‘مشاهیر,’ ‘ادی,’ ‘پطریا’ مجموعه برای سری شیدایی

پاریس — “Narcos” showrunner کریس Brancato و “پدرخوانده هارلم” ستاره Giancarlo Esposito, بازیگران, Carole Bouquet و Zabou Breitman و بازیگران و خدمه در پشت Canal Plus سریال “اداره” را در میان بسیاری از مهمان افتخاری در این سال سری شیدایی که لگد کردن آن 11th edition در تاریخ 20 مارس.

بازگشت به شمال شرقی شهر لیل سلسله شیدایی را یک بار دیگر پیشنهاد جستم بین المللی اسکریپت درام با مجموعه ای گلچین از 25 کشور مختلف از جمله شیلی, پرو, نیجر سنگال و کره جنوبی در کنار مشخصات بالا محصولات از آمریکا و انگلستان و فرانسه است.

در میان 38 تولیدات جهان اکران در لیل بی سی/تونز ادبی انطباق “مشاهیر” با اوا سبز را به عنوان بازی افتتاحیه سری در حالی که نزدیک باقی می ماند نشده است.

یک بار دیگر Netflix باعث می شود نشان دهنده این سال است. فراتر از آوردن بازیگران و خدمه خود را در پاریس-مجموعه درام “ادی” این پرچم در حال اهتزاز ارائه خواهد شد که اولین نمایش جهانی “غیر انسانی منابع” یک زبان فرانسه, هیجان انگیز نوشته شده توسط نویسنده برنده جایزه Pierre لمایتری و رهبری, بازیگران, اریک کانتونا و الکس لوتز و آلمان سری “غیر مومن.” ایجاد شده توسط “Deutschland 83” نویسنده آنا جناح, “نامتعارف” زیر یک Hasidic زن یهودی که فرار از بروکلین به برلین.

HBO راه اندازی خواهد شد, اسپانیایی imoact-از-تروریسم درام “Patria” که اقتباس شده از پرفروشترین کتاب توسط showrunner Aitor Gabilondo و پیشنهاد فرانسه برای اولین بار از فیلیپ راث اقتباس “توطئه علیه امریکا است.” همچنین صفحه نمایش این درام اسرائیل “پسران ما” در یک نمایش ویژه با خالق سری Hagai Levi در دست به در حال حاضر.

محبوب ترین ها در انواع

امسال هيات داوران led توسط رمان نویس و فیلمنامه تام brad johnson (“The Leftovers”) در کنار بازیگر Rachel Griffiths (“Six Feet Under”), تولید کننده, Veena Sud (“The Killing”) بازیگر کارولین پروست (“مارپیچ”) “در درمان” co-creator نیر برگمن و نویسنده Karine Tuil.

بیشتر به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>