‘رویداد اصلی’: فیلم نقد و بررسی

وجود دارد یک بیت از سحر و جادو پاشیده به مدیر جی کاراس’ “رویداد اصلی.” مشکل این است که بزرگسالان در مخاطب خواهد شد که به دنبال آن است. این بچه محور آرزو تحقق فانتزی از WWE Studios مراکز در سراسر اذیت خپله که وارد کشتی حرفه ای مسابقه پس از پیدا کردن فوق العاده طراحی شده و فوق العاده بد بو ، این فیلم نشان دهنده تمام اصول این شرکت با نام تجاری و مناسب پوشاند و آنها را در یک جشن, خانواده, دوستانه پوشش. تنها اجرای جاذب بالا مفهوم در امتداد خطوط از “مانند مایک” و “Rookie of the Year” یک کیسه مخلوط. این ابدا کیفیت سال گذشته کلمه از دهان احساس از همان استودیو “مبارزه با خانواده من” اما کنار می گذارد دلگرم کننده تفسیر به آن بازار هدف در مورد قدرت خواب بزرگ و مهار خود را معتبر نقاط قوت.

یازده ساله لئو تامپسون (ست Carr) در آرزوی تبدیل شدن به یک WWE superstar با جمعیت عظیم تشویق به عنوان او کاملا انجام حرکت امضا در مخالفان خود را در حلقه. خود را از دیوار ها گچ بری با پوسترهای الهام بخش, الهام بخش, کشتی نیروگاهی و قفسه های به هم ریخته با WWE متعلقات (که اگر خود مصرف کننده محصولات بخش فیلم ناشناس مدیر هنری). او کشتی شهرت تنها زنده می آید در تخیل خود را نصيبم را بر روی صفحات خود را sketchbook. در واقعیت خود را کوچک قد و قامت تمایل برای pratfalls شدید و عدم اعتماد به نفس را مانع اهداف شغلی خود را. او همچنین به طور معمول هدف از قلدری در مدرسه توسط یک گروه سه نفره از ميانگين همکلاسی. در حالی که او زندگی می کند در یک, حمایت, خانه با محبت با او رو به رشد رسانه های اجتماعی تاثیر گذار مادر دنیس (Tichina Arnold) او و مکانیک ماشین پدر استیو (Adam Pally) مانند مشاوره ازدواج و تلاش برای اتصال پس از لئو مادر آنها را رها.

لئو بدون زرق و برق زندگی تغییر شدت پس از او سرگردان به فروش املاک و کشف یک جعبه حاوی یک بد بو, پیر luchador-سبک کشتی است. این ماسک ندارد ناتوان اعتماد به نفس-تقویت دارونما مانند دامبو را پر سحر و جادو. آنچه لئو در اختیار او است عرفانی توتم است که او را تبدیل از مجموع ماهواره کاملا منحصر به فرد است. با وجود نه تغییر فیزیکی خود را ظاهر و پوشیدن لباس مبدل را به او می دهد قدرت فوق العاده یک صدای عمیق تر و موفق با تکبر راه رفتن. او توانایی های جدید و alter ego, بچه هرج و مرج در مفید آمده است هنگامی که WWE اعلام کرد خود را NXT رقابت برای پیدا کردن یک قهرمان جدید کشتی. نه تنها می تواند برنده این دوره از مسابقات پرشی او را به سوپر استار شدن, اما آن را به خانواده اش بیشتر ثبات مالی — چیزی که او را شنید پدر و مادر هیچ گونه نگرانی در مورد.

Carr موشکاف طبیعی توانایی تجسم universalities روزمره یک بچه پرتاب به شرایط فوق العاده قابل توجه است. او همدلانه likability تقویت تصویر با جذابیت و سرگرم کننده روح است. Mike “The Miz” Mizanin ورود به عنوان میزبان مسابقات NXT الهام گرفته شده, تکان به خود ریشه فروتن از شروع او کشتی کج حرفه ای در 10 فصل از ام تی وی را “جهان واقعی است.” همچنین با وجود این شرکت ها موظف cameos اوج فلس به خدمات فن (کوفی کینگستون و Sheamus را ظاهر) وجود دارد با محبت و واقعا لمس کردن ادای احترام به داد و بیداد کن رادی پیپر جمع به فیلم است.

برای نگه داشتن این ویژگی ها از نگاه, تخت, Karas, فیلمبردار Karsten Gopinath, تولید, طراح اریک فریزر و طراح صحنه و لباس کارا Saun به آن زیبایی اتهام با رنگ داستان. رویال آبی غالب رنگ های اشباع شده پر لئو جهان بر روی دیوار و داخل کمد. مونتاژهای که وجود دارد چند هستند cogently برش توسط: سردبیر دن Schalk در یک ریتم تند. کاراس نشان می دهد یک حس قوی از نمایشگاه دنباله عمل در راه است که نگه می دارد و کودکان و نوجوانان علاقه مند به خصوص زمانی که لئو می شود برای نشان دادن ماسک قدرت. منظره است cohesively ساخته که آیا لئو در حال آزمایش ماسک محدودیت به عنوان یک بچه ممکن است انجام دهد (à la “Shazam” که سهام احساسات مشابه در مورد قهرمان بودن خالص از قلب) و یا مبارزه با دشمنان در حلقه.

وجود دارد مقدار زیادی از وقفه در این روایت که در آن آن را به نفع سریعتر از سرعت و تنگ تر ویرایش کنید. داستان ضربه تکرار می شود اغلب. ما حداقل دو نفر از هر رنگها توجه داشته باشید در هنگام برخورد با خانواده واحد خرید اینترنتی. استیو و دنیس بحث در مورد دو بار در مورد نحوه رسیدگی به این موضوع از خود جدا ، بی دست و پا مکالمات spotlighting رشد ناهماهنگی بین پدر و پسر اغلب اتفاق می افتد و زمانی که به نتیجه نهایی اجتناب ناپذیر بازدید, تنها یکی از آن لحظات احساس می کند واقعا به دست آورده است. کودکان و نوجوانان را در درک این قلبی توالی از یک لحظه. برای یک فیلم است که باعث می شود بیانیه ای در مورد بزرگسالان کم بها دادن به کودکان ظرفیت برای رسیدگی به زندگی و پیچیدگی های آن را جالب است که این فیلمسازان نمی القای همان میزان اعتماد در مخاطبان جوان.

اگرچه لحظات کمدی به کارگردانی صرفا در جوانان است که خطا در آن کم عمق جانبی (مانند دراز گوزیدن تحویل داده و در برابر لئو توسط یک مهاجم تنومند, عرق, oaf), به طور کلی, کمدی, punch-up است که به شدت مورد نیاز برای اطمینان بیشتر از فیلم زنده آمده است. فیلمسازان موفق به بازی کردن ذاتی پوچ hijinks از یک کودک کوچک را فریب دهد به گفته هوشمند بزرگسالان و تکان دهنده clueless همسالان. طنزهای سبک shenanigans خواهد بود استقبال در این محیط اما در حال دور دست تکان داد. آن می تواند استفاده بیشتر شوخی از یکی خراب بالغ درخواست لئو در مورد پس زمینه خود را و یک خسته کوتاه شوخی در مورد کوین هارت.

حتی اگر این ویژگی نشان دهنده WWE ارزش های اصلی ساخته شده در خانواده و کار تیمی و الهام بخش آرمان و سالم شامل پیام های در مورد اثبات یک فطرت با استفاده از شوخ طبعی و حکمت “رویداد اصلی” sags بیش از حد اغلب.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر