این نوع وست تگزاس شهر شما دیده می شود در یک هزار فیلم — و نه فقط آرام اما بی ثمر سهام هنوز واقعی ویرانی ردیف مانند یک کارت پستال است که ممکن است یا نه ممکن است شامل موجودات زنده است. مایکل شانون به عنوان یک رئیس پلیس محلی, توضیح می دهد که این نوعی از شهر کوچک است که مردم هنگامی که از فکر به عنوان عجیب و جالب: یک بانک یک مکان پیتزا و به همین ترتیب. جز این که “معدن” یکی از کسانی که استخوان خشک, مینیمالیستی, درام که در آن سخت است می گویند که آیا این شهر که خیلی پراکنده خشک و بی حرکت و یا به سادگی فیلم های خود را. چرا از آن است که تنها پنج نفر به نظر می رسد به زندگی می کنند وجود دارد و که آنها اتفاق می افتد به تنها پنج شخصیت در فیلم ؟ “معدن” است diagrammed که آن را با استفاده از آن دچار سوء تغذیه dark-side-of-the-heartland جو به بهانه این واقعیت است که هیچ چیز توجه داشته باشید این است که واقعا در حال وقوع است.

Shea Whigham, که می تواند یک مزه شخصیت بازیگر (در فیلم هایی مانند “حقه بازی آمریکایی,” “مرد اول” و “جوکر”) در اینجا چالهها خود را به یک پیاده روی وجودی پوسته به بازی یک مرد است که هرگز نام: برخی از مبهم جنایی در اجرا که در کسی که شام میخورد های کنار جاده ای در دیدار دانیل مارتین (Bruno Bichir) شکسته به پایین مکزیک متولد کشیش که guzzles شراب قرمز او به عنوان درایو خود را ون رویم که برای شهر جایی که او دریافت کرده است انتصاب به رهبری کلیسای محلی. از طریق مستی مه, او می تواند حس که Whigham را متشنج گرسنه سرگردان است تا خوب. و مهر و موم سرنوشت خود را — او است که به زودی به دروغ چهره را در یک بیابان و معدن و کشته شدن توسط ذرات شیشه ای در گردن او.

ما ضدقهرمان سرد بیمار روانی یا فقط جان طلب که از گزینه های اجرا? در هر صورت او میپرد به ون و دزد خود را قربانی هویت در شهر به پنهان کردن به عنوان یک مرد از پارچه.

آن را برای تلفن های موبایل مانند مجموعه به صورت یک فیلم نوآر از اواخر 50s اما یکی از زیبایی های خوب نویر بود راه است که آن را در بر داشت شادی در تباهی. “معدن” با آن رواقی گناهکار است که برای رستگاری (یا چیزی) است که بیشتر شبیه به رابرت دووال را “رسول” تعمیرشده به عنوان یک draggy, تقلیل TV-movie. من دیده ام یک فیلم دیگر توسط مدیر اسکات Teems که من دوست داشتم — تنسی درام خانوادگی “که شب خورشید” (2009) — اما این بار به جای گفتن یک داستان او cobbles هم تیره شماتیک تمثیل با بیدار فضل یادداشت در مورد مرز-شهر روابط. این فیلم بر اساس یک رمان آفریقای جنوبی نویسنده دامون Galgut اما این کتاب ریشه در خود آفریقای جنوبی تنظیم. با پیوند آن به یک و نه انتزاعی نسخه از آمریکای جنوبی Teems تخلیه بسیاری از زندگی خارج از آن.

در علاوه بر این به Whigham, که به نظر می رسد مانند بسیار دور نسخه Jason Bateman اما مذاکرات اینجا را در قبر پایین تن از سام الیوت “معدن” ویژگی های مایکل شانون انجام استاندارد ترشرو و سخت باسن, شماره به عنوان شهر افسر که داشتن رابطه با مقدس morose کلیا (کاتالینا ساندینو مورنو) اجرا می شود که خانه ای که در آن یک اتاق است که با توجه به کشیش. در صورتی که برای تلفن های موبایل بیش از حد به راحتی insular این را امتحان کنید: در اولین شب وجود دارد Whigham ‘ وسایل — که واقعا از اموال مرد او را کشته — در حال سرقت از ون توسط والنتین (بابی صوت) این شهر گلدان-خرید و فروش متخلف و 12 سال شاگرد پکو (آلوارو مارتینز). آنها اتفاق می افتد به سلیا عموزاده.

این دو در حال حاضر آنها باید مدارک از جمله بهار از گلهای بنفش از معدن که به چه Whigham انجام داد. هنوز هیچ یک از دراماتیک درهم-برهمی شما انتظار می آید به تصویب. کشیش-که-واقعا-a-جنایی و مورنو را آرام از دست داد روح که او اعتصاب ارتباط با سقوط نمی کردن. شانون رئیس مور نمی دم Whigham مانند ستوان کلمبو قرار داده و سرنخ های از قتل با هم یکی بنفش wildflower در یک زمان. این تمایل خود را به پین جرم و جنایت بر مردم رنگ حتی اگر شواهد امتیاز در جای دیگر.

“شما بزرگ smiler هستند بله می گوید:” شانون به Whigham. او نه. سپس دوباره “معدن” یکی از این فیلم که در آن هیچ کس واقعا می خندد یا می کند تا حد زیادی به جمع اوری راه خود را از glumness. این فیلم مرکزی قلاب است که Whigham را کشیش ایستاده تا در جعبه ساده کلیسا موعظه در سختی مبدل کد مورد خود گناه اعتصاب وتر در میان اعضای خود را فقیر عمدتا مکزیکی-آمریکایی جماعت. آنها می گویند که او را به عنوان کاهش یافته به آنها و پاسخ آنها. اما نه در راه است که اجازه می دهد تا هر یک از آنها را برای تبدیل شدن به یک شخصیت جالب است. در “معدن” گناه آن دستمزد, اما این همه آن است. آن را بیش از حد خشک به ارائه هر چیزی مانند وسوسه.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im