The Rolling Stones پیوستن ستاره نکردم صف برای Covid-19 کنسرت

صادر شده در: بروز رسانی:

The Rolling Stones ملحق خواهد شد یک ستاره نکردم تلویزیونی جهانی پخش در روز شنبه به افتخار بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس گروه روز جمعه اعلام کرد.

تبلیغات

دو ساعت “یک جهان: با هم در خانه” رویداد ترکیبی از موسیقی کمدی و داستان از پزشکان و پرستاران و خواروبار کارگران پخش خواهد شد در سراسر آمریکای شمالی و بین المللی شبکه های تلویزیونی.

“ما مفتخر به دعوت به بخشی از “یک جهان با هم در خانه’ پخش – از خانه ما در انزوا” این گروه گفت: در بیانیه منتشر شده توسط شهروند جهانی این گروه غیر انتفاعی است که پیشگام این رویداد با سازمان بهداشت جهانی (WHO).

سنگ پیوستن به صف که شامل Celine Dion, Billie Eilish جان افسانه Elton John Paul McCartney, کریس مارتین, Andrea Bocelli و Buble مایکل.

تلویزیون پخش خواهد شد قبل از شش ساعت پخش زنده رویداد با حضور عمده ستاره های ورزشی از جمله انگلیسی مسابقات فرمول یک لوئیس همیلتون قهرمان ایالات متحده آمریکا جام جهانی فوتبال زنان, فوتبال, قهرمان مگان Rapinoe جام جهانی اسکی مسابقه Lindsey Vonn و ده ها تن دیگر از خوانندگان و بازیگران و اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی.

شرکت کنندگان خواهد شد به نظر می رسد از راه دور با توجه به اجتماعی فاصله و خاموش شدن ناگهانی با هدف محدود کردن گسترش این رمان coronavirus.

در حالی که ویژه نیست صورتحساب به عنوان یک مکان جمع آوری کمک آن را نیز با هدف تشویق خیر و شرکت ها برای کمک به کسانی که COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق. لیدی گاگا در هفته گذشته گفت که بیش از 35 میلیون دلار مطرح شده بود.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>