‘نقاب خواننده’ نشان می دهد که هویت کانگورو: اینجا ستاره در زیر ماسک

SPOILER ALERT: آیا خواندن پیش اگر شما به تماشای فصل 3 قسمت 11 از “نقاب خواننده” که پخش مارس 8 ،

دمار از روزگارمان درآورد Jordyn جنگل هرگز انجام شده در مقابل از مخاطبان قبل از “نقاب خواننده.” اما در حال حاضر این مدل که در روز چهارشنبه شد آخرین ستاره به نشان می شود در ضربه سری فاکس گفت که او می خواهم به دنبال یک حرفه ای موسیقی است.

“قطعا این است که ستاره های زیادی” گفت: جنگل های قبلی که شامل اعتبار تلویزیون “زندگی کایلی.” “من فکر می کنم که در حال حاضر من یک انتخاب نیست. مردم می خواهند این آلبوم است.”

به عنوان کانگورو, جنگل انجام “هیچ ملایم” توسط Jordin Sparks چهارشنبه شب قسمت. در هفته گذشته او انجام “آماده نیست را به خوب” توسط Dixie Chicks; “الماس” توسط ریحانا; “شما می دانید من هیچ خوب” توسط امی واینهاوس” و “رقص در خود من” توسط رابین.

“من احتمالا کسی که آواز ترین تصنیف اما کار می کند که برای این داستان و این که با این نسخهها کار برای من” جنگل گفت. “اما یکی از مورد علاقه من اجراهای بود Amy Winehouse آهنگ.”

وودز گفت: او برای امضا “نقاب خواننده” از آنجا که او را دیدم آن را به عنوان “یک فرصت یک عمر است که من نمی تواند منتقل شود. آن را مانند زندگی کردن یکی از فانتزی های دوران کودکی. شما همیشه خودتان تصور اجرای روی صحنه و برای جمعیت, اما شما نمی فکر می کنم می توان آن را یک واقعیت است. این واقعا مجموعه ای از رویاهای دوران کودکی من به یک واقعیت است. اگر چه من می تواند هرگز آن را پیش بینی بودن در یک کانگورو صحنه و لباس است.”

وودز گفت: او هیچ خاص میل به کانگورو. “اما من دوست دارم آنچه کانگوروها نماد است که قدرت و من بسیار فرد قوی,” او گفت:. “من هم دوست دارم در بسیاری از رمز و راز به این دلیل مردم نمی دانند که آیا آن یک دختر و یا یک پسر که قرار بود به ستاره آواز زمانی که کانگورو صدای اولین بار شنیده ام.”

خواست درباره عدم از بودن در “نقاب خواننده” جنگل گفت: این آمادگی خود را برای اجرای برنامه های آینده.

“اگر من می تواند آواز خواندن در آن کانگورو صحنه و من می خوانم در هر چیزی” او گفت:. “این داغ که چه هر کس می گوید. آن سنگین بود. من مطمئن شوید که من تنفس و نوشیدن آب به اندازه کافی زمانی که شما در چیزی بسیار داغ است. اما این دقیقا چیزی بود که من انتظار آن می شود.”

برای قسمت صورت خاموش فرشته شب در زمان کانگورو و فضانورد در مواجهه با لاک پشت. کانگورو و فضانورد سپس رفت سر-به-سر در اسمک دان.

Yvette Nicole Brown شد مهمان این هفته روزنامه نگار. جنی مک کارتی-والبرگ آن را درست کردم و برداشت جنگل در حالی که Robin Thicke فکر کردم آن بود لالا Anthony; نیکول شرزینگر بر این باور بود که Blac Chyna; Ken Jeong فکر آن بود “پس شما فکر می کنید شما می توانید رقص” میزبان کت Deely; و قهوه ای به نام عایشه کاری.

در یک هفتۀ Thicke حدس زده خواننده هند است.Arie که هیجان زده جنگل. “من او را دوست دارم موسیقی. مقایسه شود و هرگز در انجام یک روز در زندگی من آن را غیر واقعی بود.”

به عنوان ادامه رقابت هفت مشاهیر در سمت چپ این فصل: لاک پشت قورباغه زن سبک و جلف, موز, کرگدن, فضانورد و فرشته شب.

در اینجا یک روکش از دیگر شرکت کنندگان و عملکرد خود را در روز چهارشنبه:

فرشته شب مقابل کانگورو

Lazy loaded image

شب فرشته “نقاب خواننده” فاکس

شب فرشته آهنگ: “مرد! من احساس می کنم مثل یک زن” توسط Shania Twain
سرنخ های از شب فرشته کیسه: شترمرغ, برف جهان, زنبور عسل, تاج “رئیس” “این کیسه از آن من است”
پنل حدس بزند: Taraji P. Henson, Keke Palmer, Vanessa Williams

Lazy loaded image

کانگورو “نقاب خواننده” فاکس

کانگورو آهنگ: “هیچ ملایم” توسط Jordin Sparks
سرنخ از کانگورو کیسه: Big Ben, ضبط, پخش, کشتی در یک بطری, رژ لب قرمز
پنل حدس بزند: لالا آنتونی, کایرا نایتلی Blac Chyna, عایشه کاری

فضانورد در مقابل لاک پشت

Lazy loaded image

فضانورد “نقاب خواننده” فاکس

فضانورد آهنگ: “اگر من می توانم شما” توسط Shawn Mendes
سرنخ از فضانورد کیسه: آکاردئون, کاخ سفید, نور, لامپ, هواپیما
پنل حدس بزند: بن پلات, Seth Green, Austin Mahone

Lazy loaded image

لاک پشت “نقاب خواننده” فاکس

لاک پشت آهنگ “Let It Go” توسط James Bay
سرنخ هایی از لاک پشت کیسه: بیس بال, mitt قاضی gavel “هرگز باز نگه داشتن این کیسه” کلن, ملکه گذرنامه
پنل حدس بزند: Adam Lambert, جو مک اینتایر, Niall Horan

Smackdown: کانگورو در مقابل فضانورد

کانگورو آهنگ: “چیزهای گرم” توسط Donna Summer
فضانورد آهنگ: “Bye Bye Bye” توسط NSync

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>