‘نقاب خواننده’ نشان می دهد که هویت T-Rex: اینجا ستاره در زیر ماسک

SPOILER ALERT: آیا خواندن پیش اگر شما به تماشای فصل 3 قسمت 9 از “نقاب خواننده” که پخش 25 مارس در فاکس.

جوجو سیوا در نهایت می تواند این حقیقت آشکار را به طرفداران خود: بله T-Rex در “نقاب خواننده” او بود. مقدار زیادی از بینندگان تا به حال آن را نمیفهمد — اما طبق قوانین نشان می دهد YouTube و Nickelodeon ستاره تا به حال به نگه داشتن لب های او مهر و موم شده.

“من فکر می کنم سخت ترین چیز شد پنهان کاری از مردم من و دوستان من” سیوا گفت: تنوع. “سخت ترین چیزی بود که رسانه های اجتماعی. ‘نقاب خواننده’ در رسانه های اجتماعی هر کس اجرا می شود صفحه شگفت انگیز است. آنها صدای جیر جیر و بپرسید که “آیا شما فکر می کنم T-Rex جوجو سیوا” و آنها را تگ من ‘@JoJoSiwa شما چه فکر می کنید ؟ که در آن شما ؟ و شما نمی توانید آن را مانند شما می توانید هر چیزی را انجام دهید. به طوری ساخته شده است که آن سخت است. و همچنین من فیلم زندگی من هر روز و من ارسال آنلاین هر روز. بنابراین به پست در مورد این بود که خیلی عجیب و غریب. من می خواستم به ارسال بدیهی است.”

ساخت آن را مضاعف غیر معمول: یکی از “نقاب خواننده” رقصنده همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک رقصنده پشتیبان برای سیوا که رفت و در تور سال گذشته است.

“اما او نمی دانم چه کسی آن را از شما نمی دانم” سیوا گفت. “من فکر می کنم پس از او شنیده من بخوان و من دیدم رقص او من باید آن را نمیفهمد اما ما هرگز در مورد آن صحبت کردیم چرا که شما نمی توانید. من بسیار هیجان زده هستم امشب قادر به متن خود را و می گویند آن را به من بود! ما با هم به مدت سه هفته و آن را سرگرم کننده!”

برای سومین ظاهر سیوا به عنوان T-Rex انجام شده “Jai Ho! (You Are My Destiny)” توسط A. R. Rahman and the Pussycat Dolls (اتفاقی, ‘نقاب خواننده’ روزنامه نگار نیکول شرزینگر نوشت: بخشی از این آهنگ به عنوان یک عضو از عروسک). در هفته گذشته او انجام “پس چه” با رنگ صورتی و “فشار” توسط Salt N Pepa.

در نهایت شرزینگر, Jenny McCarthy-والبرگ و Robin Thicke نمیفهمد آن سیوا در حالی که Ken Jeong حدس زده لیزا Koshy و مهمان روزنامه نگار, Will Arnett, فکر کردم آن بود تارا Lipinski. در هفته گذشته این اعضا همچنین حدس زده Kourtney Kardashian, Maddie Ziegler, ربکا سیاه, لیلی سینگ و مواجه بود.

“من واقعا تشخیص صدای” سیوا گفت. “و هیچ کس کاملا با استفاده از انرژی در عملکرد خود را مانند من با استفاده از انرژی, بنابراین من می دانستم که مردم به حدس می زنم من. آن را فقط یک ماده از چگونه به سرعت آنها را به حدس می زنم من. آن را سرگرم کننده بود و حدس زده است.”

سیوا گفت: او دریغ نکنید برای پیوستن به نشان می دهد زمانی که او نزدیک شد: “من فکر می کنم اگر کسی خواسته شده بود به انجام “نقاب خواننده” آنها دیوانه می شود برای گفتن ” نه “به آن” او گفت:. “من می دانستم که رفتن به سرگرم کننده قبل از من آن را انجام داد تا در اسرع وقت فرصت کردم بودم:” بله.””

سیوا می خواستم به یک دایناسور در نشان می دهد قبل از او حتی پیوست اما نگفت تولید و یا طراحان صحنه و لباس. هنگامی که آنها با نزدیک شدن به او را با T-Rex به عنوان یکی از امکانات صحنه و لباس او گفت: آن را آسان انتخاب کنید حتی اگر لباس کمی دست و پا گیر.

“این قطعا و قطعا خسته کننده و لباس خسته کننده بود,” او گفت:. “این قطعا روی حیله و تزویر آن را در مورد بدانند آن. دم پیچیده بود و باعث شد کمی از مشکل. اما گذشته از دم آن را فقط واقعا سنگین و گرم است.”

سیوا شد سومین ستاره به لگد کردن در گروه C آخر از سه گروه شش مشاهیر (از مجموع 18) رقابت در این سال رقابت است. او خروج این فصل به شرح زیر Lil Wayne درو کری, Chaka Khan, Tony Hawk Dionne Warwick, تام و ملجأ سارا پیلین و بلا ترون.

در حال حاضر که این گروه C مسابقات بیش از هفته آینده آغاز فاز دوم فصل 3 با نهایی نه رفتن در آن: ببر سفید, لاک پشت, کانگورو قورباغه زن سبک و جلف, موز, کرگدن, فضانورد و فرشته شب.

در اینجا یک روکش از دیگر شرکت کنندگان و عملکرد خود را در روز چهارشنبه:

THE MASKED SINGER: Night Angel in the “Old Friends, New Clues: Group C Championships” episode of THE MASKED SINGER airing Wednesday, March 25 (8:00-9:01 PM ET/PT) on FOX.. CR: Michael Becker / FOX. © 2020 FOX Media LLC.

فرشته شب

آهنگ: “فریاد!” by the Isley Brothers
صدای بیش از: “تبدیل شدن به شب فرشته شده است تا درمانی. من انجام شده است این از آنجایی که من یک نوجوان اما من هرگز احساس رایگان به من در زیر این ماسک. در اینجا یک دوست از دبیرستان به شما بگویم کمی بیشتر در مورد آن در اوایل روز است.”
شب فرشته دوستان: >: شب فرشته همیشه به حقه بازی مدرسه با تعقیب رویای خود را. بنابراین او از دست رفته زیادی است. مانند senior prom. اما یک چیز او مصمم بود به دست بود و درآمد او دیپلم. ما فارغ التحصیلی در تضاد با فرصت شغلی برای او. اما او خودداری کرد و به دست آن روز که او خیلی سخت کار کرده است. چرا که فقط فرشته شب. او باقی می ماند درست به خودش با وجود شهرت است که آمده راه خود را.
شب فرشته جایزه سرنخ: “Shhh… من همیشه ایمان است.”
پنل حدس بزند: Taraji P. Henson, جانت جکسون, Mayim Bialik Toni Braxton
قبلی آهنگ “You Give Love a Bad Name,” توسط Bon Jovi; “میلیون دلایل” توسط لیدی گاگا
قبلی پنل حدس بزند: Taylor Dayne, مونیکا, Lil Kim, Regina King, جسیکا سیمپسون, Taraji P. Henson

THE MASKED SINGER: The Astronaut in the “Old Friends, New Clues: Group C Championships” episode of THE MASKED SINGER airing Wednesday, March 25 (8:00-9:01 PM ET/PT) on FOX.. CR: Michael Becker / FOX. © 2020 FOX Media LLC.

اعتبار: Fox

فضانورد

آهنگ: “شکل شما” توسط Ed Sheeran
صدای بیش از: “زمانی که من شروع به این سفر من هرگز نمی دانستند که چگونه در خانه من احساس می کنم در این فضا کت و شلوار. این باعث می شود من نوعی که من هنوز تنها انسان است. اما در اینجا من فرض خلبان می داند که من بهتر از هر کسی.”
فضانورد را در فرض خلبان: “فضانورد یک کاپیتان بزرگ. او می داند که چگونه خود را برای رهبری یک خدمه. اما گاهی اوقات او می تواند کل فضای دانشکده افسری. یک زمان در مقابل هزاران نفر از مردم او بزرگ ناگهان شیرجه رفتن یا تنزل و سقوط تخت در چهره خود را. هر کس دیگری را که باید گفت: “bye bye bye” به آن واریز شده است. اما نه ما astro او حق بازگشت. بدون تلو تلو خوردن را متوقف می توانید او را از رسیدن به ماه. و همان می رود برای این که ماسک طلایی.”
فضانورد جایزه سرنخ: “من همه برای اسب است.”
پنل حدس بزند: Eddie Vedder, JC Chasez, Joseph Gordon-Leavitt
قبلی آهنگ ها: “به شما می گویند” توسط لورن Daigle, “Signed, Sealed, Delivered” توسط Stevie Wonder
قبلی پنل حدس بزند: Adam Devine, Josh Hutcherson, لانس باس, Zac Efron, Donald Glover Corey Feldman, Joseph Gordon-Leavitt

THE MASKED SINGER: The Rhino in the “Old Friends, New Clues: Group C Championships” episode of THE MASKED SINGER airing Wednesday, March 25 (8:00-9:01 PM ET/PT) on FOX.. CR: Michael Becker / FOX. © 2020 FOX Media LLC.

اعتبار: Fox

کرگدن

آهنگ: “آهنگ اشک های من” توسط اسموکی رابینسون و معجزات
Voice-over: “با وجود افزایش به بالای رشته من من تلاش کرده ام با انتقاد ثابت. بنابراین بودن در اینجا و دریافت بسیار ستایش است فراتر از فروتنی. تعداد کمی از مردم شده اند در کنار من در طول فراز و فرود کاملا مانند من کالج.”
کرگدن در دانشگاه هم اتاقی: “کرگدن اولین کسی آشنا شدم زمانی که من به دانشگاه رفتم. ما هر دو هرگز surfed اما می خواستم آن را به اتمام. ما فکر این امر می تواند یک پیاده روی در پارک. اما هنگامی که ما ضربه امواج ما وحشتناک با آن است. برای من, آن نا امید کننده است. اما کرگدن را در آن نگه داشته شد و شد جانور وجود دارد. این سوالات نمی تواند مقاومت در برابر بیمار خود حرکت می کند. اما بحث واقعی که فقط کرگدن. زمانی که او می خواهد برای انجام کاری او را از کار کسی. او ممکن است مانند یک جانور سخت اما به من اعتماد کن, او در مجموع softie که می پوشد قلب خود را در آستین خود را. من می دانم که چقدر مهم این است که به او, بنابراین من امیدوارم که او سوار این موج تمام راه را به پایان.”
کرگدن جایزه سرنخ: “من نمی لذت بردن از پیاده روی های طولانی با آب است.”
پنل حدس بزند: David Hasselhoff, Will Arnett, Will Ferrell
قبلی آهنگ ها: “باید کمی ایمان من” توسط جان Hiatt; “خوبی برای دیدار بله” توسط Niall Horan
قبلی پنل حدس بزند: Jason Aldean, Tim Tebow, Tim McGraw, Chris Pratt, Ryan Lochte

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>