نژادی, سوء استفاده, شنیده می شود به عنوان یک بچه هشت ساله است که stirs Latrell Mitchell


Latrell Mitchell and his Indigenous All Stars teammates practice the war cry they will perform before the All Stars clash on Saturday night.

Latrell میچل و بومی همه ستاره هم تیمی های خود تمرین گریه آنها انجام خواهد شد قبل از همه ستاره ها برخورد در شب شنبه.اعتبار:NRL عکس

در ماه دسامبر سال گذشته یک گروه را انتخاب کنید از بازیکنان جمع آوری شده در Kingscliff برای NRL سالانه بومی اردوگاه.

برای هفت سال گذشته را هم برگزار شده است برای اطمینان از بازی پرورش بعدی Johnathan Thurston, گرگ Inglis یا پرستون کمپبل.

خلق در این اردوگاه ها است که معمولا شناور و خوش بینانه است. اما در این سال نیست. بازیکنان عصبانی بودند. در واقع آنها خشمگین بودند.

“از آنجا که Latrell بزرگ نیست,” مردانه پشت پارو زن Joel تامپسون می گوید. “چیزهایی که واقعا به او. او از دست دادن عشق خود را از فوتبال و ما می دانستیم که چیزی در حال تغییر است.”

Latrell Mitchell.

Latrell میچل.اعتبار:Rhett Wyman

در آن زمان Latrell میچل در وسط یک طوفان مواج خود را در مورد بازی های آینده.

او می گفت: Roosters او می خواست برای کشف گزینه های خود را, آنها می خواهم به طور ناگهانی خارج خود را ارائه و پس از آن پوشش رسانه ای شدید بود به عنوان شما می خواهم انتظار برای یک بازیکن خود ایستاده است.

تبلیغات

در ضمن برخی از این تفسیر در رسانه های اجتماعی و در بخش نظرات در زیر داستان آنلاین نقاشی او را به عنوان حریص متکبر خودخواه.

تامپسون می توانید ببینید تشابه با سیدنی قوها ستاره آدم انجام است که مورد آزار واقع شدند از AFL را به یک گروه کر از booing از دور طرفداران.

“قلب من شکسته شد پس از تماشای استرالیا رویایی,” تامپسون می گوید از این مستند جزئیات انجام’ مخمصه. “برای دیدن آنچه که او رفت و از طریق شما احساس بیمار و نمی خواهیم این اتفاق برای Latrell. ما نمی خواهم به حرکت به ساخت. ما بهتر از این. بازی او نیاز دارد.”

زمانی که این گروه ملاقات با ARL کمیسر Megan Davis در اردوگاه آنها ابراز نگرانی های خود را در مورد راه میچل بود که به تصویر کشیده است.

دیویس پس از آن phoned رئیس پیتر V’landys. در عرض چند هفته این بازیکنان در پرواز بودند در تمام نقاط کشور به صورت یک جلسه در یک هتل در نزدیکی فرودگاه سیدنی.

به عنوان پسر سخت کوش مهاجران یونانی, V’landys دچار نژاد پرستی در لیگ راگبی زمینه به عنوان یک کاربر پس از او empathised با بازیکنان نگرانی. به عنوان مدیر اجرایی مسابقه NSW در خود روز به روز او همچنین می بیند خود را به عنوان استاد کنترل از رسانه ها به طوری که او احساس او می تواند چیزی در مورد آن.

تبلیغات

V’landys شلاق از تلفن خود را و شروع به تماس با سردبیران روزنامه ها (از جمله کسانی که از هرالد) و تلویزیون مدیران به ترتیب جلسه دیگری که در آن بازیکن می تواند صدای نگرانی های خود را.

“ما تا به حال هرگز آن نوع حمایت از NRL قبل از” میچل می گوید. “به اصلی مرد نشستن و گفتگو با ما عالی بود. ما تا به حال برخی از کمک. ما می خواستم به نگه داشتن رسانه ها پاسخگو برای آنچه که آنها گفتند و نوشتن. شما نمی توانید با قرار دادن کلمات در دهان ما. من احساس کردم که اتفاق می افتد در برابر من است.”

Latrell Mitchell and his Indigenous All Stars teammates practice the war cry they will perform before the All Stars clash on Saturday night.

Latrell میچل و بومی همه ستاره هم تیمی های خود تمرین گریه آنها انجام خواهد شد قبل از همه ستاره ها برخورد در شب شنبه.اعتبار:NRL عکس

آنچه گفته شد در آن جلسه محرمانه باقی خواهند ماند و آیا V’landys دستورات بیش از هر نهاد لیگ راگبی رسانه ای قابل بحث است. اما واقعیت آن مقام برجسته NRL تلاش برای سرکوب افزایش خشم در میان بومی آن بازیکنان است.

از بحث در مورد بازیکنان حاضر به خواندن سرود ملی به میچل تماس آنلاین نژادپرستی از طریق رسانه های اجتماعی محبوب به حساب بازی را بازیکنان بومی هستند و با استفاده از صدای خود را مانند چند باید قبل از.

و برخی از مردم به هر دلیل نمی تواند آن را اداره کند.

زمانی که Mitchell, واکر, تامپسون و دیگر بازیکنان در زمان حمله روز مارس در سیدنی هاید پارک در ژانویه 26, نظرات زیر پس از آن اخبار باطل شد.

تبلیغات

“Latrell میچل و کودی واکر ساخته اند پول خود را و تبدیل شدن به معروف از بازی راگبی لیگ یک مرد سفید پوست بازی” ارسال شده Deb در پاسخ به دیلی تلگراف داستان. “منافقان”.

وجود دارد یک پاسخ مشابه از یک هرالد خواننده پس از آن گزارش شده در فوریه 7 که سرود ملی شده بود کاهش یافته و از این همه ستاره بازی.

Mitchell among his NSW teammates at the singing of the anthem during Origin last year.

میچل در میان NSW هم تیمی در خواندن این سرود در طول منشاء سال گذشته است.اعتبار:گتی ایماژ

“منافقان” fumed یاس. “آن را OK به بازی یک غیر بومی, ورزش, پول, اما نه ایستادن برای سرود ملی … واقعا! بازی و کشور است که به شما این فرصت را برای یک زندگی بهتر … منافقان.”

فقط برای روشن شدن هیچ بومی بازیکن اعلام کرده است که به آنها “نه” برای سرود.

اما آنها نمی خوانم آن را قبل از همه ستاره مسابقه در برابر مائوری کیوی در ساحل طلا در شنبه شب که نشانه سالگرد 10 از همه ستاره مفهوم پس از ARL کمیسیون تصویب آن axing.

“ما در حال ساخت یک بیانیه سیاسی ارائه می دهد تیتان سرپا نگه داشتن Ryan James. “اما اینها ناراحت کننده مکالمات ما نیاز به. هنگامی که شما این ناراحت کننده مکالمات می توانید آن را بدترین مطلق در برخی از افراد است.”

تبلیغات

خواستار آن

میچل بود از هشت سال, تندرست اطراف در یک زمین فوتبال در NSW اواسط North Coast, زمانی که او آن را شنیده ،

“مقابله با کمی سیاه, c—“.

واقعا ؟

“بله” میچل می گوید.

پدرش مت بلافاصله او را گرفت و از بازی خارج میشه.

“او فقط به من کشیده و گفت:” نوچ شما نمی بازی و گوش دادن به آن’,” میچل همچنان ادامه دارد. “اما آن را شروع و یا پایان با من. همه تجارب مانند آن. و آن را به یک اثر حذفی.”

تبلیغات

میچل رله این داستان بیش از قهوه در Redfern در اوایل این ماه. Walker, James Roberts و مردانه سابق فرقه قهرمان جورج رز که در حال حاضر با این نسخهها کار برای NRL نیز حضور داشتند.

با او بازی آینده حل و فصل در جنوب سیدنی میچل به نظر می رسد محتوای شاد مناسب است. اما او همچنان هوشیار در مورد تماس نژاد پرستی.

میدوی را از طریق او فصل گذشته آغاز شده نامگذاری بشود و افرادی که تا به حال او را فرستاده هولناک نژادپرستانه پیام در رسانه های اجتماعی. با توجه میچل است 184,000 Instagram followers, تاثیر فوری بود.

“به محض این که شما آن را قرار داده وجود دارد مردم به من پیام من را به آن را به دلیل واکنش آنها copping,” او می گوید. “من خواستار آن بود اما دامن زدن به آن ، من تا به حال 12 سال دختران دعوت من یک سیاه این و آن. که در آن است که از آینده ؟ از صفحه اصلی. هیچ کس در دنیا یک نژادپرست است.”

وجود دارد یک بحث Mitchell باید به سادگی تعطیل خود را در حساب های رسانه های اجتماعی اگر او نمی خواست به حمله اگر چه خروس مربی ترنت رابینسون علنا مورد حمایت او در زمان.

“Robbo خوب بود” میچل می گوید. “خروس واقعی بودند حمایت شده است.”

خصوصی, دیگر مربیان به من گفت که آنها ترجیح می دهند اگر Mitchell اجتناب از حواس پرتی.

دیلی تلگراف گزارش خبرنگار دین Ritchie رفت و بیشتر درخواست در تالار ورزشی صبحانه در اواخر سال گذشته: “آیا بازیکنان نیاز به یک پوست ضخیم تر?”

که نظر خشم چند بازیکنان بومی و از آن مطرح شد که در جلسات با Davis, V’landys و با نمایندگان رسانه ها. میچل آن را افزایش می دهد در مصاحبه ما بدون موجب.

“چگونه می توانم به اندازه کافی ضخیم پوست؟” میچل می پرسد. “من را از طریق همه آن را در یک بار و آن را احساس می کند مانند یک سونامی در رسانه های اجتماعی از خبرنگاران از همه. من انجام شده است چوب برای چه من باور دارم. من می تواند به نظاره نشست و اجازه دهید کسی با من تماس یک سیاه بنزین خرناس سگ. با ما تماس آن را از آن باعث می شود همه پاسخگو باشد. مردم می توانید یک نظر در مورد عملکرد من در این زمینه اما به عنوان به زودی به عنوان من یک نظر در مورد چیز دیگری آنها واقعی جرم است. آرام باشد. شما نمی باید گفت که … برو f— خودتان است.”

در سال 2005 Parramatta در پشت پارو زن دین Widders به نام Souths کاپیتان برایان فلچر که تا به حال او را به نام “سیاه c—” در طول یک مسابقه.

“این یک چیز بزرگ به تماس آن را به عقب و سپس” Widders که همچنین با این نسخهها کار برای NRL می گوید. “اما چیزی که من یاد گرفتم اوایل بود که رفتار شما چشم پوشی از رفتار شما قبول. برای نسل های گذشته این چیزی است که مردم بومی بود: آنها نمی ایستادگی کردن آنها را ندارد یک سر و صدا.

Dean Widders reacts to Bryan Fletcher in 2005.

دین Widders واکنش نشان می دهد به برایان فلچر در سال 2005.اعتبار:تیم کلیتون

“اما من شگفت زده می شود اگر شما شنیده ام هر از چیزهای که در این زمینه در حال حاضر به دلیل آموزش و پرورش, بازی داده است بازیکنان آن است. بازی ما این است که فراگیر و بازیکنان باید محور آن و رهبری آن است.”

زمانی که Ritchie سوال مطرح لوری دیلی نشسته بود روی پنل به عنوان برنامه شرکت میزبان.

Daley شده است مربی بومی تیم از سال 2011 است. او همچنین در پانل مشاوره است که توصیه می شود به ARL کمیسیون که سرود باید زده از این همه ستاره بازی.

“همسر من هرگز آواز آن را [در طول زندگی حرفه ای من],” دیلی می گوید. “اما آن را یک اعتراض چون من فقط نمی دانم زیادی در مورد تاریخ من. من می دانستم که من بومی اما من نمی دانم زیادی در مورد خانواده طرف آن است. آن را تنها از طریق تمام ستاره ها که من شروع به حفر کردن عمیق تر به آن و درک بیشتر در مورد تاریخ و فرهنگ.”

دیلی متهم شده است در گذشته از “کافی نیست” از او Aboriginality. زمانی که NSW مرکز Timana Tahu راه می رفت از یک منبع اردوگاه در سال 2010 پس از اندرو جانز ساخته شده نژادپرستانه سخن گفتن در طول یک اتصال جلسه او پیشنهاد کرد در مصاحبه ای که دیلی نگه داشته بود خود را در پس زمینه به اطمینان حاصل شود او نگه داشته در حال برداشت در NSW استرالیا و تیم های.

دیلی عمیقا توهین کرد. “من همیشه افتخار می کنم که من هستم,” او می گوید. “من همیشه می دانستم که من بومی اما من احساس نیاز به spruik چون من همیشه در مورد قضاوت فرد با آنها چگونه عمل می کنند نه آنها که هستند.”

به ادعای Mitchell باید یک پوست ضخیم تر وقتی که می آید به نژادپرستی دیلی می گوید این است: “چرا باید او خاموش خود را رسانه های اجتماعی که او را به انجام چیزی اشتباه است؟”

سرود بلوز

در صدر دولت منشاء من سال گذشته بعد از Mitchell, واکر و جاش Addo-Carr با آرامش پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد آواز خواندن سرود ملی قبل از بازی, بلوز, مربی براد Fittler خواسته سه نفر برای رسیدگی به تیم ملی.

او واقعا می خواستم به یاد بگیرند که چرا از آنها نمی خواهید به آواز خواندن. با توجه به کسانی که در اتاق آن را فعال و روشن بحث است.

“من راه می رفت دور از آن جلسه دانستن برای مطمئن شوید که کلمات در سرود نیاز به تغییر” Fittler می گوید.

به همین دلیل او را درک نمی کنند میچل ادعا می کنند در مصاحبه ای با NRL.com خبرنگار Tanisha استانتون در ماه دسامبر سال گذشته که “NSW رفت خنده واقعی بر ما چون ما نمی خوانم سرود”.

خط کشیده شد از این مصاحبه پس از ترجمه شده از انگلیسی توسط مقامات تماشای ویدئو و اجرایی دیو پیموده زنگ زد NRL رئیس تاد گرینبرگ.

میچل مصمم است او در صحبت کردن به طور کلی در مورد ایالت NSW.

“نه NSW تیم NSW به عنوان یک کل” او می گوید. “آن را به حال شده است از قرار دادن اشتباه است. گفته می شد که آن را در مورد Fittler و پسران. آن چیزی که می خواهم. مردم فکر کردند که من قرار دادن که در آن مربی هم تیمی های من. آن چیزی که می خواهم.”

Fittler کاهش به اظهار نظر در مورد آنچه Mitchell ممکن است یا ممکن است به معنای, اما او عمیقا زخمی کرد.

اگر هر چیزی سردرگمی تاکید بر اهمیت جزئیات و ویژگی هنگامی که گزارش مورد مسائل بومی. دقیقا چه Mitchell معنی این عبارت ؟ چرا نبود Fittler به طور مستقیم با نزدیک شدن برای اظهار نظر در مورد چه گفته شد ؟

آن را نیز گیج کننده هنگامی که شما یاد بگیرند که بخش مهمی از این مصاحبه حذف شد.

“آیا شما فکر می کنم که عاملی که چرا شما و کودی رو کاهش یافته است?” استانتون خواسته میچل در مورد سرود مسئله است.

“من نمی خواهم به آن را قرار داده است که” میچل پاسخ داد. “وجود خواهد داشت برخی از گمانه زنی ها در مورد آن, اما من قصد ندارم به نشستن در اینجا و تماس کسی نژادپرستانه زمانی که آنها نیست.”

رسانه ها

مانند بسیاری از مردم James Roberts نمی تواند درک علاقه شدید از لیگ راگبی رسانه ها در Mitchell بازی آینده است.

“Jai پیکان بود که در یک موقعیت مشابه او نیست گرفتن هیچ چیز” رابرتز می گوید تیتان سرپا نگه داشتن که امضا شده با Souths از 2021. “Latrell شد و به دنبال بهترین معامله را برای او و خانواده اش.”

شد نژاد پرستی در بازی در پوشش میچل قرارداد ایران ،

تمایز بین پیکان و میچل روشن است: Mitchell یکی از مهمترین و بناست بازیکنان در بازی است. در حالی که بسیاری از طرفداران جوان نمی دانند چه Arrow به نظر می رسد مانند آنها تقلید میچل کانگورو-سعی کنید گوش جشن.

همچنین در بازی این واقعیت Mitchell شد صحبت با چند باشگاه در حال دو مدیران اقدام از طرف او بود که لبه از خروس توسط زیرک رئیس در نیک Politis تنها چند هفته پس از برنده شدن در زمان نخست وزیری برای بار دوم.

آن قابل توجه بود و آن را منعکس شد در عموم علاقه: چند داستان در مورد Mitchell شد و همچنین در ادامه این هرالد‘s وب سایت به عنوان داستان در مورد کشور bushfire بحران است که می توان به صورت رایگان.

“او فقط با چکش هر چند” واکر اصرار دارد. “چقدر او گزارش شد فقط ناعادلانه است. آن را موجه است.”

شاید نگران کننده ترین جنبه مورد پوشش نیست داستان خود اما واکنش رسانه های اجتماعی — چیزی که بیش از رسانه های جریان اصلی به هیچ کنترل.

Mitchell was popular with Roosters fans, pictured here in the lead-up to last year's grand final.

میچل محبوب بود با خروس طرفداران تصویر اینجا در سرب تا سال گذشته grand final.اعتبار:گتی ایماژ

“چیزی که با مسائل بومی است که ما نیاز به مراقب باشید در اطراف این روایت” Widders می گوید. “زمینه که در آن ما داستان. من فکر نمی کنم ما خبرنگاران می خواهم بگویم که داستان بدی اما آنها نیاز به درک وجود دارد مردم وجود دارد که تفسیر آن راه اشتباه و یا نگاه کردن به آن را از طریق یک نژادپرست لنز. ما در حال تلاش برای آموزش این افراد تقسیم نمی کند.

“وقتی که شما یک بومی ورزشکار با مشخصات شما نگاه بر به عنوان ما تنها صدای. وجود ندارد بسیاری از راه های ما می توانید با شتاب گسترده تر استرالیا توجه است. می آید از ما لیگ راگبی بازیکنان است.”

آینده

سال گذشته در اتاق عمل در NSW دولت تئاتر من زد به Widders. ما وجود دارد برای والاتر از نهایی سه ماههدوم انجام اسنادی که منتشر شده به عنوان بخشی از جشنواره فیلم سیدنی.

همچنین در حال حاضر که شب شد AFL اجرایی Gillon McLachlan که دفتر صادر کرده است یک نفس طولانی و آشکارا اواخر عذرخواهی به انجام است که بعد از ظهر.

“چه اتفاقی افتاد به Goodsey هرگز اتفاق می افتد در بازی ما” Widders گفت که شب.

زمانی که من صحبت می کنند به Widders برای این مقاله من از آنچه که او به معنای نظر.

“ما نمی خواهد انجام دهد که در بازی ما: ما نمی قلدر هر کسی به هر دلیلی” او توضیح می دهد. “در زمان آدم انجام شد بازی ما تا به حال Johnathan Thurston و گرگ Inglis. آنها احترام. ما هرگز قلدر آنها. که بخشی از راگبی لیگ DNA. طرفداران ما را ببینید حق را از طریق آن.”

هنوز لیگ راگبی است یک راه طولانی برای رفتن زمانی که برخی از مردم در نظر آن را یک “مرد سفید پوست بازی”.

سهام آن طولانی و افتخار تاریخ خود را با بازیکنان بومی به عنوان همکار Roy کارشناسی ارشد است قبل از مشاهده: “این اولین بار بود که فوتبال کد در استرالیا به انتخاب یک بازیکن بومی در تیم ملی زمانی که لیونل مورگان شد یک کانگورو در سال 1960 هشت سال قبل از او در شمارش جمعیت است. آرتور Beetson منصوب شد استرالیا کاپیتان پنج سال پس از تغییر قانون اساسی”.

اما بر خلاف دیگر نسل از بازیکنان فعلی محصول با استفاده از صدای خود را مانند قبل از هرگز مانند نشستن در یک اتاق جلسه eyeballing رسانه heavyweights.

“ما تبدیل شده تا در کوتاه که روز تمام رسانه ها بچه ها بودند در mad مناسب و به دنبال تیز” تامپسون لبخند می زند. “اما شما می دانید آنچه ما انجام داد ؟ ما صحبت مستقیم از قلب است. و هنگامی که ما می بینیم یک برادر رنج می برند مانند Latrell با شخصیت او که پاره پاره از هم جدا تاثیر آن بر همه ما. وجود یک ریشه دار ضربه ای که می رود از طریق ما مردم و ما می خواهیم به نگاه پس از خود ما به عنوان بهترین ما می توانیم.”

میچل صدای قدرتمندی دارد اما با می آید که مسئولیت استفاده از آن عاقلانه. زیرا مردم در حال گوش دادن.

در سال گذشته بومی تیم انتخاب او به رهبری فریاد جنگ قبل از همه ستاره مسابقه ایستاده تا به عنوان دیگر بازیکنان در زمان زانو در یک دایره در اطراف او.

Latrell Mitchell of the Indigenous All Stars leads the Indigenous war cry in 2019.

Latrell میچل از بومی همه ستاره آگهی های بومی ناقوس جنگ در سال 2019.اعتبار:گتی

“من از زانو به پایین و نگاه کردم و او برجستگی غاز,” واکر به یاد می آورد. “از آن ساخته شده آن را احساس واقعی است. سکوت از جمعیت … من برجستگی غاز در حال حاضر.”

و او می کند. سپس شما را در Mitchell بازو. او برجستگی بیش از حد.

“این است که نه برای من نه برای ما, آن را برای بچه های ما” میچل می گوید. “و مردم ما قبل از ما. اگر ما شروع به در حال حاضر آن را هرگز اتفاق می افتد. و این زمان مناسب است چرا که در حال حاضر ما در حال شنیده.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>