نشان می دهد توقف برای شرکت های مدیریت رویداد در میان شیوع کروناویروس

این سیل از لغو و به تعویق افتادن داخلی حوادث به دلیل COVID-19 شیوع اتحاد چپ صنعت نفس نفس زدن. برآورد توسط برترین شرکت های مدیریت رویداد است که حداقل 3,000 تومان کرور روپیه ارزش از لغو و تعویق رخ داده در چند هفته گذشته مؤثر بر کسب و کار بین مارس و مه نامزد دوره برای بازار است.

این لغو و تعویق افزایش یافته اند به هر دو کوچک و بزرگ, حوادث, در, شرکت های بزرگ, تفریح, سرگرمی, ورزشی و بخش خرده فروشی در سراسر شهرها معکوس این روند در سراسر جهان است. با کروناویروس موارد به سرعت در حال رشد در هند و جامعه انتقال بودن یک تهدید واقعی وجود دارد عدم اطمینان در مورد اینکه آیا Indian Premier League (IPL) این کشور بزرگترین رویداد ورزشی برگزار خواهد شد و در همه اگر هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند به تعویق افتاد مسابقات مارس 15 و گفته می شود با این ایده از یک کوتاه رویداد خواهد بود که تلویزیونی به مردم است.

جانبازان صنعت مانند Harindra سینگ از Percept برایان Tellis از Dentsu متعلق به سرچشمه MKTG و Sabbas یوسف Wizcraft بین المللی گفت: کسب و کار پرتاب شده از چرخ دنده ها به دلیل لغو و تعویق باعث lay-offs و کاهش حقوق و دستمزد.

شرکت های کوچک و متوسط به ویژه گفت: یوسف از بنیانگذاران و مدیر Wizcraft بین المللی خواهد بود از بین برود پس از آن غیر ممکن خواهد بود برای آنها را به ادامه در سختی شرایط بازار ،

بزرگتر نگرانی برای بسیاری از بازیکنان با این حال تاثیر گسترش برای یک مدت زمان طولانی تر با توجه به ترس از موج دوم شیوع بیماری در ماه های آینده. “من می بینم نیمه اول سال تقویمی در نظر گرفتن یک دست کشیدن. اما این تاثیر می تواند فراتر از مارس تا ماه مه نجومی زیرا بسیاری بستگی دارد که چگونه مشتریان آماده به فعال سازی و یا بر روی زمین رویداد یک بار اولیه سلامت ترساندن یارانه ها گفت:” سینگ رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Percept.

Tellis که از بنیانگذاران و مدیر عامل سرچشمه MKTG وجود دارد گفت: یک تاثیر جانبی صنایع مانند مهمان نوازی و حمل و نقل هوایی با توجه به لغو و به تعویق افتادن حوادث. “حداقل در حال حاضر همه چیز به توقف سنگ زنی. هیچ جنبش وجود دارد در بازار به عنوان دولت مرکزی و دولت تحمیل مستندات در سراسر شهرستانها کلیدی” او گفت:.

یک EY گزارش همراه با رویداد ها و سرگرمی های مدیریت انجمن (, EEMA,) دارای ثابت اندازه رویدادهای بازار در هند در 10 ، 000 تومان کرور. این مانع عروسی, نمایشگاه ها و نمایشگاه ها. اگر دومی اضافه می شوند به طور کلی بازار لمس 40,000 تومان کرور روپیه گفت: Sabbas.

, EEMA, به تازگی ساخته شده یک نماینده به دولت برای درخواست دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای نجات این صنعت است. این شامل بازپرداخت مالیات وثیقه آزاد خطوط اعتباری و یک مهلت قانونی برای بازپرداخت وام.

Sabbas, که همچنین در ملی شورای مشورتی از, EEMA, گفت: دولت باید با هم کار کنند با این صنعت برای جلوگیری از lay-offs و کاهش حقوق و دستمزد. “رویدادهای بازار در حال مبارزه با بزرگترین بحران تا کنون. آن را بسیار مهم برای دولت برای پاسخ به نیازهای خود را مانند آن انجام شده است در کشورهایی مانند کانادا و آلمان و انگلستان توسط دولت وجود دارد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>