مسابقه برای نجات شغل: دولت های اروپایی گام به پرداخت حقوق و دستمزد

صادر شده در: Modified:

ده ها میلیون شغل در حال حاضر در معرض خطر از بیماری همه گیر کوروناویروس با تمام صنایع در حال تعطیل برای حفظ این ویروس از گسترش. دولت ها در سراسر اروپا در حال صرف میلیاردها دلار در دستمزد یارانه ها در تلاش نومیدانه برای نجات شغل و کوسن های اقتصادی ،

تبلیغات

افزایش بیکاری یک تهدید سه گانه به اقتصاد کشور: هزینه های مصرف کننده و درآمدهای مالیاتی رها در حالی که هزینه های رفاه اجتماعی موشک وار رفتن.

سازمان بین المللی کار تخمین می زند که تقریبا 25 میلیون شغل می تواند از دست رفته در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دولت ها در سراسر اروپا در حال استفاده از پول به تلاش برای تضمین شغل از طریق بحران پرداخت و یا reimbursing شرکت هایی که دیده اند درآمد خود را خشک. هدف خود را: برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد به طوری که آنها می توانند رزومه کاری هنگامی که کسب و کار دوباره باز کنید.

در اینجا برخی از برنامه های برای کمک به افراد است که اعلام شده است تا کنون.

فرانسه

به عنوان تعدادی از موارد این ویروس شروع به افزایش دولت فرانسه تمدید آن سیستم chômage partielیا بخشی از بیکاری.

هنگامی که یک شرکت مجبور به کاهش یا تعلیق کار, آن می تواند درخواست برای کمک های مالی دولت از 70 درصد از یک کارمند حقوق و دستمزد ناخالص برای حداکثر €6,927 در هر ماه.

از مارس 24, 730,000 کارگران پرداخت تحت این طرح است. وزارت مالیه در حال حاضر کنار گذاشته €8.5 میلیارد دلار در بودجه اما آن مقدار که انتظار می رود به افزایش است.

با مدارس و مهد و کودکستان (مهد کودک) بسته دولت فرانسه نیز با دادن مرخصی با حقوق به پدر و مادر که از خانه کار می کند و چه کسی مسئول کودکان کمتر از 16.

سالانه زمستان تحریم بر اخراج مستاجر از ملک مسکونی نیز تمدید شده است به مه 31.

>> فرانسه اعلام €45 میلیارد بسته کمک به کمک به کسب و کار مبارزه با بیماری همه گیر

آلمان

برلین گسترش آن در کوتاه مدت کمک هزینه یا Kurzarbeitergeld شامل شرکت هایی است که کاهش ساعات کار به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

آن را می پردازد در همان سطح به عنوان مزایای بیکاری: تا 67 درصد از خالص حقوق و دستمزد از دست رفته به علت کوتاه تر ساعت به حداکثر €6,700 در هر ماه.

مستاجران که قادر به پرداخت اجاره خود را محافظت خواهد شد از اخراج تا تاریخ 30 سپتامبر اگر چه بازگشت اجاره خواهد بود بدهکار زمانی که وضعیت اقتصادی را بهبود می بخشد.

بریتانیا

Coronavirus کار احتباس طرح را ببینید دولت بریتانیا بازپرداخت شرکت برای 80 درصد از ناخالص حقوق تا حداکثر £2,500 (€2,714) در هر ماه.

این می تواند backdated 1 مارس با سیستم در محل در ابتدا به مدت سه ماه.

وزیر دارایی Rishi Sunak گفت که او “قرار دادن هیچ محدودیتی در مقدار بودجه در دسترس برای طرح”.

ایرلند

جدید موقت یارانه دستمزد اجازه خواهد داد که تحت تاثیر شرکت ها برای جبران تا 70 درصد از حقوق از دولت ایرلند برای حفظ سطح اشتغال فعلی با حداکثر €410 در هر هفته (€1,777 خالص در هر ماه).

ترتیبات ویژه ای ساخته شده اند برای مهد کودک بخش که شامل دولت پرداخت تمام حقوق و دستمزد از crèche کارگران به عنوان به خوبی به عنوان کمک به هزینه های دیگر. هدف این است که برای پدر و مادر قادر به جلوگیری از پرداخت هزینه و هنوز هم تضمین جایی که crèche بازگشایی.

ایتالیا

به عنوان بخشی از بسته اقتصادی اتخاذ شده در مارس 16, نخست وزیر جوزپه کونته دولت تمدید یک سری از “اجتماعی کمک فنر”.

آنها شامل پرداخت تا 80 درصد از یک کارمند حقوق و دستمزد برای یک دوره نه هفته به حداکثر €1,130 خالص در هر ماه.

افراد خود اشتغال نیز اعطا شده است پرداخت از €600.

اسپانیا

موجود ارائه به صورت موقت اخراج شناخته شده به عنوان ERTE شده است گسترش برای پوشش کسب و کارهای آسیب دیده توسط ویروس. تا 70 درصد حقوق پرداخت خواهد شد, با حداکثر €1,412 در هر ماه.

دولت اسپانیا نیز به دستور شرکت های سودمند برای حفظ خدمات به تمام “آسیب پذیر” خانواده ها حتی اگر آنها قادر به پرداخت صورتحساب خود را.

مشکل پیش رو

این طور موقت بسته آمده است در یک شیب هزینه به مالیات دهندگان اما اگر موفق آنها کمک خواهد کرد که اقتصاد بهبود سرعت بیشتر در هنگام وقوع محو می شود.

اقتصاددانان هستند با این وجود هشدار از یک رکود عمیق آمده است. یک کلید اقتصادی بررسی منتشر شده توسط IHS Markit در روز سه شنبه نشان داد که بزرگترین سقوط در منطقه یورو در فعالیت های کسب و کار در ضبط.

و با وجود حرکت سریع برای تقویت اقتصاد هشدار می دهند برخی از آن ممکن است به اندازه کافی.

تا کنون “سیاستگذاران تلاش تا به امروز نتوانسته اند به روشن و تیره تصویر” گفت: IHS Markit ارشد کسب و کار اقتصاددان کریس ویلیامسون در بیانیه ای همراه با بررسی نتایج.

استیون بل از BMO جهانی مدیریت دارایی نوشت: در یک اقتصادی به روز رسانی در سه شنبه است که اقدامات دولت “انجام خواهد شد بیش از بلانت ضربه به اقتصاد و خانواده”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>