مشکل با مجازی جشنواره های فیلم (ستون)

روز دوشنبه آمازون نخست راه اندازی یک جریان نسخه SXSW Film Festival, همکاری با آستین مبتنی بر رویداد به ارائه یک تعداد انگشت شماری از فیلم رایگان تا مه 6.

در تئوری این یک راه حل درخشان: رفتن مجازی می دهد هر cinephile دسترسی به بهار جالبترین پاپ-فرهنگ جمع آوری — جمع آوری که در آن هیچ کس در واقع قادر به جمع آوری این سال به عنوان SXSW شد اولین دومینو در سقوط هنوز آبشاری خط از وقایع عمومی لغو coronavirus.

بسیاری از جشنواره ها از اسناد (که انجام جغرافیایی موضعی نسخه آنلاین از جشنواره به طور انحصاری برای انتاریو مخاطبان) به فانتازیا (مونترال-بر اساس نوع-فیلم ضیافت که اعلام کرد قصد دارد برای یک برنامه آنلاین در روز چهارشنبه) و به دنبال به همان مسیر. همچنین در روز دوشنبه ترایبکا موسسه اعلام کرد: همکاری بیش از 20 فیلم جشنواره موجب یوتیوب برگزار خواهد شد چیزی به نام ما یکی هستیم, جهانی, جشنواره, شروع, مارس 29.

مشکل این است که در عمل این رویکرد خیلی بزرگ نیست. اتمام SXSW بسته در آمازون و شما پیدا کردن یک دسته از شلوارک, چند, indie در, تلویزیون خلبانان (از جمله خود آمازون “قصه های از حلقه”) و فقط هفت 120-به علاوه ویژگی های آن است که در اصل برنامه ریزی شده به بازی بازی های جشنواره در ماه مارس است. اگر شما زندگی نمی کنند در Austin اما به مدت طولانی از این شنیده اسطوره ای مدینه فاضله که در آن Mumblecore آغاز شد و Judd apatow آمده فیلم برتر شما بخشوده می تواند برای تفکر “من آن را دریافت نمی. چه معامله بزرگ است؟”

من دوست دارم آنچه این آمازون/SXSW مشارکت نشان دهنده, و من در حال مرگ به دانستن آنچه که ما در یک صف خواهد شد. همه این لغو پرداخته اند یک ضربه بزرگ به صنعت سرگرمی است. بدون جشنواره فیلمسازان نمی توانید به اشتراک گذاری کار خود مخاطبان محروم هستند این فرصت را به کشف صداهای جدید نمایندگی فروش باید یک زمان سخت پیدا کردن خریداران و توزیع کنندگان می کنید آینده خود را در قواره و منتقدان نمی تواند kvetch. (آه که من شوخی می کنی ؟ منتقدان همیشه می توانید kvetch.)

اما اجازه می دهد تا واقعی: اکثر فیلمسازان مایل به اجازه کار خود را نشان داده شده است در این راه. این نیست که آنها مخالف پخش آنلاين — بسیاری از آنها خواهد شد تا باد چنین سیستم عامل پایین جاده به هر حال. این درست است که این indie استعدادهای باید سال ها وقت صرف ایجاد فیلم که مجموعه به برتر در SXSW ترایبکا ، و در حال حاضر آنها نیاز به تجدید نظر چگونه بهترین برای به اشتراک گذاشتن با جهان است.

اگر به اشتراک گذاری فیلم های خود را تنها هدف و سپس مجازی جشنواره های ایده آل خواهد بود. آنها ایستاده برای رسیدن به مردم بیشتر از آنها همیشه در آستین. که توجیه Alex Lee Moyer داد برای او از جمله اولین ویژگی جنجالی incel پرتره “TFW هیچ دختر” است که همه چیز در مورد انزوا و تنهایی و اجتماعی فاصله بود که در حال حاضر اتفاق می افتد به فرهنگ ما قبل از COVID-19 شیوع. (نکته: به تماشای آن!) اما انجام این کار به معنای اخلال در صنعت مدل کسب و کار.

به توزیع کنندگان بالقوه شرکت در آمازون ویترین نیست به عنوان شامل شدن در یک مجازی جشنواره است. آن را به مثابه دادن دور اول جریان حقوق — یکی از با ارزش ترین دارایی های یک فیلم مستقل را در تیردان قرار گرفتن. به علاوه وجود دارد خطر بسیار واقعی است که یک بار سینما رفتن در آمازون و یا هر جریان پلت فرم مراحل به میزبان های مجازی جشنواره دزدان دریایی همراه خواهد آمد و پاره کردن آن است.

آمازون نیست به اطلاع عموم واقعیت اما 10 روز زودتر آن را کشیده حماسی “oopsie,” ارسال MGM نه هنوز منتشر تیفانی Haddish فیلم “سفر بد” در این سرویس است. این سرویس به سرعت آن را گرفت اما خیلی دیر: این فیلم به طور گسترده ای در دسترس در سایت های تورنت. در حال حاضر برای یک فیلم مانند “TFW هیچ دختر” که احتمالا چیز خوبی است. چه بهتر از راه برای رسیدن به دیجیتالی-ادراک بسته فهم این مستند در مورد است ؟ اما برای یک فیلم با پتانسیل تجاری از جمله نشت می تواند ویرانگر باشد.

به درک چه کار می کند در برابر هر فیلم رفتن این مسیر در نظر بگیرید که با ارزش ترین چیزی که در جشنواره فیلم است که خود را برتر وضعیت. یک “جهان برتر” یک فیلم که برای اولین بار و هر کس را Cannes ساندنس یا SXSW — می خواهد آن. اگر یک جشنواره خطوط به اندازه کافی در جهان برای اولین بار از یک سطح معینی از آن هیچ مشکل جذب مطبوعات و صنعت برای حضور در. خریداران به دنبال فیلم های جدید و در نتیجه بازار متولد شده است.

بدیهی است که یک فیلم می تواند تنها برتر جهان یک بار و آن گرداننده باید استراتژیک در مورد که در آن است که اتفاق می افتد. بنابراین زمانی که SXSW اعلام صف خود را اما نمی تواند میزبان 100 و یا پس از آنها برای اولین بار برنامه ریزی شده می خواهم این فیلم که در حال مواجهه با یک سردرگمی برای آن وجود دارد 100 یا خیلی متفاوت پاسخ: چه چیزی شما را در مورد خود برتر جهان, وضعیت, که دست نخورده باقی می ماند اما خطر بیافتد ؟

آیا شما برداشت فیلم و ذخیره آن به صورت یک رویداد آینده? (که آنچه من می گویم هر کسی که می پرسد. در برخی از نقطه این بیماری همه گیر را آرام و جشنواره ها می خواهند فیلم های خود را. پس از همه, آن را انتخاب SXSW — یا ترایبکا یا هر — بنابراین شما در واقع مهر/اعتبار آن است.) آیا شما با عجله آن را برخی از راه های دیگر به عنوان Netflix را SXSW انتخاب “Uncorked” و ترایبکا-در نظر گرفته شده “نیمی از آن”? (که کار می کند اگر شما از توزیع.) و یا آیا شما رول تاس و شرکت در یک مجازی جشنواره?

در حال حاضر اگر شما به دنبال منطق من تا کنون, شما ممکن است به این نتیجه رسیده اند که تنها “درد” انتخاب خواهد که مسیر بروید. که کاملا عادلانه است. با قضاوت بر اساس فیلم های موجود برای جریان به فشار و صنعت از طریق SXSW و ترایبکا خصوصی خدمات اکسترانت (جریان سیستم عامل که دسترسی به آن با دقت محدود به منتقدان و خریداران credentialed توسط میزبان جشنواره), sparkly عناوین انتخاب کردن و ما چپ با کسانی که با بیشتر نیاز به پوشش و یا یک معامله است. وجود دارد فیلم های بزرگ در میان آنها هستند به احتمال زیاد به لغزش از طریق ترک تا به حال در شخص جشنواره اتفاق افتاده است به عنوان برنامه ریزی شده.

برای درک بهتر این نوع از فیلم که ممکن است انتخاب کردن برای رفتن مجازی-جشنواره مسیر بیایید نگاهی دقیق تر در هفت فیلم که توافق به خوکچه هندی در این SXSW بسته: به روایت خارجی; سه docs تنها دو نفر بودند که برای اولین بار. من شک دارم که عوامل فروش به صورت چهار در خارج از کشور, عناوین wagered که آنها به حال کمی به هیچ شانس آمریکا از انتشار به هر حال این آمازون قرار گرفتن در معرض تنها می تواند کمک کند. (دو فیلم “عکاسی از خود” و “Le Choc du Futur” هر دو باز در خانه خود را در بازار در اوایل این سال و نیست مرتب به خود جلب ایالات متحده توزیع شده است.) اسناد به نظر می رسد بیشتر مایل به رفتن مجازی جشنواره مسیر — به عنوان CPH:DOX و اسناد نشان داده اند — شاید به این دلیل که آنها متولد خارج از روح فعالیت و نه سود. فقط در هفته گذشته مایکل مور-تولید “سیاره انسان” هدف این است که به سادگی دیده می شود به عنوان گسترده به عنوان امکان پذیر است و به همین دلیل منتشر رایگان در یوتیوب.

هیچ کدام از این ها به معنای بد منعکس در SXSW که دارای یک سابقه برای پیدا کردن قوی و جالب بود. در واقع آمازون جامعی تا هتاک انسانی-شکار کمدی-هیجان انگیز “بچه های ایران در چوب” از SXSW در سال گذشته و برنامه ای برای انتشار آن در اواخر این سال در نخست. قاضی SXSW که فیلم به جای, و یا apatow آمده است “پادشاه جزیره استاتن” جهانی که انتشار آن به PVOD در ماه ژوئن. نکته من این است که این مجازی جشنواره های محکوم به نا امید حداقل در کوتاه مدت, چرا که آنها بیش از حد مخل به مدل کسب و کار.

پس چه هستند که ما را از بلند پروازانه ما یکی اعلام ؟ آن را الهام بخش نشانه ای از همبستگی بین جشنواره که همه را ضربه سخت شده توسط coronavirus. فقط این هفته کارلووی واری و جشنواره لوکارنو اعلام کرد آنها خواهد بود لغو و فرانسه نخست وزیر ساخته شده روشن است که هیچ فرد جشنواره و یا رویدادهای عمومی می تواند اتفاق می افتد در کشور خود حداقل تا سپتامبر. شخصا, من شگفت زده می شود برای دیدن هر فیلم جشنواره اتفاق می افتد در سال 2020 تقویم سال, که به معنی تورنتو و دیگران که متعهد به نوآوری ترکیبی گزینه های شما نیاز به فکر می کنم طولانی و سخت در مورد چگونگی بهبود این مدل است.

ترایبکا محور ما یک رویداد وعده به ارائه فیلم های سرپرستی بیش از 20 جشنواره های بین المللی, اما ما در حال حاضر می دانیم که شرکت کنندگان مانند کن و ونیز طرح نیست به صفحه نمایش برای اولین بار آنلاین چون خود مدیران باید کاملا صریحتر گفت: به همان اندازه است. توسط باندهای با هم دیگران احتمالا می تواند جمع اوری بیش از هفت فیلم برای دیدن, اما آیا می شود جای تعجب نیست اگر صف ساخته شده است عمدتا از شورت و غیر برتر ارائه شده — شاید فیلم از نسخه های گذشته و یا کسانی که باز در کشورهای خود. وجود دارد صدها نفر از استثنایی فیلم که مناسب است که بیل و آسمان می داند مخاطبان گرسنه هستند برای چیزهای تازه به تماشای. فقط نمی اشتباه مجازی جشنواره برای هر چیزی مانند چیزی که واقعی است.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>