سوزن و آسیب انجام می شود


سه بار به او گفت: هیچ. برای پنج دقیقه آنها سوال كرد و سه بار آنها را به طور مستقیم قرار داده و به طلای المپیک مدال فرح که او تا به حال شده است با تزریق L-کارنیتین قبل از 2014 ماراتن لندن.

بارها و بارها ما ضد دوپینگ گفته مقامات بریتانیایی فاصله-قهرمان در حال اجرا است که او تا به حال گرفته L-کارنیتین و که او مربی آلبرتو Salazar توصیه کرده بود تزریق.

Mo Farah wins the men's 5000m
at the London Olympic Games.

فرح برنده مردانه 5000m
در لندن بازی های المپیک است.
اعتبار:سن

نوچ. هیچ راه فرح گفت.

“اگر کسی گفت که شما مصرف ال-کارنيتين تزریق آنها گفتن حقیقت؟”

تبلیغات

فرح قطعی شد. “قطعا نه گفتن حقیقت 100 درصد است. من هرگز گرفته L-کارنیتین تزریق در همه.”

“آیا شما مطمئن هستید که آلبرتو Salazar نشده توصیه می شود که شما را به L-کارنیتین تزریق?”

“نه من هرگز گرفته L-کارنیتین تزریق.”

و در نهایت یک بار دیگر: “شما کاملا مطمئن شوید که شما نمی باید یک دکتر قرار دادن یک پروانه سوزن … به بازوی خود را … و تزریق L-کارنیتین چند روز قبل از ماراتن لندن?”

“نه. هیچ شانس.”

این مصاحبه به پایان می رسد و فرح برگ اتاق. محققان در حال بسته بندی تا زمانی که فرح می آید عجله به عقب دوباره. او تا به حال صحبت با بریتانیا دو و میدانی’ از راه دور در حال اجرا بری فاج در خارج از اتاق و او می خواست به سرعت روشن کردن چیزی با محققان.

“بنابراین من فقط می خواستم برای آمدن روشن ببخشید بچه ها و من آن را در زمان و من فکر نمی کردم که …” فرح گفت.

“بنابراین شما دریافت L-کارنیتین … قبل از ماراتن لندن ؟” بپرسید.

“آره” فرح گفت. “وجود دارد بسیاری از بحث قبل از … و آلبرتو همیشه فکر کردن در مورد ‘بهترین چیزی است؟’ بهترین چیزی است؟'”

با تعجب به تغییر در داستان USADA محقق می گوید: “… شما به ما گفتن همه چیز در مورد که در حال حاضر اما شما به یاد داشته باشید هر یک از آن زمانی که من … به درخواست شما در این باره چیست؟”

“همه از آن می آید برای من اما در آن زمان من به یاد داشته باشید.” فرح توضیح داد.

این فوق العاده ای ارز پدید آمده در این هفته در یک چشم انداز برنامه ای است که به بررسی ممنوع مربی آلبرتو سالازار و بزرگترین ورزشکار فراه که برنده 5000 متر و 10000 متر مدال طلا در لندن و المپیک ریو. برنامه کشف متن مصاحبه ها و پخش آنها.

فرح همواره رد دوپینگو هنوز هم می کنداما این آخرین آیات همچنان به بالا بردن سوء ظن.

L-کارنیتین است و نه ممنوع به مواد مخدر هنگام مصرف در مقادیر محدود کمتر از 50 میلی لیتر در هر شش ساعت.

فرح را دیرتر از ورود به محققان این بود که او مواد مخدر در زمان قبل از 2014 ماراتن لندن در حقوقی دوز تنها 13.5 میلی لیتر. اما وجود دارد هیچ پرونده.

“هنگامی که ورزشکاران مواد مخدر-آزمایش آنها نیاز به لیست تمام داروها و مکمل های آنها برداشته و در ظرف هفت روز گذشته. فرح تست شد و شش روز پس از تزریق – 17 مارس 2014. با وجود لیست تعدادی از دیگر محصولات و داروهای او موفق به ثبت L-کارنيتين بر دوپینگ کنترل فرم” بی بی سی برنامه گزارش شده است.

Mo Farah has been in the spotlight, along with banned coach Alberto Salazar.

فرح بوده است در کانون توجه همراه با ممنوع مربی آلبرتو Salazar. اعتبار:AP

پانوراما نشان داد که در آن زمان از این تزریق سران بریتانیا دو و میدانی شد که در بحث بر او داشتن تزریق L-کارنیتین و با وجود سوء ظن بیش از روح قانون و دکتر را به نگرانی که ممکن است عوارض جانبی در ورزشکاران به خصوص نزدیک بودن به مسابقه هر دو سالازار و فرح بودند قصد اقدام.

مقامات موافقت کردند او باید مکمل اما پس از مواجه با یک مشکل منابع متمرکز دوز L-کارنیتین آنها مورد نیاز است. سالازار در پا و کمک به منبع آن در سوئیس که در آن سخن بی معنی وبیهوده اعزام شد تا به جمع آوری آن و آن را بازگشت به انگلستان است. سخن بی معنی وبیهوده هرگز اعتراف به این که در مورد آن پرسید بعد از آن.

ایمیل است که چشم انداز به دست آمده از این زمان شامل پذیرش از سخن بی معنی وبیهوده است که “در حالی که این فرایند به طور کامل در داخل WADA کد وجود دارد فلسفی بحث در مورد این است که آیا در ‘روح ورزش …'”

ایده آگاهانه نقض روح اما نه به نامه ای از قانون بود ئی گرفته شده توسط فرح وکیل به چشم انداز.

“این است که در برابر [WADA قوانین] قوانین به [L-کارنیتین] به عنوان یک مکمل در مقادیر سمت راست. در واقع برخی از مردم ممکن است نگه دارید به عنوان این است که آیا در ‘روح’ از ورزش بی ربط است.

“آقای فرح … یکی از مهمترین آزمایش ورزشکاران در انگلستان, اگر نه, جهان, شده است و نیاز به پر کردن در متعدد دوپینگ اشکال. او یک انسان و ربات.

“مصاحبه نیست تست حافظه. آقای فرح درک سوال یکی از راه های به عنوان به زودی به عنوان او را ترک اتاق او پرسید: آقای فاج و بلافاصله بازگشت و … روشن است و ساده محققان راحت شد با این توضیح.”

فرح ترک آهنگ به تمرکز بر روی در حال اجرا ماراتن. حتی تزریق نمی تواند کمک به او را تکرار موفقیت های او در این مسیر در ماراتن.

سال گذشته او تصمیم به بازگشت به پیگیری و تعقیب یک سوم پی در پی المپیک 10,000 متر طلا در بازی های المپیک توکیو.

در عین حال یک ابر از سوء ظن باقی می ماند بیش از فرح و سالازار از سوزن و آسیب انجام می شود.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>