‘کارت پستال قتل’: فیلم نقد و بررسی

Jeffrey Dean Morgan یک کارآگاه NYPD پیگیری اروپایی قاتل زنجیره ای در این های وحشتناک و در عین حال uninspired هیجان انگیز.

شده اند وجود دارد بسیاری از سازگاری (در درجه اول برای تلویزیون) از megaselling نویسنده جیمز پترسون را خمیری خیالات هیچ یک به خصوص به یاد ماندنی با استثنای احتمالی ضربه 1997, هیجان انگیز “بوسه دختران.” اما پس از آن آثار او به ندرت برای هدف بسیار بیشتر از یکبار مصرف, سرگرمی, پس از آن مناسب به اندازه کافی است که روی صفحه نمایش خود را نسخه باید به دنبال کت و شلوار.

که استاندارد وجود دارد هیچ چیز واقعا اشتباه با “کارت پستال قتل” که برگرفته از یک شات 2010 همکاری با جرم رمان نویس لیزا با marklund که آمار No. 1 در ایالات متحده در لیست پرفروش. اما هیچ چیز وجود دارد بسیار مناسب در مورد انگلیسی-آمریکایی شرکت-تولید و یا. بازیگران جفری دین مورگان به عنوان یک کارآگاه NYPD ردیابی دوست دختر خود را serial killers سراسر اروپا این uninspired مسیر انحرافی را طی به impersonally تجاری به زبان انگلیسی زمین برای بوسنی مدیر Danis Tanovic (یک برنده جایزه اسکار برای سال 2001 را “سرزمین هیچکس”) باید ارائه پترسون طرفداران و آسان متفرقه بینندگان با یک نرم و صاف قابل قبول اگر نه-به خصوص-suspenseful جرم potboiler برای مشاهده صفحه اصلی. آن را یک نشانه stateside اکران در 10 صفحه نمایش 13 مارس همزمان با بر روی تقاضا راه اندازی.

مبتذل مونتاژ وحشت زده و عصبی عکس کافی برای انتقال فوری غم و اندوه و خشم و نوشیدن شراب خواری رنج می برد توسط مورگان یعقوب Kanon پس از یادگیری است که او تنها فرزند و تازه داماد, شوهر, یافت شده است, کشته در لندن است. بدتر هنوز, آنها کشف شد با خون خود متد خشک دربند “صحنه” در یک چیز عجیب و غریب مطرح با برخی از اندام های قطع و دیگران ظاهرا “قرض گرفته شده” از قبل از قربانیان است. فامکه یانسن را نشان می دهد تا فقط به اندازه کافی بلند به عنوان یعقوب همسر سابق والری به اضافه کردن بیشتر صحنه سازی از جمله غیر منطقی سرزنش-ریخته گری در او برای قرار دادن در معرض خطر توسط کمک های مالی خود را به اروپا ماه عسل.

تعهد به پیدا کردن قاتل یا قاتلان خود یعقوب می ماند pestering محققان انگلیسی پس از سفر به مونیخ, استکهلم و فراتر از آن به عنوان بیشتر زوج های جوان قربانی. هر جرم و جنایت است قبل مرموز کارت پستال از طریق پست به یک روزنامه نگار در شهرستان مربوطه. در سوئد او به شکل یک نوع از آیفون همکاری با یک چنین کاتب مهاجرین آمریکایی دسی (Cush ادم تنومند و بدقواره) و همچنین پلیس محلی. آنها در نهایت suss که قتل هستند “صحنه” را به عنوان مراجع مختلف معروف, آثار ارسال پیام در نظر گرفته شده و دریافت شده توسط یک ثروتمند البته زندانی art collector (Denis o’hare) آنها به همان اندازه گل نشسته والری سوال در ایالات متحده است.

در همین حال یکی دیگر از تازه مواجه جوان آمریکایی جفت (نائومی Battrick, Ruairi اوکانر) در حال پیاده قاره به ظاهر آسیب پذیر به ناقص غریبه مانند کمی مسن به شدت خالکوبی پیتر (دیلن Devonald-اسمیت) ملاقات در یک قطار و دختر که بعد از او می پیوندد (Sallie Harmsen به عنوان Nienke). اما این پویا است نه آنچه که از آن به نظر می رسد با دادن “کارت پستال قتل” تنها آن موثر طرح پیچ و تاب و در حدود 45 دقیقه خوانده شده را علامت.

در حالی که Tanovic گزیند تا حدودی شوخی با دین در وحشتناک پایان نتایج حاصل از این سریال slayings واقعی خشونت اتفاق می افتد خارج از صفحه نمایش و با توجه به ماهیت آن داستان این فیلم به نظر می رسد عجیب بی طرفانه در تاکید بر عمل و ترس و یا لرزش. وجود ندارد و حتی بسیار در راه جو با روشن براق, محل سکونت-شات تر نگاه مناسب برای ارتقاء گردشگری از یک داستان که پیچ خورده, ضرب وشتم مدیون قابل توجهی مفهومی بدهی به “Se7en.”

ما بیشتر از این معمولا ماهر مورگان blustering در سراسر اروپا به عنوان زشت آمریکایی کلیشه است. یعقوب متخاصم و قلدری نسبت به مقامات محلی او رفتار خواهم آماتور متقاعد تنها خود قانون شکنی روش می تواند در گرفتن قاتلان — که معلوم می شود درست است natuarlly. (در یک نمونه از پیاده dialogue او snarls در سوئد محققان “شما را چه انتظار می رود. من انجام آنچه مورد نیاز است.”) پس از شناسایی کسانی که قاتلان نیست بسیار معتبر اجازه دهید به تنهایی ترسناک و چهره های دیگر در صالح حمایت از بازیگران به ندرت خیلی شخصیت جزئیات. دوم-صورتحساب Janssen تا حد زیادی اضافی تنزل به چند صحنه به عنوان یک راه دور تماس بگیرید.

تنها وجود دارد نه به اندازه کافی عمق به فیلمنامه (عجیب و اعتبار به عنوان اقتباس از قبل ظاهرا unproduced فیلمنامه) به بالاست که “دختری با خالکوبی اژدها”-مانند غم انگیز ناکارآمد-خانواده backstory که در نهایت ظهور است. و این فیلم را پایان توجه داشته باشید که عملا وعده عاقبت به نظر می رسد مغرور به حداقل می گویند. هیچ کس به احتمال زیاد هر خواستار پیگیری هر چند پترسون و با marklund منبع مواد ممکن است کاملا سرویس برای راه اندازی یک استاندارد شماره تلویزیونی درام پلیسی سری.

محبوب ترین ها در انواع

‘کارت پستال قتل’: نقد و بررسی فیلم

بررسی آنلاین, سان فرانسیسکو, مارس 9 سال 2020 است. مدت زمان: 104 دقیقه.

تولید: (انگلیس-آمریکا) یک RLJE فیلم, انتشار یک فیلم خوب جمعی تولید در ارتباط با Capstone تصاویر, James Patterson, سرگرمی, ادراک, رسانه های Lipsync, Kodak Motion Picture در شرکت-تولید ZDF وحشی دسته آلمان در ارتباط با KJam محصولات پیچ و خم تصاویر. تولید کننده: James Patterson, Leopoldo, نقرس, Paul Brennan, پیتر نلسون تریسی E. ادموندز میریام سگال. تولید کننده اجرایی: استیو بوون بیل رابینسون, Jeffrey Dean Morgan, David بانک دیوید لوین مسیحی Mercuri جاشوا Reinhold, پل Turnbull, James Swarbrick خواهد جوان, John E. داستان Neena خیاط, نورمن, شاد, پیتر Hampden دوریس Schrenner مارک Gabizon مارکوس Aldenhoven مارتین Rushton Turner, کیا جم ریچارد Raley جیل موریس.

خدمه: مدیر: Danis Tanovic. فیلمنامه: اندرو استرن الن براون فورمن از فیلمنامه توسط Liza با marklund, Tove Alsterdal, اعتنا Stivicic بر اساس رمان “کارت پستال قاتلان” توسط جیمز پترسون با marklund. دوربین: Salvatore Totino. ویرایشگر: Sean بارتون. موسیقی: Simon Lacey.

با:
Jeffrey Dean Morgan, فامکه یانسن, Cush تنومند و بدقواره Jochim Krol, Steven Mackintosh, نائومی Battrick, Ruairi اوکانر, Denis O’hare, اوا رز, Lukas Lee Thfc, Dylan Devonald-Smith, Viral Harmsen, Olra O’rourke, کریستوفر Pizzey تیم Ahern, Martin Wenner. (به انگلیسی, آلمانی, سوئدی, روسی, گفت و گو)

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>