این ‘Outlander’ مرگ آورده است که ‘غیر منتظره موج احساسات’ (گران)

SPOILER ALERT: فراموش نمی به عنوان خوانده شده اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است به تماشای “تصنیف از راجر مک” هفتمین قسمت از “Outlander” فصل 5.

آخرین “Outlander” قسمت بود به سادگی دلخراش با تایید مرگ و سرنوشت چپ کاملا به معنای واقعی کلمه حلق آویز در تعادل است.

هر دو خوانندگان کتاب و غیر کتاب خوانندگان به طور یکسان آگاه بوده است در حالی که Murtagh (Duncan Lacroix) بود و در زمان قرض گرفته شده در نشان می دهد. در Diana Gabaldon سری کتاب Murtagh کشته شد در نبرد Culloden در دوم رمان “سنجاقک در کهربا.” نگه داشتن او را برای ملاقات دوباره با جیمی (Sam Heughan) در مستعمرات آمریکا شد یک تغییر بزرگ نشان می دهد ساخته شده است. اما مبارزه برای یک باغی باعث علیه تاج و تخت بریتانیا بود که همیشه رفتن به یک خطرناک گزاره و جمله Murtagh زمان به پایان آمد در “تصنیف از راجر مک” زمانی که او کشته شد صرفه جویی جیمی زندگی در طول نبرد Alamance.

اگر چه پایان Murtagh را arc به اشتراک گذاشته شده با Lacroix قبل از شروع فصل, این بازیگر می گوید, انواع , او هنوز هم در بر داشت خود را به عقب گرفته شده در تولید آن است.

“روز ما در واقع شات من گرفتن شات — من بسیار عاطفی و انتظار نداشتم که می گوید:” Lacroix. “این سخت بود برای خداحافظی به این بچه ها که من می خواهم با کار برای شش یا هفت سال.”

پس از Murtagh به نظر می رسد و ذخیره جیمی زندگی یکی از جیمی همکار شبه نظامی اعضای مخفیانه پشت جیمی و شات Murtagh در قفسه سینه. او در پایه یک درخت در پسر تعمیدی او را در آغوش, اما جیمی نمی تواند قبول کند چه اتفاقی افتاده است و انجام Murtagh به کلر (Caitriona Balfe). در پزشکی چادر او التماس او را به صرفه جویی در Murtagh — اما کلر به حال به او بگویید که او نمی تواند.

“[معمولا] من سعی می کنم به منطقه را به طور کامل تفکر من راه خروج از صحنه است. اما شما نیز آگاه باشید که این عملکرد بین سام و Caitriona در جریان است — سام قدرتمند تفکیک خوب بود به خصوص می گوید:” Lacroix. “من خوب بود دروغ گفتن وجود دارد, انجام چیزی که من اما باور کنید یا نه آن بود که Caitriona دست من گرفت و شروع به تنظیم ژاکت من و گفت: چیزی شبیه به” من Murtagh, دوست من.’ که من به عنوان به خوبی — بود که غیر منتظره موجی از احساسات. من تقریبا [مشاهده] از مخاطبان دیدگاه در آن لحظه.”

مخاطبان ممکن است بدون شک آرزو می کنم که Murtagh ادامه می تواند بر روی نشان می دهد اما Lacroix احساس می کند مانند این بود که زمان مناسب برای شخصیت خود را به خروج. او می گوید Murtagh را “غم انگیز نقص” خود را به “وفاداری به عدالت و خانواده” و او همیشه در انتظار به بیرون رفتن بود.

“این بسیار مناسب است که مرگ چیزی است که منجر به جرقه می دهد که جیمی تصمیم به ادامه جنگ از انقلاب می گوید:” Lacroix. “من فکر می کنم آن را حس می کند کامل از نظر داستان سرایی. آن را خوب است برای انجام و مبارزه با جیمی طرف اما یکی از شادی های طولانی-فرم داستان سرایی است که شما متصل به این شخصیت بیش از یک دوره طولانی از زمان به طوری که وقتی یکی می میرند این چنین بیشتر احساسی تجربه برای مخاطبان است. من فکر می کنم این دوست داشتنی کمی از درام اند.”

پارك همچنین می گوید که او احساس می کند “خوش شانس است که شخصیت خود ادامه داد تا زمانی که او بود” و قطعا آن را نمی خواهد بسیار Murtagh-بود “نشسته در ایوان با Jocasta برای یکی دیگر از چند فصل است.”

در یک بیت از شعری تصادف Lacroix نشان می دهد که در حالی که این قسمت هفتم در این فصل او در واقع تا به حال برای بازگشت به تولید به reshoot مرگ خود را صحنه در پایان از تولید به طوری که به او یک حس واقعی از قطعیت به کل “Outlander” تجربه.

“این نوع برخورد من به عنوان ما شد د-rigging و خداحافظی سام در پارک ماشین. ‘تلخ و شیرین” بهترین راه برای توصیف آن” او می گوید. اما “من هنوز در تماس با بسیاری از بازیگران به طوری که قطعا ادامه خواهد داد. ما عمر دوستی است.”

Murtagh نبود تنها دلخراش مرگ قسمت. در حالی که نبرد Alamance خشمگین برای بسیاری از شخصیت های راجر (ریچارد رنکین) بود و به شدت در تلاش برای بازگشت به جیمی کلر و Brianna (سوفی Skelton) پس از Murtagh یک پیام در مورد قریب الوقوع نبرد. اما در طول راه او را به صحبت کردن با مرگ مکنزی (Elysia ولش) را جد او ملاقات کرد زمانی که عبور از اقیانوس اطلس در Stephen درب موتور را (Ed Speleers) کشتی.

مرگ شوهر باک آنها را پیدا بغل کردن و بی درنگ beat Roger خونین و او را تبدیل به کت قرمز به عنوان یک تنظیم کننده زندانی است. در یک بازی سرگرم کننده کمی از مصاحبه که “Outlander” موفق به حفظ یک راز باک شده توسط Graham McTavish, نام Dougal مکنزی. اگر شما به یاد بیاورید باک است که در واقع رشد پسر Dougal و Geillis دانکن (لت <url>) پس از آن تعجب سرگرم کننده است که آنها McTavish بازی پسر خود را.

متاسفانه به عنوان سرگرم کننده آن را به عنوان ممکن است برای دیدن McTavish دوباره باک بود نه چشم خوش آمدید برای راجر. پس از تبدیل به کت قرمز راجر بود صحافی به عنوان یک مثال از آنچه که اتفاق می افتد به شورشیان. در لحظات پایانی این قسمت جیمی کلر و Brianna یافت راجر بدن حلق آویز از یک درخت با طناب دار.

“Outlander” پخش یکشنبه در 8 p. m. در Starz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>