بازار که فرح برای ما انتخابات نوسانات


آن را در زمان بحران برای معامله گران شرط بندی در چشم انداز تحولات بازار در اطراف ما انتخابات ریاست جمهوری.

با کمتر از سه ماه تا روز رای گیری که معمولا گزینه های معامله و قراردادهای آتی که به طور معمول در نظر گرفتن این بازه زمانی در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در بازی. اما ارز و نرخ بهره شرط منعکس کاملا متفاوتی نسبت به سهام ترک برخی از تعجب که سیگنال به اعتماد.

The upcoming US election has markets on edge,

آینده ما انتخابات است بازار در لبههای اعتباری:Stephen Kiprillis

موقعیت خارجی-مشتقات ارز نشان می دهد که در ماه نوامبر انتخابات – که ممکن است مانع از ادامه coronavirus همه گیر و خطرات کشیده خارج خواهد شد همراه با افزایش در نوسانات. ایالات متحده نرخ بازار نیز نشان می دهد احتمال افزایش تلاطم اما سهام گزینه های رنگ بیشتر بی تصویر.

“در حالی که رسانه ها باعث می شود یک معامله بزرگ از انتخابات 100 روز دور برای بازار, سه ماه است که کلید” گفت: Marc Chandler استراتژیست ارشد در بننککبورن جهانی. “انتخابات خواهد بود کثیف و غایب و پست الکترونیکی-در رای برخی از زمان را به دفعات مشاهده شده است.”

تبلیغات

در اینجا برخی از شاخص های بازار شده اند که در حال حرکت است که ممکن است ارزش نگه داشتن چشم در ماه های آینده:

نامشخص آتی?

گزینه های ارز قیمت های آتی نشان می دهد که یورو-دلار جفت به طور فزاینده ای انتظار می رود به حرکت به دور از یک نقطه در نزدیکی سطح 1.1850 در ماه نوامبر با گسترش مشابه اکتبر گزینه های گسترش به بسیاری از این سال است.

وجود دارد بسیاری از پتانسیل رانندگان البته از جمله اروپا به تازگی توافق محرک مقابله و بنبست در امریکا بیش از مسائل مالی. اما تغییر در احساسات نیز همزمان با افت قابل ملاحظه ای در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز انتخابات نشان می دهد برخی از FX معامله گران در حال بیان عدم قطعیت در اطراف مراکز رای دهی در روز است. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است از دست دادن زمین در نظر سنجی و شانس خود را برای ماندن در کاخ سفید در حدود 42 درصد از روز شنبه با توجه به پیش بینی سایت PredictIt.org از یک سال 2020 بالا از 57 درصد در اواخر فوریه.

یک ین برای ایمنی

ین معامله گران نیز نیروبخش برای اغتشاش آمده نوامبر. گسترش بین سه و شش ماه نوسانات ضمنی دلار-ین جفت است در بالاترین سطح خود از اوایل ماه آوریل زمانی که همه گیر آن را فرستاده صعودی نشانه آن است که معامله گران بیشتر نگران نزدیکی – از میان مدت. ارز ممکن است حساس به تحولات سیاسی با توجه به این که سرمایه گذاران اغلب به آن را برای ایمنی در محیط های مخاطره آمیز.

The safe-haven Japanese yen is sensitive to political turbulence. .

امن و پناهگاه ین حساس به تلاطم سیاسی. .اعتبار:بلومبرگ

نرخ بازار رادار

ما نرخ بهره مشتقات نیز ثابت بیشتر وحشت زده و عصبی در این هفته به عنوان نوامبر رای نورد به نظر برای سه ماه به 30 سال swaptions با نوسان در آن اندازه گیری پریدن ترین در یک روز از ماه مارس را تحول. که آن را در حق بیمه به مدت شش ماه اندازه گیری غیر معمول توسعه که بر بازار در حال حاضر حساسیت به ما تحولات سیاسی.

سهام بیشتر خوش مشرب

قابل توجه مقابل به موقعیت خارجی-ارز و نرخ بهره در ایالات متحده, که در آن معامله گران به نظر می رسد کمتر مورد ماه نوامبر انتخابات. S&P 500 شاخص دوباره بسته شدن در اوج تمام وقت. و بازار است علامت افت CBOE volatility index یا VIX پس از انتخابات با قراردادهای آتی در ماه نوامبر معامله در تخفیف به کسانی که برای ماه اکتبر است.

که ممکن است در انتظار گرفتن انتخابات از خطر تقویم و یا در امیدوار است که یک coronavirus واکسن در دسترس خواهد بود پس از آن. در هر صورت آن را در تقابل با برخی از بازارهای دیگر است. و برای Deutsche Bank AG استراتژیست Binky Chadha سهام-بازار الگوی “دور از خط” با آنچه اتفاق افتاده در دو انتخابات می تواند “بیش از حد خوش مشرب.”

بلومبرگ

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>