخو مادر دو که به نظر می رسد کمتر از او به تازگی شوهر مرحوم دنی (Kevin Alejandro) تنها ما را وادار به پاسخگویی در طول یک جفت by-the-کتاب فلش بک. (در اکثر انقباض غیر ارادی ماهیچه القا یکی از لیبی شنیده می شود و آنجا یک تراژدی با “چیزی بد اتفاق خواهد افتاد!”) زمانی که ما با لیبی در لحظه باز از این فیلم چیزی بد است در حال حاضر اتفاق افتاده است وادار کردن زن جوان و بچه ها او را به زندگی با لیبی را خود محور مادر مارشا (Sharon Lawrence). تغذیه با او خودخواه پدر و مادر سخت بی تفاوتی لیبی پیاده کردن او از رفتن به بلند او جدا عمه ژان (Nora Dunn) تگزاس بز مزرعه را به یک شروع جدید است.

پیشرو در انجام و آرامش کشور زندگی با شدید مطالبات حومه لیبی است ناآشنا با هیچ و بی معنی ژان طول می کشد لیبی تحت محافظ بال در هنگامی که هدایت او را تا زمانی که-پس از آن راحتی فکر خواهرزاده سازش ناپذیر حس نظم و انضباط. در مزرعه همه از جمله حیوانات یک کار ضروری برای انجام, او به طور منظم تنش. و قبل از لیبی به مد خودش با عجیب و جالب و نوارهای تغییر به مزرعه-مناسب لباس جین و چکمه های کابوی, او در دیدار, Josh Duhamel را بلانت سخاوتمندانه ناهموار مدیر مزرعه جیمز, که نظارت بر گردش کار و به سرعت رد لیبی آرمان برای باز کردن یک “نوپرست پنیر فروشگاه” با لبنیات مزرعه تولید می کند.

اگر شما در حال مالش را مشتاق کف دست با هم در انتظار من اجازه می دهد برای تایید است که این توسعه نیافته یک عشق وعاشقی می کند جرقه بین لیبی و جیمز. جفت جست و خیز بیش از یک دیدار زیبا و دلفریب, اما این ماده هنوز هم ارائه برخی از نوع chm از طریق وسایل دیگر به ویژه هنگامی که این دو به طور تصادفی می یابد خود را قفل شده است و در یک کولر اتاق برای ساعت bantering و آشنایی با هر یک از دیگر به عنوان یک نتیجه. چه خسته کننده است که موجود زنده بسیار کوچک که با راه اندازی ترک دو و نپخته شیمی برای امتداد طولانی از زمان به دنبال آبدار تاب در راههای مختلف. اما کسانی که تاسف خروج دقیقا نمی زمین.

اسکریپت صرف مقدار قابل توجهی از زمان با, اما بعد از آن متاسفانه misjudges شدید از حادثه مدرسه قلدری مربوط به لیبی را, دختر جوان — هیچ مدیر مدرسه خواهد بود که بی تفاوت نسبت به یک دانش آموز جدید که مورد آزار و اذیت با توجه به لنگی. در جای دیگر طولانی-به خاک سپرده شد, خانواده, راز در نهایت می شود نشان داد درآمد خیلی بیشتر از یک شانه را بالا انداختن از مخاطبان که می خواهم و نه شاهد حرکت بعدی بین عاشقان-به-بود. در ضمن یک جفت از کاغذ نازک حمایت از شخصیت های بی شرمانه کنار — متعهد Herizen گواردیولا را شامپانی townie آفتاب در خدمت هیچ هدف دیگر از کمک به لیبی متوجه اوست. بازی آفتاب پدر Isiah Whitlock Jr. خوش آمدید حضور به هدر می رود با شخصیت او صرفا به کاهش امداد طنز.

روشن توسط فیلمبردار هارون Kovalchik را palatably خورشید چیزی با نقاط رنگارنگ اما در طول روز-تلویزیون-esque زیبایی “را از دست داد, شوهر” است که در آن بیشتر حاضر زمانی که آن را سرمایه گذاری در لیبی را تنظیم فرایند آشنا یابم اما مونتاژهای. در یک صحنه او می آموزد پاداش رمز و راز از پنیر-ساخت; در نهایت زرنگ و دانا کارگر خودش را می یابد آواز به بز. اما کسانی که مختصر فضل یادداشت کنید shortchanged دیگر اشتباه محاسبه مراحل. موجود زنده را مجموعه به ندرت موفق به افزایش بالاتر خاصی منحرف سطحی — ژان ظاهرا خوب فرسوده کشور که در آن ما صرف یک مناسب و معقول تکه از زمان به نظر می رسد مانند آن را به تازگی مجهز طریق یک ولگردی و قانونی شکنی خرید در Williams-Sonoma, با نام تجاری جدید گلدان و تابه که هرگز ملاقات سوز قبل از. و آن را نه فقط در طراحی و تولید آن را احساس نمی کند زندگی می کردند. عجله را از طریق سفر عاطفی با ناهموار سرعت و دست و پا چلفتی گفت و گو “را از دست داد, شوهر” برای هدف آشنا احساسات در اطراف وفاداری و فداکاری اما دور می زند صداقت مهم ترین عنصر.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im