‘دفتر’ بازیگران ارائه می دهد پاتوق مجازی برای خیریه

یکی از طرفداران خوش شانس از “دفتر” قادر خواهد بود تا عملا قطع با Dunder Mifflin خدمه.

چند اعضای بازیگران همکاری با جمع آوری کمک های مردمی سازمان Bryanboy برای آنلاین تاریخ قهوه برای امور خیریه. مردم می توانند کمک های مالی آنلاین برای ورود به قرعه کشی و درآمد حاصل خواهد شد به تنوع پسران و دختران باشگاه. بنیاد خانواده ها فراهم می کند با وعده های غذایی و لوازم اضطراری و فعالیت های در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Oscar Nuñez, Creed Bratton, Kate Flannery و Melora Hardin از نمایش ساخته شده با اعلام این خبر در روز شنبه. در علاوه بر این به مجازی قهوه جلسه, ستاره گفت: آنها را به اشتراک گذاری داستان از آمار NBC کمدی.

“ما در حال رفتن به بسیار سرگرم کننده است. ما می خواهید به دانستن هر یک از دیگر بحث در مورد نشان می دهد من دریافت اطلاعات کارت اعتباری شما چیزهای مانند این که” براتون واقعا شوخی. “و من به شما بگویم که برخی از آبدار پشت صحنه شایعات بی اساس است.”

“بروید در حال حاضر و پیوستن به. مانند به طور جدی به سمت راست بروید. را ندارد این سخت تر از آن را باید. این چیزی است که او گفت:” اضافه شده Nuñez, مرجع محبوب گرفتن عبارت از Steve Carell, شخصیت مایکل اسکات.

“دوستان” بازیگران ارائه شده مشابه دیدار فرصت برای طرفداران که اهدا به مواد غذایی در امریکا, صندوق, وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و هیچ بچه ای گرسنه است. شش نفر خوش شانس خواهد بود قادر به حضور در مداخله “دوستان” مراسم ویژه در HBO حداکثر و دیدار با جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry و دیوید شویمر.

سازمان دیده بان “دفتر” اعلام تصویری زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>