این یک تعجب می کنم که استفانی پاتریک باعث می شود آن را به پایان “بخش ریتم” زنده است. مردم عادی تمایل به زنده ماندن نوع پیچیده ماموریت انتقام که جرقه بزند استفانی از افسردگی و اقدام به قهرمان در حالت رید Morano را تاریک broody و به طور غیر منتظره بشر گیری, هیجان انگیز که ستاره بلیک سرزنده به عنوان یک مطلب-انگیزه-از-هماهنگ پس از سانحه رنج می برند تلگراف.

مبادا شما ترس از هر گونه اشاره ای بقای خود به منزله یک اسپویلر در نظر بگیرید: این فیلم اقتباس شده از اول چهار خمیری استفانی پاتریک رمان نوشته شده توسط علامت گذاری به عنوان Burnell, پس البته او نمی میرند. اما او می آید بدجور نزدیک در موارد متعدد و نزدیک به بی کفایتی در مواجهه با خطر باعث می شود او relatable در راه بسیار کمی سینمایی assassins تا کنون بوده است. پارامونت در حال باز کردن فیلم در بهمن ماه که در آن Liam Neeson است که به طور معمول به انجام این نوع از کار کثیف. پر جنب و جوش است که به سختی این بازیگر آشکار جایگزین هر چند شخصیت او نقش — سنگ-پایین جستوجوی زن روسپی — کاملا متقاعد او چیزی برای از دست دادن.

در واقع پس از Burnell رمان بود optioned است توسط Eon شرکت تولید پشت سر جیمز باند حق رای دادن برخی از آنها تعجب که آیا استفانی پاتریک قرار است به نوعی از جنس حرف 007. (هیچ می گوید: پیوند نگهبان باربارا کلم بروکلی.) از اولین صحنه مخاطبان باید بدانند که آنها در حال تماشای یک نوع بسیار متفاوت از شخصیت. از بسیاری جهات او را حتی کمتر مانند “اتمی, سرزرد,” که در آن Charlize Theron را با دقت طراحی, فورا کشنده سبک مبارزه است که سرگرم کننده به تماشای اما فانتزی خالص. استفانی در مقابل هراس تحت فشار است. او یک شات بد و حتی بدتر راننده. در دست به دست مبارزه با او پرتاب می شود در اطراف دارند و بسیار نزدیک کشته شدند. چندین بار.

محبوب ترین ها در انواع

فیلم شروع می شود در Tangiers جایی که استفانی رفته برای از بین بردن یکی از مردان مسئول مرگ او خانواده است. (آنها فوت در هواپیما بمب گذاری و با توجه به عینک است که ممکن است ارائه آن تعجب است که فیلم شروع نمی کند وجود دارد. اما پس از آن Burnell اقتباس از رمان خود را, بنابراین او باید دلایل خود را.) بنابراین در مات و متحیر کردن bouche, درب بازکن, Stephanie سرخی به خانه خود و نقاط تفنگ خود را در پشت سر خود را. اما او نمی تواند خودش را به ماشه. می تواند شما ؟

“ریتم در بخش” ویژگی های بسیاری از مختصر و مفید بدون مزخرف گفت و گو اما برخی خیلی شاخی voiceover — مانند زوزه کش پر جنب و جوش را موظف به تلاوت برای توضیح این فیلم عنوان شده است. ایستاده وجود دارد در شبح سلاح خود را تمدید استفانی همه وحشت. اما آن را بسیار جالب تر راه به او برخورد اولین ضربه به هر حال. تنها کسی که موظف به کمال حرفه ای در اینجا Morano سابق دخول دو دانه ئی که گروگان سه قسمت از “این کنیز را به داستان” به طور موثر تنظیم تن برای ضربه Hulu سری. این سومین ویژگی های زیر تراژدی-انجمن “Meadowland” و آخرالزمانی دو-hander “من فکر می کنم ما در حال حاضر به تنهایی” و انتساب قرار می دهد تازه در خواست مدیر آن است. کشیدن آن را به معنی Morano را موظف به متفاوت فکر می کنم نه تنها در مورد, اقدام, اما همچنین در مورد اینکه او چگونه با این نسخهها کار با بازیگران.

این آسان اما پر جنب و جوش aces آن است. فلش به عقب بیش از نیمی از یک سال پیش از آن فیلم پیدا می کند استفانی به دنبال بدتر زیادی برای پوشیدن با زخم روی مچ دست و اشک در چشم او. برای پاک کردن درد از سقوط هواپیما ادعا کرد که پدر و مادرش زندگی او تبدیل کلاهبرداری با صدا غذا خوردن در یک کثیف لندن ، او تراشیدن همراه سنگ پایین زمانی که یک خبرنگار تحقیقی به نام کیت ناظر (رضا جافری،) نشان می دهد تا با اطلاعات در داخل در این حادثه — که نه یک حادثه بلکه یک حمله او اصرار دارد.

با توجه به Proctor مقامات می دانم که ساخته شده از مواد انفجاری را اما باید در سمت چپ او را به راه رفتن در خیابان های لندن ، “چرا شما برای من؟” استفانی می پرسد. بدون گم شده ضرب و شتم Proctor, پاسخ, “از آنجا که شما یک قربانی. شما نه تنها مرده است.” اما چند صحنه بعد Proctor را مرده یافت با گلو شکاف در آپارتمان خود. خود تخت بوده و هنر-کارگردانی به مانند یک قاتل زنجیره ای خلوتگاه درونی و snooping اطراف استفانی موفق به اینسو انسو جمع کردن به اندازه کافی از فایل های خود را به مهم ترین منبع بی نام سابق CIA (جود لاو) با شیاطین خود را.

خود را از آسیب این است که هیچ چیز در مقایسه با او ، استفانی هنوز هم معتاد به مواد مخدر در این نقطه و پر جنب و جوش به ما نشان می دهد آنچه که به نظر می رسد مانند کشش در بالای تمام تروما شخصیت او در حال حاضر در حال انجام است. روانشناسی چگونه این بار امیدوار کننده کالج گراد خواهد خودش تبدیل به یک trainwreck است — همه کبودی و پیگیری علائم تند و تیز و چشم دودی — و از آنجا به یک انتقام badass است لرزان اما پر جنب و جوش تعهد مبادرت به فروش آن. استفانی فرض هویت ظالم hitwoman پترا رویتر (بهانه ای برای کلاه گیس تغییرات و نگرش قبل) و می رسد به اطلاعات کاسب نام مارک سرا (Sterling K. Brown) برای شناسایی هدف ما او را دیدم در مورد به از بین بردن در صحنه باز.

بر روی کاغذ بقیه فیلم به نظر می رسد نسبتا معمول: یک سری از setpieces در برابر یک گردان زمینه پر زرق و برق مکان های بین المللی. ما دیده ایم آن را در فیلم هایی مانند “اتمی, سرزرد,” “گنجشک قرمز” و “La Femme Nikita.” کسانی که زنان تمام سکسی اعتماد به نفس کشتن ماشین آلات. اما آنچه در مجموعه “ریتم از بخش” جدا است ماده ساده از شناسایی. او نه طبیعی. او انجماد و نمی تواند انجام آنچه او آموزش دیده است. به جای مبارزه با او flails شدید, امید یکی از ضربات خود را متصل با او دشمن محل انشعاب بدن انسان. زمانی که او می شود آمار آن به نظر می رسد مانند آن را لطمه می زند. و هنگامی که او اسلحه می افتد به پسر بد دست او ممکن است به عنوان به خوبی می شود گوشت مرده.

در پایان این شانس نه مهارت نگه می دارد که او زنده است. که چگونه بسیاری از ما خواهد بود در وضعیت او. لحظاتی بعد در تحت یک صحنه تک به تعقیب و گریز خودرو استفانی/پترا نزدیک می شود تحت فشار قرار دادند از یک صخره. و پس از آن همچنان از طریق مرحله نهایی مسابقات نهایی. آن را احتمالا بهترین است که اکثر فیلم اکشن نمی اشکار بود که در آن برنامه ریزی دقیق devolves به جان نوآوری در حرارت لحظه ای. اما این چیزی است که به معنای “احشایی” و آن را با این نسخهها کار در این زمینه — و باید خیلی افتضاح سخت تر به جلو و پشت دوربین. Morano مدیریت می کند و اگر استفانی پاتریک همیشه می شود یکی دیگر از صفحه نمایش بزرگ ماموریت آن خواهید بود برای دیدن آنچه که این تجربه آموخته است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im