‘درست انجام’: داوطلبان آزمون بالقوه Covid-19 واکسن

صادر شده در: ویرایش:

دو داوطلب تزریق شد با یک پتانسیل جدید Covid-19 واکسن بودن trialled در دانشگاه آکسفورد در روز پنج شنبه. بیش از 1000 توافق کرده اند که برای شرکت در اولین مرحله از آزمایش های انسانی با وجود این ممکن است خطر عوارض جانبی.

تبلیغات

“من فکر می کنم شما هرگز نمی تواند به طور کامل حذف هر گونه خطر بالقوه, اما من فکر می کنم شما باید به راه رفتن در ایمان به این چیزها شما را به اعتماد که این کار در حال انجام است به عنوان بهترین آنها می توانند و می دانیم که علت مهم است بنابراین شما فقط باید به راه رفتن در ایمان است که گفت:” ادوارد اونیل سرطان پژوهشگر و یکی از دو داوطلب برای دریافت واکسن.

“به نظر می رسد مانند چیزی که حق انجام به اطمینان حاصل شود که ما می توانیم مبارزه با این بیماری و بیش از آن خیلی سریع تر” او به رویترز گفت.

آکسفورد تیم که در حال حاضر توسعه یک واکسن علیه Mers یکی دیگر از نوع coronavirus به امید موفقیت آمیز آزمایشات منجر به Covid-19 واکسن ساخته شده در دسترس عموم تا پایان سال است.

آنها می گویند که این بازه زمانی است که “بسیار بلند پروازانه”.

“خوب من شخصا یک درجه بالایی از اعتماد به نفس در مورد این واکسن به دلیل آن است که فن آوری است که ما باید قبل از استفاده” دانشگاه آکسفورد vaccinologist پروفسور سارا گیلبرت که در میان آن منجر به تحقیق و گفتگو کرد.

“البته ما باید آن را آزمایش البته ما باید برای به دست آوردن داده ها از انسان است. ما با استفاده از فن آوری به مقدار زیادی از انواع مختلف واکسن ،

به عنوان بسیاری از 100 بالقوه Covid-19 واکسن در حال حاضر در حال توسعه در سراسر جهان و حداقل پنج در حال حاضر نقل مکان کرد و به آزمایش های انسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>