بالای ذهن بسیاری از افرادی که درآمد از دست رفته در هفته های اخیر است که چگونه آنها پرداخت خواهد شد بعد از دو هفته اجاره. در میان همه گیر هیچ کس می خواهد به خطر از دست دادن خانه خود را به عنوان به خوبی کار خود را. دیگران گرفتار شده اند تعجب که چگونه آنها را مدیریت هفتگی فروشگاه مواد غذایی.

در ضمن مشکل دیگر این است که بی سر و صدا دم. در همان زمان به عنوان بسیاری از خانواده ها خود را ببینید, درآمد, سقوط, بنابراین بیش از حد خواهد آنها را ببینید لوایح انرژی خود را افزایش است. و برای کسانی که خود را پرداخت صورتحساب های انرژی در سه ماهه بعدی بیل – و یکی از پس از آن – به احتمال زیاد خواهد شد به عنوان یک شوک است.

Australians are staying home to stop the spread of COVID-19 but that means they are using more power.

استرالیا در حال ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 اما این بدان معناست که آنها با استفاده از قدرت بیشتر.اعتبار:iStock

نه تنها آن را سردتر شدن (هزینه های گرمایش حساب برای بیش از یک سوم از اکثر خانوار لوایح انرژی) اما مردم هزینه های قابل توجهی زمان بیشتری را در خانه. در خانواده ها در سراسر NSW وجود دارد در حال حاضر بیشتر مردم صرف زمان بیشتری را بر روی کامپیوتر و یا تماشای تلویزیون زمان بیشتری را با چراغ و روشن کردن بخاری آمده زمستان.

به رسمیت شناختن است که بسیاری از مردم خواهد شد و یا دچار تغییرات اساسی در زندگی خود استرالیا انرژی تنظیم کننده در ماه گذشته بیان 10 انتظارات جدید برای انرژی کسب و کار. این شامل گسترش کمک اقدامات به تمام افرادی که دچار استرس های مالی و یک مهلت قانونی برای قطع حداقل تا ژوئیه 31.

تبلیغات

انرژی شبکه (از “قطب و سیم” شرکت) دنبال کت و شلوار در هفته گذشته اعلام کرد یک بسته امداد در حمایت از هیچ اشکالی و ارائه تخفیف یا deferrals در شبکه اتهامات به برخی از مشتریان تجاری و مسکونی.

NSW دولت نیز تا اعلام $30 میلیون دلار بودجه اضافی برای انرژی حساب پرداخت کمک طرح به عنوان بخشی از دومین بسته محرک.

قطعه گم شده در وسط این پازل است که انرژی خرده فروشان که با آنها ارتباط مستقیم با مشتریان هستند, بهترین های قرار داده شده برای گسترش اولیه ارائه می دهد کمک کند. در حالی که برخی از خرده فروشان را صادر مطبوعات ترسیم حمایت آنها را برای ارائه به مشتریان خود اقدامات تا حد زیادی متفاوت است از یک ارائه دهنده خدمات به بعدی. چشم انداز است که سخت به حرکت در زمانی که یقین حیاتی است.

بسیاری از مردم بی اطلاع هستند که برای درخواست کمک است و حتی یک گزینه است. بسیار کمتر آنها می دانند که یک درخواست به یک خرده فروش “مشکلات برنامه” می تواند کلیدی برای باز کردن بسیاری از کمک اقدامات در دسترس است.

حمایت نباید تنها در ارائه به افرادی که انتخاب کنید تا گوشی به مدافع برای خود و یا کسانی که باید کسی که می تواند انجام این کار برای آنها.

انرژی خرده فروشان نیاز به ارائه دسترسی جهانی به پرداخت حمایت و کمک های دیگر اقدامات است. پشتیبانی ارائه می شود باید فعالانه. آن را نباید با تکیه بر مشتریان ساخت اولین رویکرد است. انرژی خرده فروشان باید گرد هم می آیند به عنوان یک بخش به ارائه روشن و سازگار پیام برای مصرف کنندگان مورد حمایت آنها ارائه خواهد شد. عدم که هر یک خرده فروش باید موضوع بدون ابهام مشاوره در مورد چگونه آنها را تضمین مشتریان می توانند دسترسی به انرژی آنها نیاز به سالم ماندن در خانه بدون جمع قابل کنترل بدهی.

انرژی ضروری است خدمات. در ساخت مطمئن شوید که آنها جلسه جامعه انتظارات شرکت های انرژی باید درمان دسترسی به انرژی به عنوان یک حق و نه یک لوکس.

مردم به ماندن در خانه در حال انجام این کار برای محافظت از جوامع ما. هزینه این اقدامات که به نفع همه ما باید از عهده آن دسته از افراد و خانواده ها در حال حاضر در تلاش برای پایان می رسد دیدار. به جای خرده فروشان باید با استفاده از قدرت خود برای اطمینان از مشتریان خود را که حداقل در این جنبه از زندگی خود را پشتیبانی خواهد بود وجود دارد که به آن نیاز است.

Thuy Linh Nguyen جامعه سازمانده در سیدنی داد و شرکت سرب از صداها برای پروژه قدرت. سیدنی داد که یک ائتلاف از جامعه متنوع سازمانهای کارگری و مذهبی سازمان کار برای رسیدن به یک نمایشگاه درست و پایدار سیدنی. در صداها برای پروژه قدرت قومی و مذهبی جوامع مختلف کار نسبت به چشم انداز مشترک از تمیز و مقرون به صرفه انرژی برای همه است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر