‘The Rosie o’donnell Show’ بازگشت: 11 به یاد ماندنی ترین لحظات از Coronavirus جمع آوری کمک

“The Rosie o’donnell Show” بازگشته است.

O’donnell را نشان می دهد بحث بازگشت برای یک شب تنها در روز یکشنبه به عنوان یک جمع آوری کمک برای بازیگران صندوق یک سازمان فراهم می کند که خدمات متعددی برای مردم نیازمند در هنرهای نمایشی و سرگرمی و کسب و کار.

شب مطرح شده بیش از $500,000 که شامل 100.000 دلار از o’donnell.

3.5 ساعته نشان می دهد تولید شده توسط اودانل و “مادام وزیر” ستاره Erich Bergen, بود, پخش زنده Broadway.com و وب سایت کانال یوتیوب.

او باز نشان می دهد با توضیح او در میزبانی از گاراژ/art studio در نیوجرسی و سپس معرفی سابق او مدیر موسیقی جان McDaniel.

او همچنین اصرار داشت او نمی خواهم به بحث در مورد Pres. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او می خواست به تمرکز بر روی افرادی که از طریق این بیماری همه گیر. “ما در حال رفتن به آمده از طریق آن” o’donnell گفت.

O’donnell اولین مهمان بود جسی تایلر فرگوسن که به یاد می آورد که در صحبت های او نشان می دهد در سال 1998 با لی DeLaria برای ترویج اول برادوی نشان می دهد “در این شهر است.” تیتوس بورگس ارائه اولین اجرای موسیقی با آواز “شکوه عشق” به دنبال Gloria Estefan از میامی.

در اینجا انواع معافیت های پایین 11 بهترین لحظات را نشان می دهد:

1. Lin-مانوئل میراندا گفت که او کار بر روی “پایان” نمره از صفحه نمایش بزرگ اقتباس از موسیقی خود را “در ارتفاعات است.” او همچنین با اشاره او بلیط برای باز کردن برادوی را به “شرکت” در روز یکشنبه برای Stephen Sondheim را تولد 90.

2. “شرکت” ستاره Patti LuPone گفت که او مطمئن بود که اگر نشان می دهد برادوی بازگشت هنگامی که دوباره باز می شود, قبل از آواز خواندن دو آهنگ از جمله “لبخند.” او همچنین ارائه یک نگاه اجمالی به خانه او. در این زمینه او را به ضرب گلوله یک jukebox یک ماشین شیطان پین بال دزد و یک مدرسه قدیمی از سخت بازپرسی کردن از نوار کاست.

3. Idina Menzel اعتراف کرد که مدرسه در منزل او 10 ساله پسر با شوهر خود برخورد کرده است برخی از برجستگی ویژه ریاضی درس مورد کسری. “او عصبانی می شود و فکر می کند ما فقط خیلی احمقانه” “یخ زده 2” ستاره گفت:.

4. پس از ذکر است که این اقدام زنده اقتباس از “پری دریایی کوچک” در انتظار قرار داده شد آهنگساز و ترانه سرا Alan Menken گفت که او نوشت: چهار آهنگ جدید برای فیلم با میراندا. پشت Menken پیانو بود یک ساعت پدربزرگ ممکن نوای Cogsworth از “زیبایی و هیولایی”.

5. برایان استوکس میچل رئیس جمهور از بازیگران صندوق امریکا و دوستانش در کار این گروه از جمله پرداخت دیابتی نوازنده حق بیمه بیمه سلامت پس از او از دست داده و تمام کار خود را در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. سازمان اعتیاد خدمات در حال ارائه در فرد مشاوره به مردم در بهبود اما در اجتماعی مناسب-فاصله دستورالعمل. “بسیاری از مردم در حال زندگی بر روی لبه سمت راست در حال حاضر و با داشتن یک زمان سخت شدن توسط” میچل گفت.

6. پرسید که برخی از مورد علاقه مردان پیشرو بوده اند چیتا ریورا به نام آنتونیو باندراس. دو ستاره دار در سال 2003 تولید “نه.” او به یاد می آورد مسخرگی دوستان “شما نشان می دهد, ‘نه’ اما گفتن حقیقت می آمد آنتونیو.”

7. سارا جسیکا پارکر و متیو برادریک به نظر می رسد با هم. “ما در حال انجام بسیاری از پخت و پز و لباسشویی” SJP گفت. دو تن از آنان را به باز کردن در “هتل سوئیت” پس از آنها به پایان رسید و در سه هفته اجرا در بوستون. “برادوی بسته بعد از اولین پیش نمایش” Broderick گفت. پارکر گفت: آنها باقی می ماند “خوشبین” است که نشان می دهد هنوز هم در برخی از نقطه.

8. در قبل از ضبط ویدئو, اندرو لوید وبر که تبدیل 72 روز یکشنبه سنگ “تولدت مبارک” به Sondheim دنبال دیگری تصویری از Sondheim در حالی که شستن دست های خود را آواز خواندن همان وبر.

9. بیلی پورتر, پوشیدن تی شرت های مزین با o’donnell بت Barbra Streisand (شیدا رنگین کمان عینک همان پیراهن در ظاهر خود را) به یاد می آورد بهره گرفتن کمک از بازیگران صندوق زمانی که او برای ورشکستگی زمینه و نمی باید در هر نقطه زندگی می کنند. “من خجالت نمی کشند که گفت:” “ژست” ستاره که به نظر می رسد در اصل “Rosie o’donnell Show” هشت بار و اضافه میکند: “هر کسی می تواند سقوط در زمان های سخت است.”

10. گاوین کریل نشان داد برای اولین بار است که او فکر می کند او coronavirus چرا که او دارای علائم از جمله سرفه و سردرد و از دست دادن طعم و بوی. او اخیرا در یک اجرا از “پیشخدمت” در لندن و پیدا کردن که یکی از اعضای بازیگران به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19.

11. Barry Manilow بسته نشان می دهد. “من در حال گوش دادن به” حتی در حال حاضر در وان حمام دیروز و آن را من به قتل در بهترین راه” o’donnell. افسانه ای اواز خوان خواند برخی از بزرگترین بازدیدها از جمله “کوپاکابانا” و “من ساخته شده آن را از طریق ابر.” “با تشکر برای دعوت از من در خود را نشان می دهد” Manilow گفت: “من امیدوارم که شما دوباره آن را انجام دهد.”

بازیگران صندوق شامل هنرمندان بیمه سلامت, مرکز منابع مرکز حرفه ای و فریدمن سلامت مرکز هنرهای نمایشی در شهر نیویورک است. آن را نیز فراهم می کند کمک اضطراری مالی و همچنین خدمات مسکن, اعتیاد و بهبودی و HIV/AIDS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>